Systemy ERP

Systemy ERP

Oprogramownie ERP to narzędzia do zarządzania zasobami i procesami biznesowymi firmy. System ERP przy pomocy dedykowanych modułów pomaga zarządzać kluczowymi obszarami biznesowymi przedsiębiorstw oraz generują wspomogające decyzje raporty dla kadry zarządzającej.

Rozwiązania IT dla firm takie jak systemy Comarch ERP, są bardzo ważnym czynnikiem budowania przewagi konkurencyjnej.

Poznaj ofertę Comarch ERP i uwolnij pełen potencjał Twojej firmy w dobie powszechnej digitalizacji.

Nowości i polecane rozwiązania

ESEF - nowy standard raportowania w UE

Roczne sprawozdania finansowe spółek giełdowych wg nowych wymogów UE, niebawem sporządzisz za pomocą aplikacji Comarch ESEF. Dowiedz się więcej o raportach ESEF i formacie XBRL

Aplikacja do obsługi PPK

Obsługa Pracowniczych Planów Kapitałowych przez działy kadr i płac z aplikacja Comarch PPK jest łatwiejsza i zgodna z prawnymi wymogami. Zapraszamy do darmowego testowania i zakupu.

OCR faktur

Dzięki usłudze Comarch OCR szybko wprowadzisz papierowe faktury do systemu księgowego. Testuj za darmo. Usługa dostępna równiez w Comarch ERP XT

Terabajt za darmo

Dzięki Comarch IBARD zautomatyzujesz wykonywanie kopii zapasowych swoich firmowych danych. Skorzystaj z promocji dla nowych klientów i zabezpiecz swoje firmowe dane.

Zarządzanie produkcją w dobie digitalizacji

Pobierz najnowszy raport IDC i Comarch i dowiedz się jakie korzyści płyna z informatyzacji firmy produkcyjnej. 

Oprogramowanie ERP w akcji

Obejrzyj systemy Comarch ERP w akcji - w codziennej pracy u naszych klientów. Kolekcja filmów ilustruje jak oprogramownie usprawnie prace firmach produkcyjnych, handlowych i usługowych.

  Poznaj naszych klientów

  Systemy ERP od Comarch wspomagają codzienne procesy biznesowe w ponad 300,000 przedsiębiorstw.

   Oprogramowanie ERP: wsparcie działania i rozwoju firmy

   Oprogramowanie klasy ERP dzięki dedykowanym modułom i aplikacjom zintegrowanym, wspiera kluczowe procesy biznesowe w firmach jak np. sprzedaż, finanse i księgowość, produkcję, magazynowanie, płace i kadry itd. Dedykowane moduły pomagają w podejmowaniu kluczowych decyzji poprzez raportowanie i analizy.

   Z produktów Comarch ERP korzysta ponad 220 tysięcy firm z różnych branż. Jedną z podstawowych cech naszych systemów ERP jest możliwość ich konfigurowania oraz rozbudowy o moduły i rozwiązania pożądane w konkretnych branżach i to zarówno w handlu, produkcji, czy w usługach.

   • Aplikacje zintegrowane
   • Branże i rynki

   Rozwiązania ERP dla sektorów i branż

   Z rozwiązań Comarch ERP korzysta ponad 220 tysięcy firm z różnych branż. Jedną z podstawowych cech naszych systemów ERP jest możliwość ich konfigurowania oraz rozbudowy o moduły i rozwiązania pożądane w konkretnych branżach i to zarówno w sektorach produkcji, handlowych czy w usługach (np. biura rachunkowe).

   Produkcja

   Ponad 5000 firm w Polsce używa Comarch ERP XL - systemu ERP do zarządzania m.in. produkcją (masową, dyskretną czy seryjną), który oferuje kilkaset funkcji wspomagających planowanie, harmonogramowanie, kontrole kosztów, realizację i rejestrację partii produkcyjnych.

   Handel i dystrybucja

   Poza zintegrowaną obsługą procesów logistycznych i księgowych związanych ze sprzedażą, systemy ERP od Comarch umożliwiają optymalizację wielu zadań biznesowych: mobilną rejestrację i kontrolę pracy handlowców w terenie, analizę sprzedaży w oddziałach, czy uruchomienie e-commerce

   Biura rachunkowe

   Ciągle udoskonalany i zawsze zgodny z przepisami podatkowymi system ERP dla biur rachunkowych to Comarch ERP Optima. Ponad 7000 biur rachunkowych w Polsce korzysta codziennie z naszego oprogramowania i ma wpływ na jego rozwój

   Serwis i usługi

   Nowoczesny system ERP w firmach usługowych pozwala na efektywniejszą obsługę zleceń oraz klientów. Oprogramowanie Comarch ERP od kilkunastu lat pracuje w dziesiątkach tysięcy firm usługowych.

   e-Commerce

   Sprzedaż internetowa będzie się rozwijać w tempie dwucyfrowym przez kolejne lata. Systemy ERP od Comarch ułatwiają handel w sieci poprzez nowoczesne platformy e-commerce przeznaczone zarówno do sprzedaży detalicznej, jak i w modelu B2B

   Handel detaliczny

   Systemy ERP podnoszą konkurencyjność zarówno dużych firm handlowych (m.in. poprzez integrację z platformami Comarch Retail i Comarch EDI), jak i pojedynczych sklepów, w których system Comarch może być świetnym narzędziem do szybkiej sprzedaży detalicznej.

   Wielofirmowość

   System ERP jak Comarch ERP Altum świetnie sprawdza się w zarządzaniu firmami o rozproszonej strukturze terytorialnej oraz prawnej - np. w holdingach, spółkach akcyjnych, firmach międzynarodowych.

   Projektowa

   Systemy ERP pozwalają śledzić w czasie rzeczywistym postęp prac zgodnie z ustalonym harmonogramem, stopień wykonalności budżetu czy też bieżące wykorzystanie i dostępność zasobów.

    Zakup i wsparcie

    Aktualności

    Blog ERP - Nowoczesne zarządzanie

    Skontaktuj się z ekspertem Comarch


    Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.    Przejdź do formularza