Sprzedaż internetowa

Oprogramowanie sklepu internetowego zintegrowane z system informatycznym firmy

Rynek e-commerce rozwija się bardzo dynamicznie i z roku na rok obserwujemy co najmniej dwucyfrowe wzrosty. Zaistnienie w Internecie jest dzisiaj czynnikiem koniecznym dla firm chcących się rozwijać. Przeniesienie czy poszerzenie działalności Twojej firmy o rynek e-commerce przeniesie Twój biznes na całkowicie nowy poziom i stworzy ogromne możliwości, zarówno w aspekcie pozyskania nowych Klientów, jak i wzmocnienia obecnych relacji biznesowych.

Nasze rozwiązania e-Commerce umożliwią Twojemu biznesowi wielokanałową sprzedaż ukierunkowaną na:

Klientów detalicznych – Comarch e-Sklep, wszystko.pl.

Klientów biznesowych – Comarch B2B, wszystko.pl

Poznaj rozwiązania, które rozwiną Twoją sprzedaż internetową

Nasi Klienci

 • "Wybór nie był prosty, jednak od początku szukaliśmy oprogramowania, które nie tylko będzie zintegrowane z systemem ERP, ale także pomoże nam trafić do jak największej grupy odbiorców w jak najkrótszym czasie. [...] Po wnikliwych testach zdecydowaliśmy się na system, który nie tylko idealnie sprostał naszym oczekiwaniom, ale także został stworzony przez polską firmę - co wcale nie jest bez znaczenia."

  sklepunitra.pl

 • "Oprogramowanie Comarch ERP Optima, poszerzone o moduł Comarch ERP e-Sklep, możemy zarekomendować, jako produkt sprawdzony i spełniający nasze stosunkowo wysokie oczekiwania." 

  tucano.pl

 • "Niewątpliwym atutem jest skuteczne pozycjonowanie artykułów oferowanych przez e-Sklep, a także możliwość szybkich zmian dotyczących grafiki." 

  sklep.pozorski.info

 • "Wybór oprogramowania był przez nas długo analizowany. Po roku możemy z całą stanowczością powiedzieć, że trafiliśmy na świetne narzędzie ułatwiające pracę z Klientem."

  mbike.pl

 • "Od dłuższego czasu jestem użytkownikiem systemów ERP firmy Comarch i jestem z nich bardzo zadowolony. Dzisiaj wiem, że decyzja o wejściu ze sprzedażą do Internetu oraz wybór oprogramowania Comarch były świetnym decyzjami. Żałuję tylko jednego, iż nie zrobiłem tego jeszcze wcześniej! Obecnie sprzedaż online to główny pion mojego biznesu, a dzięki Comarch odkryłem swoją niszę w branży!” 

  sklep.regmot.com.pl regmot24.pl

 • "Połączenie z dużym programem magazynowo-handlowym, to niewątpliwie wielki atut. Wzorcowe jest też tempo rozwoju e-Sklepu oraz bardzo wysoki poziom profesjonalnej pomocy technicznej, jaką zapewnia Comarch." 

  koniesklep.pl

 • "Pragniemy zarekomendować Comarch ERP e-Sklep firmom, które chcą rozpocząć w Internecie i szukają gotowej, intuicyjnej aplikacji sklepu internetowego." 

  antaira.pl

 • "Comarch ERP e-Sklep to rozwiązanie, które spełnia nasze oczekiwania i bardzo ułatwia nam prowadzenie biznesu w Internecie. Nieocenionym atutem jest integracja z systemem Comarch ERP Optima, dzięki której wiele kluczowych procesów biznesowych jest zaautomatyzowanych w naszej firmie"

  kosmetykipolskie.com.pl

 • "Platforma Optima oferuje szeroki wachlarz funkcji, które zdecydowanie ułatwiają prowadzenie firmy jak i sklepu internetowego. Dla nas ten wybór był oczywisty. Dodatkowym atutem jest to że Comarch nieprzerwanie wzbogaca i aktualizuje swoje oprogramowanie, tworząc kompleksowe i wartościowe środowisko dla biznesu"

  novaoutlet.pl

  Skontaktuj się z ekspertem Comarch


  Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.  Przejdź do formularza