Oprogramowanie sklepu internetowego

Rynek e-commerce rozwija się bardzo dynamicznie i z roku na rok obserwujemy co najmniej dwucyfrowe wzrosty. Zaistnienie w Internecie jest dzisiaj czynnikiem koniecznym dla firm chcących się rozwijać. Przeniesienie czy poszerzenie działalności Twojej firmy o rynek e-commerce przeniesie Twój biznes na całkowicie nowy poziom i stworzy ogromne możliwości, zarówno w aspekcie pozyskania nowych Klientów, jak i wzmocnienia obecnych relacji biznesowych.

Nasze rozwiązania e-Commerce umożliwią Twojemu biznesowi wielokanałową sprzedaż ukierunkowaną na:

Klientów detalicznych – Comarch e-Sklep, wszystko.pl.

Klientów biznesowych – Comarch B2B, wszystko.pl.

Poznaj rozwiązania, które rozwiną Twoją sprzedaż internetową

Nasi Klienci

unitra.jpg

"Wybór nie był prosty, jednak od początku szukaliśmy oprogramowania, które nie tylko będzie zintegrowane z systemem ERP, ale także pomoże nam trafić do jak największej grupy odbiorców w jak najkrótszym czasie. [...] Po wnikliwych testach zdecydowaliśmy się na system, który nie tylko idealnie sprostał naszym oczekiwaniom, ale także został stworzony przez polską firmę - co wcale nie jest bez znaczenia."

sklepunitra.pl

Tucano wykorzystuje platforme e-commerce od Comarch

"Oprogramowanie Comarch ERP Optima, poszerzone o moduł Comarch ERP e-Sklep, możemy zarekomendować, jako produkt sprawdzony i spełniający nasze stosunkowo wysokie oczekiwania." 

tucano.pl

Pozorski Trade sprzedaż przez Internet z Comarch e-Sklep

"Niewątpliwym atutem jest skuteczne pozycjonowanie artykułów oferowanych przez e-Sklep, a także możliwość szybkich zmian dotyczących grafiki." 

sklep.pozorski.info

M Bika wdraża rozwiązania sprzedaży online od Comarch ERP

"Wybór oprogramowania był przez nas długo analizowany. Po roku możemy z całą stanowczością powiedzieć, że trafiliśmy na świetne narzędzie ułatwiające pracę z Klientem."

mbike.pl

regmot.jpg

"Od dłuższego czasu jestem użytkownikiem systemów ERP firmy Comarch i jestem z nich bardzo zadowolony. Dzisiaj wiem, że decyzja o wejściu ze sprzedażą do Internetu oraz wybór oprogramowania Comarch były świetnym decyzjami. Żałuję tylko jednego, iż nie zrobiłem tego jeszcze wcześniej! Obecnie sprzedaż online to główny pion mojego biznesu, a dzięki Comarch odkryłem swoją niszę w branży!” 

sklep.regmot.com.pl regmot24.pl

Bruge do handlu w internecie używa rozwiązania Comarch e-Sklep

"Połączenie z dużym programem magazynowo-handlowym, to niewątpliwie wielki atut. Wzorcowe jest też tempo rozwoju e-Sklepu oraz bardzo wysoki poziom profesjonalnej pomocy technicznej, jaką zapewnia Comarch." 

koniesklep.pl

antaria.jpg

"Pragniemy zarekomendować Comarch ERP e-Sklep firmom, które chcą rozpocząć w Internecie i szukają gotowej, intuicyjnej aplikacji sklepu internetowego." 

antaira.pl

Sprzedaż internetowa  w sklepie kosmetykipolskie.pl jest zapewniania przez platoformę e-commerce Comarch e-Sklep

"Comarch ERP e-Sklep to rozwiązanie, które spełnia nasze oczekiwania i bardzo ułatwia nam prowadzenie biznesu w Internecie. Nieocenionym atutem jest integracja z systemem Comarch ERP Optima, dzięki której wiele kluczowych procesów biznesowych jest zaautomatyzowanych w naszej firmie"

kosmetykipolskie.com.pl

integracja Optime ze sprzedaża internetową w Nova Outlet

"Platforma Optima oferuje szeroki wachlarz funkcji, które zdecydowanie ułatwiają prowadzenie firmy jak i sklepu internetowego. Dla nas ten wybór był oczywisty. Dodatkowym atutem jest to że Comarch nieprzerwanie wzbogaca i aktualizuje swoje oprogramowanie, tworząc kompleksowe i wartościowe środowisko dla biznesu"

novaoutlet.pl