System ERP Comarch

Nowości w Comarch ERP

Poznaj naszych klientów

Systemy ERP od Comarch wspomagają codzienne procesy biznesowe w setkach tysięcy przedsiębiorstw w Polsce i na świecie.

Obejrzyj wideo-referencje

Wdrożenie w Gerda
Comarch ERP XL otwiera drzwi cyfryzacji. Wdrożenie w Gerda

Przy użyciu systemu Comarch ERP XL firma usprawnia procesy logistyczne, produkcyjne, sprzedażowe czy księgowe. Spółka planuje dalej rozwijać swój system stawiając na rozwiązania z zakresu automatyzacji biznesu przy użyciu technologii AI.

Whiskey in The Jar – cyfryzacja sieci restauracji z Comarch ERP Optima
Whiskey in The Jar – cyfryzacja sieci restauracji z Comarch ERP Optima

Digitalizacja obiegu dokumentów, analiza biznesowa przy użyciu Comarch BI to tylko dwa z kilku aspektów przeprowadzonej cyfryzacji w sieci restauracji Whiskey in The Jar. Wdrożenie systemu klasy ERP umożliwia dalszy rozwój firmy.

ASAJ – Comarch ERP XL w zrobotyzowanym magazynie
ASAJ – Comarch ERP XL w zrobotyzowanym magazynie

Lider branży dystrybucji artykułów elektrycznych przy użyciu Comarch ERP XL przeprowadził cyfryzacje i automatyzację procesów logistycznych. Otwartość systemu firmy Comarch umożliwiła również integrację z automatycznym systemem magazynowania Autostore.

TBI Technology zcyfryzował swoją firmę przy użyciu Comarch ERP XL
TBI Technology zcyfryzował swoją firmę przy użyciu Comarch ERP XL

Firma została klientem Comarchu już w roku 2008, zaczynając od użytkowania systemu Comarch ERP Optima. Obecnie firma korzysta z systemu Comarch ERP XL, który obsługuje w firmie takie procesy: zamówienia, produkcja, serwis, procesy kadrowe czy księgowe.

Produkcja w Dragon
Produkcja w Dragon

Zobacz jak Comarch ERP XL sprawdza się w produkcji chemii gospodarczej i budowlanej. System został dostosowany pod szereg indywidualnych wymogów firmy Dragon jak np. integracja z systemem typu Scada.

Browar Błonie  - zarządzanie produkcją i logistyką
Browar Błonie - zarządzanie produkcją i logistyką

Browar Błonie wdrożył system Comarch ERP XL, który cechuje modułowa budowa, dzięki czemu oprogramowanie można dostosować do potrzeb każdej firmy nie tylko produkcyjnej.

NOTI -  Produkcja mebli z systemem ERP
NOTI - Produkcja mebli z systemem ERP

Noti - producent mebli korzysta z systemu Comarch ERP XL. Jakie są efekty wdrożenia? Wydajność na produkcji wzrosła o 29% i jak mówi szefostwo firmy "współczynnik chaosu spadł o ponad 40%".

Produkcja w Torf Corporation
Produkcja w Torf Corporation

Torf Corporation – producent kosmetyków wybrał system Comarch ERP XL. Dzięki temu praca w obszarze produkcji została usprawniona i zautomatyzowana. System pozwolił na skrócenie czasu realizacji zamówień, zarządzanie terminami ważności, czy zarządzanie ewidencją odpadami.

Extradach - obieg dokumentów w hurtowni budowlanej
Extradach - obieg dokumentów w hurtowni budowlanej

Comarch DMS to intuicyjne narzędzie do elektronicznego obiegu dokumentów. System wpływa także na wydajność i efektywność wielu procesów w różnych obszarach hurtowni budowlanej extraDach

E-commerce  z Comarch ERP Optimą
E-commerce z Comarch ERP Optimą

Zobacz jak wydawnictwo Ilustris skutecznie sprzedaje w internecie dzięki połączeniu oprogramowania ERP z Comarch e-Sklep

Produkcja słodyczy Majami
Produkcja słodyczy Majami

Producent słodyczy – firma Majami dzięki systemowi Comarch ERP XL w pełni kontroluje produkcję. System znacząco skrócił czas generowania raportów produkcyjnych, co pozwala poznać realne koszty wytworzenia produkcji i wynikające z nich oszczędności.

Więcej wideo-referencji

Obejrzyj filmy o wdrożeniu i działaniu systemów Comarch ERP w firmach produkcyjnych handlowych i usługowych. Posłuchaj co mówią o działaniu oprogramowania ich użytkownicy oraz zarządzający przedsiębiorstwami.

Obejrzyj

Comarch ERP Optima

Dowiedz się więcej o praktycznym działaniu i opiniach o Comarch ERP Optima w małych i średnich firmach z wielu branż.

Case studyReferencje

Comarch ERP XL

Przeczytaj o konkretnych usprawnieniach w kluczowych obszarach biznesowych w średnich i dużych firmach z wybranej branży.

Case studyReferencje

Oprogramowanie ERP: wsparcie działania i rozwoju firmy

Oprogramowanie dla firm od Comarch ERP to narzędzia do zarządzania zasobami i procesami w firmach. System ERP przy pomocy dedykowanych modułów pomaga zarządzać kluczowymi obszarami biznesowymi w przedsiębiorstwie. Rozwiązania IT dla firm takie jak systemy ERP, są bardzo ważnym czynnikiem budowania przewagi konkurencyjnej.

Poznaj ofertę Comarch ERP i uwolnij pełen potencjał Twojej firmy w dobie powszechnej digitalizacji.

Oprogramowanie klasy ERP, również dzięki dedykowanym modułom i aplikacjom zintegrowanym, wspiera kluczowe procesy biznesowe w firmach jak np. sprzedaż - handel, finanse i księgowość, produkcję, magazyn, płace i kadry itd. Dedykowane moduły pomagają w podejmowaniu kluczowych decyzji poprzez raportowanie i analizy.

Zakup i wsparcie

Aktualności

Blog ERP - Nowoczesne zarządzanie

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.

Przejdź do formularza