Comarch ERP Optima

Najpopularniejsze oprogramowanie dla firm

Comarch ERP Optima to najpopularniejszy w Polsce program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom to najchętniej wybierane oprogramowanie księgowe wśród biur rachunkowych i doradców podatkowych.

Zaufało nam już ponad 60 000 firm, z różnych branż i sektorów rynku.

System Comarch ERP Optima jest dostępny w modelu stacjonarnym oraz w modelu usługowym ( w "chmurze" ), dzięki czemu użytkownicy mogą kompleksowo zarządzać procesami w firmie przez Internet.  

Klient za stałą miesięczną opłatę abonamentową otrzymuje dostęp do oprogramowania wspierającego zarządzanie online firmą poprzez przeglądarkę internetową.


Comarch ERP Optima w chmurze

Wybierz optymalny dla profilu swojej firmy zestaw rozwiązań – poznaj dostępne moduły

Demo Comarch ERP Optima

Wersja demonstracyjna to program posiadający pełną funkcjonalność dostępną przez okres 60 dni (rozpiętość dat pomiędzy dokumentami wystawionymi w wersji demonstracyjnej programu nie może być większa niż 60 dni).

Klienci o Comarch ERP Optima

 • Dzięki Comarch ERP Optima proces księgowania stał się prostszy i szybszy w obsłudze, a dostarczane z programu analizy umożliwiają podejmowanie trafnych i szybkich decyzji biznesowych.

  Zdzisława Mrukwa Prezes Zarządu MPRD Sp. z o.o.

 • Wszystkim biurom rachunkowym chcącym się rozwijać oraz sprawnie obsługiwać swoich klientów polecam program Comarch ERP Optima.

  Piotr Piekarski Prezes Acartus SA

 • Dzięki bieżącym aktualizacjom programu, pomimo zmieniających się przepisów, mamy pewność, że zawsze pracujemy zgodnie z obowiązującym prawem.

  Barbara Placzek, Właściciel Biura Rachunkowego

 • O wyborze Comarch ERP Optima zadecydowała jego nowoczesność i elastyczność. Program jest zawsze zgodny z obowiązującymi przepisami prawnymi dzięki bieżącym aktualizacjom.

  Mirosław Trzaska, Członek Zarządu Ziemo-Vita

 • Największy plus to zdecydowanie bardziej efektywne zarządzanie firmą. Polecam program Comarch ERP Optima, który się sprawdza i którego wdrożenie nie jest skomplikowane.

  Zofia Zielińska – Piotrowska Współwłaściciel firmy Megan

 • Comarch ERP Optima dała przede wszystkim oszczędność czasu praktycznie w każdym obszarze. Dzięki temu mogłam poszerzyć rynek docelowy o nową grupę odbiorców.

  Aneta Liszewska, Prezes Zarządu www.fima.waw.pl

  Zakup programu

  Mapa autoryzowanych Partnerów Comarch (mapa sprzedaży), dzięki której znajdziesz sprawdzoną firmę wdrażającą system Comarch ERP Optima w Twojej okolicy.

  Comarch ERP Optima w chmurze

  Dla klientów

  Dowiedz się jak zacząć pracę z programem. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z naszym konsultantem lub autoryzowanym Partnerem Comarch.

  Zobacz wideoszkolenia Comarch ERP Optima

  Terabajt dla biznesu za darmo

  Promocja: IBARD bez opłat przez rok dla klientów Comarch ERP. Comarch IBARD to dysk chmurowy, który pozwala zadbać o bezpieczeństwo danych w firmie, dzięki automatycznym backupom baz danych, czy bezpiecznej wymianie plików.

  Szczegóły promocji

  Skontaktuj się z ekspertem Comarch


  Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.  Przejdź do formularza