ERP

Rozwiązania Comarch ERP 2.0

Branże i rynki

Klienci Comarch ERP

Już ponad 220 000 firm korzysta na co dzień z rozwiązań Comarch ERP. W ich gronie znajdują się zarówno duże i średnie przedsiębiorstwa jak i małe firmy oraz jednoosobowe działalności gospodarcze. Nasi Klienci to firmy produkcyjne, handlowe i usługowe z przeróżnych branż, jak np. budowlana, chemiczna i kosmetyczna, rolno-spożywcza, AGD/RTV, odzieżowa, chemiczna, meblarska, retail, e-commerce i inne. Ponad 6000 biur rachunkowych prowadzi swoją działalność w oparciu o systemy Comarch.

Poznaj opinie Klientów o naszych produktach

Włącz relację z Comarch i uwalniaj możliwości niezależnie od wielkość Twojej firmy czy branży, w której działasz!

Szkolenia

Centrum Szkoleniowe Comarch specjalizuje się w szkoleniach informatycznych i biznesowych na każdym poziomie zaawansowania. Jest autoryzowanym centrum szkoleniowym Microsoft oraz Cisco.

Społeczność

Społeczność Comarch ERP to platforma skupiajaca użytkowników oprogramowania Comarch oraz partnerów. Dzięki społeczności Comarch ERP rozwiązujemy problemy, dzielimy się pomysłami oraz informujemy o nowościach.

Dołącz do Społeczności Comarch

Chcesz wiedzieć więcej? Potrzebujesz porady w doborze produktów?

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.

Aktualności

Beacony stworzone przez Comarch zmienią monachijską noc zakupów w noc inteligentnego handlu
2015-09-11

300 nadajników Comarch beacon oraz mobilna aplikacja Munich City App, przygotowana przez Comarch będą towarzyszyły kupującym podczas nocy kultury i zakupów - 9. Edycji „Kult(ur)-Nacht”.

Cykl spotkań z przedsiębiorstwami na temat finansowania inwestycji IT
2015-09-09

„Pozyskaj środki na rozwój IT w swojej firmie” to cykl regionalnych spotkań z przedsiębiorcami, które współorganizuje Comarch wraz z Partnerami. Wydarzenia rozpoczną się jesienią 2015 r. i odbywać się będą w mniejszych miastach regionów , w całej Polsce.

Wszystkie aktualności