Systemy ERP dla firm

 • Systemy ERP
 • Branże
 • Rozwiązania

Oprogramowanie klasy ERP dla każdej firmy

ERP czyli Enterprice Resource Planning to narzędzia do zarządzania zasobami i procesami biznesowymi firmy takimi jak: sprzedaż (księgowanie, fakturowanie, rozliczenia z fiskusem), produkcja, magazynowanie, zasoby ludzkie (kadry, płace, czas pracy itd), obieg dokumentów, analityka i controlling. Systemy ERP przy pomocy dedykowanych modułów pomagają zarządzać kluczowymi obszarami biznesowymi przedsiębiorstw oraz generują wspomogające decyzje raporty dla kadry zarządzajacej.

Rozwiązania IT - jak systemy ERP, są bardzo ważnym czynnikiem budowania przewagi konkurencyjnej. Poznaj ofertę Comarch ERP i uwolnij pełen potencjał Twojej firmy w dobie powszechnej digitalizacji.

Comarch ERP - partner w digitalizacji Twojej firmy.

  Rozwiązania dla branż i rynków

  Z rozwiązań Comarch ERP korzystają dziesiatki tysięcy firm z wielu branż. Jedną z podstawowych cech naszych systemów ERP jest możliwość ich konfigurowania oraz rozbudowy o moduły i rozwiązania pożądane w konkretnych branżach i to zarówno w sektorach produkcji, handlowych czy w usługach (np. biura rachunkowe).

  Produkcja

  Ponad 5000 firm w Polsce używa Comarch ERP XL - systemu ERP do zarządzania m.in. produkcją (masową, dyskretną czy seryjną), który oferuje kilkaset funkcji wspomagających planowanie, harmonogramowanie, kontrole kosztów, realizację i rejestrację partii produkcyjnych.

  Handel i dystrybucja

  Poza zintegrowaną obsługą procesów logistycznych i księgowych związanych ze sprzedażą, systemy ERP od Comarch umożliwiają optymalizację wielu zadań biznesowych: mobilną rejestrację i kontrolę pracy handlowców w terenie, analizę sprzedaży w oddziałach, czy uruchomienie e-commerce

  Biura rachunkowe

  Ciągle udoskonalany i zawsze zgodny z przepisami podatkowymi system ERP dla biur rachunkowych to Comarch ERP Optima. Ponad 7000 biur rachunkowych w Polsce korzysta codziennie z naszego oprogramowania i ma wpływ na jego rozwój

  Serwis i usługi

  Nowoczesny system ERP w firmach usługowych pozwala na efektywniejszą obsługę zleceń oraz klientów. Oprogramowanie Comarch ERP od kilkunastu lat pracuje w dziesiątkach tysięcy firm usługowych.

  e-Commerce

  Sprzedaż internetowa będzie się rozwijać w tempie dwucyfrowym przez kolejne lata. Systemy ERP od Comarch ułatwiają handel w sieci poprzez nowoczesne platformy e-commerce przeznaczone zarówno do sprzedaży detalicznej, jak i w modelu B2B

  Handel detaliczny

  Systemy ERP podnoszą konkurencyjność zarówno dużych firm handlowych (m.in. poprzez integrację z platformami Comarch Retail i Comarch EDI), jak i pojedynczych sklepów, w których system Comarch może być świetnym narzędziem do szybkiej sprzedaży detalicznej.

  Wielofirmowość

  System ERP jak Comarch ERP Altum świetnie sprawdza się w zarządzaniu firmami o rozproszonej strukturze terytorialnej oraz prawnej - np. w holdingach, spółkach akcyjnych, firmach międzynarodowych.

  Projektowa

  Systemy ERP pozwalają śledzić w czasie rzeczywistym postęp prac zgodnie z ustalonym harmonogramem, stopień wykonalności budżetu czy też bieżące wykorzystanie i dostępność zasobów.

   System ERP - narzędzia do nowoczesnego zarządzania firmą

   Oprogramowanie ERP wspiera zarządzanie firmą w kluczowych obszarach i procesach biznesowych dzięki dedykowanym modułom. Comarch ERP oferuje rozwiązania dla handlu, finansów i księgowości, produkcji, magazynowania, pracy w terenie dzięki aplikacjom mobilnym. Wspierana jest w nich sprawozdawczość czyli raportowanie i analizy, sprzedaż internetową i tradycyjna (systemy POS), kadry i płace, obieg dokumentów i procesów oraz bezpieczeństwo danych w firmie. Wszytko to w jednym - zintegrowanym systemie ERP.

    Poznaj naszych klientów

    Systemy ERP od Comarch wspomagają codzienne procesy biznesowe w ponad 300,000 przedsiębiorstw.
    • O bag

     O bag

     Comarch ERP Altum - system ERP w sieci butików włoskiej marki z branży fashion
    • Manufaktura Goplana

     Manufaktura Goplana

     Comarch ERP Altum pomaga w działaniu "Czekoladowych Wysp" w centrach handlowych.
    • Lakma

     Lakma

     Comarch ERP XL z modułami mobilnej sprzedaży oraz obiegiem dokumentów (DMS)
    • Neonet

     Neonet

     Comarch ERP XL wspomaga zarządzanie w czołowej sieci sprzedaży AGD?>RTV
    • Lech Poznań

     Lech Poznań

     Klub piłkarski w swoich sklepach używa Comarch ERP Optima
    • Torf Corporation

     Torf Corporation

     Dowiedz się jak Comarch ERP XL pomaga w produkcji kosmetyków
    • Auchan Telecom

     Auchan Telecom

     Comarch ERP Altum w Auchan Telecom zarządza procesami handlowymi
    • Greenpoint

     Greenpoint

     Wdrożenie Comarch ERP Altum u dystrybutora odzieży damskiej
    • Kupiec

     Kupiec

     Wdrożenie Comarch ERP XL u producenta zdrowej żywnosci
    • Gerda

     Gerda

     Zarządzanie zasobami produkcyjnymi z Comarch ERP XL
    • Ciech

     Ciech

     System Comarch ERP XL wspomaga zarządzanie w firmie Grupy Ciech
    • Kreisel

     Kreisel

     Comarch ERP XL jako narzędzie do nowoczesnego zarządzania
     Oglądaj video

     Promocja: IBARD za darmo na rok dla klientów Comarch ERP

     Comarch IBARD to dysk chmurowy, który pozwala zadbać o bezpieczeństwo danych w firmie, dzięki automatycznym backupom baz danych, czy bezpiecznej wymianie plików.

     Promocja trwa do 31/03/2019.

     Szczegóły promocji

     Zadbaj o bezpieczeństwo danych w Twojej firmie!

     Promocja: IBARD za darmo na rok dla klientów Comarch ERP

     Aktualności

     Blog ERP - Nowoczesne zarządzanie

     Skontaktuj się z ekspertem Comarch


     Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.     Przejdź do formularza