Sprzedaż internetowa

Oprogramowanie sklepu internetowego

Rynek e-commerce rozwija się bardzo dynamicznie i z roku na rok obserwujemy co najmniej dwucyfrowe wzrosty. Zaistnienie w Internecie jest dzisiaj czynnikiem koniecznym dla firm chcących się rozwijać. Przeniesienie czy poszerzenie działalności Twojej firmy o rynek e-commerce przeniesie Twój biznes na całkowicie nowy poziom i stworzy ogromne możliwości, zarówno w aspekcie pozyskania nowych Klientów, jak i wzmocnienia obecnych relacji biznesowych.


Sprzedaż internetowa zintegrowana z systemami IT firmy

Najważniejsze korzyści z wdrożenia oprogramowania sprzedaży internetowej od Comarch to:

 • zintegrowanie danych asortymentowych z systemem ERP. W efekcie synchronizacja danych między sklepem internetowym, a systemem informatycznym firmy odbywa się automatycznie, dzięki czemu klienci uzyskują informacje o dostępności towaru w czasie rzeczywistym. Synchronizowane są więc: kartoteki towarowe, czyli produkty wraz z opisami, atrybuty, towarów, zdjęcia, towarów, stany magazynowe, oraz podstawowy cennik,
 • synchronizacja stanów magazynowych,
 • sprzedaż internetowa jest natychmiast księgowana i rozliczana w głównym systemie księgowym.

Nasze rozwiązania e-Commerce umożliwią Twojemu biznesowi wielokanałową sprzedaż ukierunkowaną na:

Klientów detalicznych – Comarch e-Sklep, wszystko.pl.

Klientów biznesowych – Comarch B2B, wszystko.pl

Poznaj rozwiązania, które rozwiną Twoją sprzedaż internetową

Nasi Klienci

 • Praca nad naszym e-sklepem zaowocowała nowoczesnym narzędziem technologicznych, będącym odpowiedzią na główne potrzeby współczesnych konsumentów, którzy zakupy chcą robić szybko i wygodnie
 • "Wybór nie był prosty, jednak od początku szukaliśmy oprogramowania, które nie tylko będzie zintegrowane z systemem ERP, ale także pomoże nam trafić do jak największej grupy odbiorców w jak najkrótszym czasie. [...] Po wnikliwych testach zdecydowaliśmy się na system, który nie tylko idealnie sprostał naszym oczekiwaniom, ale także został stworzony przez polską firmę - co wcale nie jest bez znaczenia."

 • Klient ceni sobie przede wszystkim dużo potencjał usability platformy Comarch e-Sklep oraz niezwykle elastyczny szablon Liquid który umożliwia wykreowanie unikalnego sklepu internetowego. Przeczytaj case study

 • "Oprogramowanie Comarch ERP Optima, poszerzone o moduł Comarch ERP e-Sklep, możemy zarekomendować, jako produkt sprawdzony i spełniający nasze stosunkowo wysokie oczekiwania."

 • "Niewątpliwym atutem jest skuteczne pozycjonowanie artykułów oferowanych przez e-Sklep, a także możliwość szybkich zmian dotyczących grafiki." 

 • "Od dłuższego czasu jestem użytkownikiem systemów ERP firmy Comarch i jestem z nich bardzo zadowolony. Dzisiaj wiem, że decyzja o wejściu ze sprzedażą do Internetu oraz wybór oprogramowania Comarch były świetnym decyzjami. Żałuję tylko jednego, iż nie zrobiłem tego jeszcze wcześniej! Obecnie sprzedaż online to główny pion mojego biznesu, a dzięki Comarch odkryłem swoją niszę w branży!” 

 • "Połączenie z dużym programem magazynowo-handlowym, to niewątpliwie wielki atut. Wzorcowe jest też tempo rozwoju e-Sklepu oraz bardzo wysoki poziom profesjonalnej pomocy technicznej, jaką zapewnia Comarch."

 • "Pragniemy zarekomendować Comarch ERP e-Sklep firmom, które chcą rozpocząć w Internecie i szukają gotowej, intuicyjnej aplikacji sklepu internetowego." 

  Skontaktuj się z ekspertem Comarch


  Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.  Przejdź do formularza