Systemy ERP

Zintegrowane oprogramowanie do zarządzania firmą

Oprogramowanie klasy ERP dla każdej firmy

Systemy ERP to narzędzia do zarządzania zasobami i procesami biznesowymi firmy takimi jak: sprzedaż, zakupy/zamówienia, produkcja, magazynowanie, zasoby ludzkie (kadry, płace, czas pracy itd), obieg dokumentów, analityka i raportowanie. Systemy ERP przy pomocy dedykowanych modułów pomagają zarządzać kluczowymi obszarami biznesowymi przedsiębiorstw oraz generują wspomogające decyzje raporty dla kadry zarządzającej.

Rozwiązania IT - jak systemy ERP, są bardzo ważnym czynnikiem budowania przewagi konkurencyjnej. Poznaj ofertę Comarch ERP i uwolnij pełen potencjał Twojej firmy w dobie powszechnej digitalizacji.

Poznaj naszych klientów

Systemy ERP od Comarch wspomagają codzienne procesy biznesowe w ponad 300,000 przedsiębiorstw.
 • InPost

  InPost

  Lider branży uslug pocztowych od kilku lat korzysta z Comarch ERP XL
 • Manufaktura Goplana

  Manufaktura Goplana

  Comarch ERP Altum pomaga w działaniu "Czekoladowych Wysp" w centrach handlowych.
 • O bag

  O bag

  Comarch ERP Altum - system ERP w sieci butików włoskiej marki z branży fashion
 • Krüger & Matz

  Krüger & Matz

  Firma Lechpol używa Comarch ERP XL w optymalizacji kluczowych obszarów biznesowych
 • Lech Poznań

  Lech Poznań

  Klub piłkarski w swoich sklepach używa Comarch ERP Optima
 • Sedlak & Sedlak

  Sedlak & Sedlak

  Lider polskiego konsultingu HR używa oprogramowania Comarch ERP Optima dozarzadzania fakturami, kadrami, czasem pracy.
 • Greenpoint

  Greenpoint

  Wdrożenie Comarch ERP Altum u dystrybutora odzieży damskiej
 • Auchan Telecom

  Auchan Telecom

  Comarch ERP Altum w Auchan Telecom zarządza procesami handlowymi
 • Torf Corporation

  Torf Corporation

  Dowiedz się jak Comarch ERP XL pomaga w produkcji kosmetyków
 • Neonet

  Neonet

  Comarch ERP XL wspomaga zarządzanie w czołowej sieci sprzedaży AGD?>RTV
 • Caritas

  Caritas

  Caritas diecezji warszawsko praskiej w codziennej pracy korzysta z Comarch ERP Optima
 • Lakma

  Lakma

  Comarch ERP XL z modułami mobilnej sprzedaży oraz obiegiem dokumentów (DMS)
 • Gerda

  Gerda

  Zarządzanie zasobami produkcyjnymi z Comarch ERP XL
 • Kupiec

  Kupiec

  Wdrożenie Comarch ERP XL u producenta zdrowej żywnosci
 • Ciech

  Ciech

  System Comarch ERP XL wspomaga zarządzanie w firmie Grupy Ciech
  Obejrzyj wdrożenia systemów ERP

  Szybciej, łatwiej, taniej dzięki systemowi ERP

  Oprogramowanie ERP dzięki dedykowanym modułom wspiera kluczowe procesy biznesowe w firmach. Comarch ERP oferuje rozwiązania dla handlu, finansów i księgowości, produkcji, magazynowania, kadr i płac oraz pracy w terenie dzięki aplikacjom mobilnym. Moduły te pomagają również w podjęciu decyzji poprzez raportowanie i analizy, automatyzują procesy sprzedażowe i magazynowe, obieg dokumentów, a także bezpieczeństwa (back up) danych. Wszytko to jest możliwe w jednym systemie ERP.

  e-Sprawozdania

  Dzięki programowi Comarch e-Sprawozdania sporządzisz i przygotujesz do wysyłki sprawozdanie finansowe w wymaganym formacie XML

  Business Intelligence

  Business Intelligence dla firm, które posiadają system Comarch lub poszukują systemu ERP z rozwiniętą analityką.

  Pracownicze Plany Kapitałowe

  Wprowadzenie PPK niesie ze sobą szereg obowiązków dla pracodawców – dowiedz się, jak i na co przygotować swoją firmę.

  Retail

  Comarch Retail dzięki wykorzystaniu innowacyjnych narzędzi zarządzania jest rozwiązaniem dla wszystkich rodzajów sieci handlowych.

  Zarządzanie magazynem

  Comarch WMS to pakiet dwóch rozwiązań, które umożliwiają kompleksową obsługę magazynu wysokiego składowania.

  OCR

  Aplikacja do rozpoznawania danych z faktur VAT w plikach graficznych lub PDF i przenosząca je do rejestrów VAT w systemie FK

  Aplikacje mobilne dla biznesu

  Pakiet rozwiązań Comarch umożliwiający zarządzania kluczowymi aspektami działalności Twojej firmy na urządzeniach mobilnych.

  e-Commerce

  Rozwiązania e-Commerce umożliwią Twojemu biznesowi wielokanałową sprzedaż ukierunkowaną na klientów detalicznych oraz klientów biznesowych.

  e-HR

  Zarządzaj pracownikami- ich czasem pracy, urlopami, delegacjami oraz nieobecnościami na każdym urządzeniu.

  Backup&Sync

  IBARD to oprogramowanie zapewniające bezpieczeństwo Twoich danych, Zmniejsz ryzyko utraty lub kradzieży dzięki kopii zapasowej.

  Obieg dokumentów

  DMS: Rozwiązanie usprawniające obieg dokumentów , które pozwala zarządzać ich przepływem, dekretacją i zatwierdzaniem w przedsiębiorstwie.

  Rejestr czasu pracy

  Comarch TNA (Time and Attendance) to nowoczesny system rejestru czasu pracy oparty o współpracę autorskiej aplikacji mobilnej z urządzeniami.

  Rozwiązania dla sektorów i branż

  Z rozwiązań Comarch ERP korzysta ponad 220 tysięcy firm z różnych branż. Jedną z podstawowych cech naszych systemów ERP jest możliwość ich konfigurowania oraz rozbudowy o moduły i rozwiązania pożądane w konkretnych branżach i to zarówno w sektorach produkcji, handlowych czy w usługach (np. biura rachunkowe).

  Produkcja

  Ponad 5000 firm w Polsce używa Comarch ERP XL - systemu ERP do zarządzania m.in. produkcją (masową, dyskretną czy seryjną), który oferuje kilkaset funkcji wspomagających planowanie, harmonogramowanie, kontrole kosztów, realizację i rejestrację partii produkcyjnych.

  Handel i dystrybucja

  Poza zintegrowaną obsługą procesów logistycznych i księgowych związanych ze sprzedażą, systemy ERP od Comarch umożliwiają optymalizację wielu zadań biznesowych: mobilną rejestrację i kontrolę pracy handlowców w terenie, analizę sprzedaży w oddziałach, czy uruchomienie e-commerce

  Biura rachunkowe

  Ciągle udoskonalany i zawsze zgodny z przepisami podatkowymi system ERP dla biur rachunkowych to Comarch ERP Optima. Ponad 7000 biur rachunkowych w Polsce korzysta codziennie z naszego oprogramowania i ma wpływ na jego rozwój

  Serwis i usługi

  Nowoczesny system ERP w firmach usługowych pozwala na efektywniejszą obsługę zleceń oraz klientów. Oprogramowanie Comarch ERP od kilkunastu lat pracuje w dziesiątkach tysięcy firm usługowych.

  e-Commerce

  Sprzedaż internetowa będzie się rozwijać w tempie dwucyfrowym przez kolejne lata. Systemy ERP od Comarch ułatwiają handel w sieci poprzez nowoczesne platformy e-commerce przeznaczone zarówno do sprzedaży detalicznej, jak i w modelu B2B

  Handel detaliczny

  Systemy ERP podnoszą konkurencyjność zarówno dużych firm handlowych (m.in. poprzez integrację z platformami Comarch Retail i Comarch EDI), jak i pojedynczych sklepów, w których system Comarch może być świetnym narzędziem do szybkiej sprzedaży detalicznej.

  Wielofirmowość

  System ERP jak Comarch ERP Altum świetnie sprawdza się w zarządzaniu firmami o rozproszonej strukturze terytorialnej oraz prawnej - np. w holdingach, spółkach akcyjnych, firmach międzynarodowych.

  Projektowa

  Systemy ERP pozwalają śledzić w czasie rzeczywistym postęp prac zgodnie z ustalonym harmonogramem, stopień wykonalności budżetu czy też bieżące wykorzystanie i dostępność zasobów.

  Aktualności

  Blog ERP - Nowoczesne zarządzanie

  Systemy ERP - FAQ

  Skontaktuj się z ekspertem Comarch


  Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.  Przejdź do formularza