Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima jako usługa

Comarch ERP Optima to najpopularniejszy w Polsce program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom jest najchętniej wybieranym oprogramowaniem księgowym wśród biur rachunkowych i doradców podatkowych.

Zaufało nam już ponad 60 000 firm, z różnych branż i sektorów rynku.

Comarch ERP Optima w chmurze

System Comarch ERP Optima jest dostępny w modelu stacjonarnym oraz w modelu usługowym, dzięki czemu użytkownicy mogą kompleksowo zarządzać procesami w firmie przez Internet.  

Klient za stałą miesięczną opłatę abonamentową otrzymuje dostęp do oprogramowania wspierającego zarządzanie online firmą poprzez przeglądarkę internetową.

Klienci o Comarch ERP Optima

Dzięki Comarch ERP Optima proces księgowania stał się prostszy i szybszy w obsłudze, a dostarczane z programu analizy umożliwiają podejmowanie trafnych i szybkich decyzji biznesowych.

Zdzisława Mrukwa Prezes Zarządu MPRD Sp. z o.o.

Poznaj opinie wszystkich klientów

Wszystkim biurom rachunkowym chcącym się rozwijać oraz sprawnie obsługiwać swoich klientów polecam program Comarch ERP Optima.

Piotr Piekarski Prezes Acartus SA

Poznaj opinie wszystkich klientów

Dzięki bieżącym aktualizacjom programu, pomimo zmieniających się przepisów, mamy pewność, że zawsze pracujemy zgodnie z obowiązującym prawem.

Barbara Placzek, Właściciel Biura Rachunkowego

Poznaj opinie wszystkich klientów

O wyborze Comarch ERP Optima zadecydowała jego nowoczesność i elastyczność. Program jest zawsze zgodny z obowiązującymi przepisami prawnymi dzięki bieżącym aktualizacjom.

Mirosław Trzaska, Członek Zarządu Ziemo-Vita

Poznaj opinie wszystkich klientów

Największy plus to zdecydowanie bardziej efektywne zarządzanie firmą. Polecam program Comarch ERP Optima, który się sprawdza i którego wdrożenie nie jest skomplikowane.

Zofia Zielińska – Piotrowska Współwłaściciel firmy Megan

Poznaj opinie wszystkich klientów

Comarch ERP Optima dała przede wszystkim oszczędność czasu praktycznie w każdym obszarze. Dzięki temu mogłam poszerzyć rynek docelowy o nową grupę odbiorców.

Aneta Liszewska, Prezes Zarządu www.fima.waw.pl

Poznaj opinie wszystkich klientów

Wybierz optymalny dla profilu swojej firmy zestaw rozwiązań – poznaj dostępne moduły

Społeczność

Społeczność Comarch ERP to platforma skupiajaca użytkowników oprogramowania Comarch oraz partnerów. Dzięki społeczności Comarch ERP rozwiązujemy problemy, dzielimy się pomysłami oraz informujemy o nowościach.

Dołącz do Społeczności Comarch

Gdzie kupić?

Produkty Sektora ERP dystrybuowane są trzema kanałami sprzedaży:

Partnerzy Comarch
Sklep internetowy
Chmura Comarch

Dzięki mapie sprzedaży znajdziesz sprawdzoną firmę z Twojej okolicy wdrażającą nasze rozwiązania.