Comarch ERP Optima i programy dla Biur Rachunkowych

W centrum oferty oprogramowania dla biur rachunkowych i doradców podatkowych jest Comarch ERP Optima, która współpracuje z szeregiem zintegrowanych programów i aplikacji ułatwiających codzienną pracę w obszarze księgowości, kadr i płac czy finansów. Obsługa programu księgowego dba, aby użytkownik miał zapewnione wsparcie zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i w nowych sytuacjach, na przykład w zapoznawaniu się z Krajowym Systemem e-Faktur.

Wybierz nowoczesne rozwiązania oraz oprogramowanie dla swojego biura rachunkowego przygotowane na najnowsze zmiany bieżących przepisów prawnych

Internetowa Wymiana Dokumentów między Biurem Rachunkowym a Klientami

Zobacz na czym polega?

Internetowa Wymiana Dokumentów to autorski i innowacyjny system elektronicznej wymiany dokumentów, za pomocą którego firmy pracujące na systemach Comarch ERP mogą przesyłać i odbierać dokumenty we współpracy ze swoim Biurem Rachunkowym.

Dowiedz się więcej

Jak uruchomić wymianę danych?

Szybka konfiguracja
Materiały do pobrania

Programy dla Klientów Biura Rachunkowego 

Centrum informacji o produktach Comarch

Centrum Pomocy

Baza wiedzy to obszar na naszej stronie, gdzie znajdą Państwo informacje oraz porady dotyczące obsługi naszych systemów. Informacje te są na bieżąco monitorowane oraz aktualizowane do najnowszych wersji. Dzięki bezpłatnym materiałom będą Państwo mogli poszerzać swoją wiedzę z zakresu systemów Comarch ERP i nie tylko. Kompleksowa obsługa klientów pozwala usprawnić pracę księgowych i rozwiązać napotykane problemy, w celu zaspokojenia specyficznych potrzeb każdego klienta.

Skorzystaj z pomocy

Społeczność Comarch

Biura rachunkowe mogą korzystać ze Społeczności ERP. To przestrzeń, która zapewnia łatwy kontakt, miejsce, gdzie Klienci Comarch ERP pomagają sobie wymieniając się wiedzą na temat systemów Comarch ERP, a także zgłaszają pomysły dotyczące rozwoju tych systemów. Wszystkie zgłoszone pomysły mogą być komentowane i oceniane, te najwyżej ocenione Comarch analizuje pod kątem realizacji.

Dołącz do społeczności

Centrum Szkoleniowe Comarch

Centrum Szkoleniowe Comarch swoją ofertę kieruje do Partnerów Comarch (firm sprzedających i wdrażających systemy Comarch ERP u Klientów końcowych), do Klientów Comarch (użytkowników systemu lub systemów Comarch ERP) oraz do Indywidualnych Odbiorców Comarch (osób zainteresowanych doskonaleniem umiejętności zawodowych).

Zobacz szkolenia

Kto może zamówić/skorzystać z Comarch Optima w wersji dla Biur Rachunkowych?

Wersja programu Comarch ERP Optima dla Biur Rachunkowych może być oferowana tylko podmiotom, których nazwa jednoznacznie wskazuje na to, że świadczą usługi księgowe (np. biuro rachunkowe, doradztwo podatkowe, kancelaria podatkowa, itp.). Jeśli z nazwy nie wynika, że działalność opiera się na świadczeniu usług księgowych, wówczas Klient końcowy ma prawo zakupić Oprogramowanie Comarch ERP Optima w wersji dla BR po spełnieniu poniższych warunków:

  • Okazanie dokumentu rejestrowego tj. KRS bądź wpisu do CEiDG w którym jako podstawową działalność wpisaną ma działalność numer PKD 69.20.Z Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe);
  • Okazanie polisy ubezpieczeniowej OC dla Biur Rachunkowych;

Gdzie kupić program dla biur rachunkowych?

Comarch ERP Optima dystrybuowana jest trzema kanałami sprzedaży:

Formularz zamówienia wersji w Chmurze
Sklep internetowy Comarch
Partnerzy Comarch

Wydarzenia i Aktualności

Comarch ERP Optima dla Biur Rachunkowych

Comarch ERP Optima Biuro Rachunkowe został stworzony z myślą o zdecydowanym uproszczeniu pracy biur rachunkowych i doradców podatkowych, którzy potrzebują wykonać pewne operacje w sposób seryjny.

Moduł ten stanowi panel wspierający codzienną pracę księgowego w biurze rachunkowym, w odniesieniu do wielu lub wszystkich obsługiwanych klientów. Biuro rachunkowe jest modułem w pełni zintegrowanym z programem Comarch ERP Optima, dzięki czemu dane wprowadzane do programu są na bieżąco synchronizowane, a księgowy może rozpocząć pracę dla różnych klientów bez konieczności dodatkowego logowania.

Testuj za darmo przez 30 dni

Poznaj naszych klientów

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie. Bogata oferta systemów Comarch pozwala usprawnić pracę księgowych i rozwiązać napotykane problemy, zaspokajając potrzeby każdego przedsiębiorcy.

Szukasz programu księgowego dostosowanego do swoich specyficznych potrzeb?

Testuj za darmo przez 30 dni