Systemy Comarch ERP

Oprogramownie klasy ERP to narzędzia do zarządzania zasobami i procesami w firmach. System ERP przy pomocy dedykowanych modułów pomaga zarządzać kluczowymi obszarami biznesowymi w przedsiębiorstwie. Rozwiązania IT dla firm takie jak systemy Comarch ERP, są bardzo ważnym czynnikiem budowania przewagi konkurencyjnej.

Poznaj ofertę Comarch ERP i uwolnij pełen potencjał Twojej firmy w dobie powszechnej digitalizacji.

Nowości i polecane rozwiązania

Robotyzacja procesów biznesowych

Roboty software'owe to rodzaj inteligentnej automatyzacji, która jest w zasięgu praktycznie każdej firmy.

ESEF - nowy standard raportowania w UE

Roczne sprawozdania finansowe spółek giełdowych wg nowych wymogów UE, niebawem sporządzisz za pomocą aplikacji Comarch ESEF. Dowiedz się więcej o raportach ESEF i formacie XBRL

Tarcza Antykryzysowa

W jednym miejscu zebralismy najważniejsze informacje o Tarczy Antykryzysowej i innych formach wsparcia w tym dotacji dla firm na inwestycje w IT. Opisujemy też jak oprogramowabnie Comarch ERP pomaga w ubieganiu się o pomoc i jak obsługuje nowe zmiany w przepisach.

OCR faktur

Dzięki usłudze Comarch OCR szybko wprowadzisz papierowe faktury do systemu księgowego. Testuj za darmo. Usługa dostępna równiez w Comarch ERP XT

Aplikacja do obsługi PPK

Obsługa Pracowniczych Planów Kapitałowych przez działy kadr i płac z aplikacja Comarch PPK jest łatwiejsza i zgodna z prawnymi wymogami. Zapraszamy do darmowego testowania i zakupu.

Oprogramowanie ERP w akcji

Obejrzyj systemy Comarch ERP w akcji - w codziennej pracy u naszych klientów. Kolekcja filmów ilustruje jak oprogramownie usprawnie prace firmach produkcyjnych, handlowych i usługowych.

  Poznaj naszych klientów

  Systemy ERP od Comarch wspomagają codzienne procesy biznesowe w ponad 300,000 przedsiębiorstw.

   Oprogramowanie ERP: wsparcie działania i rozwoju firmy

   Oprogramowanie klasy ERP dzięki dedykowanym modułom i aplikacjom zintegrowanym, wspiera kluczowe procesy biznesowe w firmach jak np. sprzedaż, finanse i księgowość, produkcję, magazynowanie, płace i kadry itd. Dedykowane moduły pomagają w podejmowaniu kluczowych decyzji poprzez raportowanie i analizy.

   Z produktów Comarch ERP korzysta ponad 220 tysięcy firm z różnych branż. Jedną z podstawowych cech naszych systemów ERP jest możliwość ich konfigurowania oraz rozbudowy o moduły i rozwiązania pożądane w konkretnych branżach i to zarówno w handlu, produkcji, czy w usługach.

   • Aplikacje zintegrowane
   • Branże i rynki

   Chmura

   Wszystkie systemy i produkty Comarch ERP są dostępnie poprzez Chmurę Comarch w dostosowanych do potrzeb firm pakietach usług.

   Business Intelligence

   Business Intelligence dla firm, które posiadają system Comarch lub poszukują systemu ERP z rozwiniętą analityką.

   OCR

   Aplikacja do rozpoznawania danych z faktur VAT w plikach graficznych lub PDF i przenosząca je do rejestrów VAT w systemie FK

   Retail

   Comarch Retail dzięki wykorzystaniu innowacyjnych narzędzi zarządzania jest rozwiązaniem dla wszystkich rodzajów sieci handlowych.

   e-Sprawozdania

   Oprogramowanie do sporządzania i wysyłania elektronicznych sprawozdań finansowych zgodnie z wymogami MF i KRS

   Zarządzanie magazynem

   Comarch WMS to pakiet dwóch rozwiązań, które umożliwiają kompleksową obsługę magazynu wysokiego składowania.

   ESEF

   Aplikacja Comarch ESEF tworzy raporty finansowe dla spółek giełdowych w nowym standardzie wymaganym przez UE

   Aplikacje mobilne dla firm

   Pakiet rozwiązań Comarch umożliwiający zarządzania kluczowymi aspektami działalności Twojej firmy na urządzeniach mobilnych.

   Monitorowanie pracy

   Comarch MyPoint pozwala na monitorowanie produktywności i efektywności pracy w systemach ERP

   e-HR

   Zarządzaj pracownikami- ich czasem pracy, urlopami, delegacjami oraz nieobecnościami na każdym urządzeniu.

   Robotyzacja procesów biznesowych

   Inteligentna automatyzacja wbudowana w produkty Comarch ERP przyspiesza szereg żmudnych i powtarzalnych procesów w Twojej firmie

   DMS - Obieg informacji i dokumentów

   DMS: Rozwiązanie usprawniające obieg dokumentów , które pozwala zarządzać ich przepływem, dekretacją i zatwierdzaniem w przedsiębiorstwie.

   e-Commerce

   Rozwiązania e-Commerce umożliwią Twojemu biznesowi wielokanałową sprzedaż ukierunkowaną na klientów detalicznych oraz klientów biznesowych.

   Rejestr czasu pracy

   Comarch TNA (Time and Attendance) to nowoczesny system rejestru czasu pracy oparty o współpracę autorskiej aplikacji mobilnej z urządzeniami.

    Rozwiązania ERP dla sektorów i branż

    Z rozwiązań Comarch ERP korzysta ponad 220 tysięcy firm z różnych branż. Jedną z podstawowych cech naszych systemów ERP jest możliwość ich konfigurowania oraz rozbudowy o moduły i rozwiązania pożądane w konkretnych branżach i to zarówno w sektorach produkcji, handlowych czy w usługach (np. biura rachunkowe).

    Produkcja

    Ponad 5000 firm w Polsce używa Comarch ERP XL - systemu ERP do zarządzania m.in. produkcją (masową, dyskretną czy seryjną), który oferuje kilkaset funkcji wspomagających planowanie, harmonogramowanie, kontrole kosztów, realizację i rejestrację partii produkcyjnych.

    Handel i dystrybucja

    Poza zintegrowaną obsługą procesów logistycznych i księgowych związanych ze sprzedażą, systemy ERP od Comarch umożliwiają optymalizację wielu zadań biznesowych: mobilną rejestrację i kontrolę pracy handlowców w terenie, analizę sprzedaży w oddziałach, czy uruchomienie e-commerce

    Biura rachunkowe

    Ciągle udoskonalany i zawsze zgodny z przepisami podatkowymi system ERP dla biur rachunkowych to Comarch ERP Optima. Ponad 7000 biur rachunkowych w Polsce korzysta codziennie z naszego oprogramowania i ma wpływ na jego rozwój

    Serwis i usługi

    Nowoczesny system ERP w firmach usługowych pozwala na efektywniejszą obsługę zleceń oraz klientów. Oprogramowanie Comarch ERP od kilkunastu lat pracuje w dziesiątkach tysięcy firm usługowych.

    e-Commerce

    Sprzedaż internetowa będzie się rozwijać w tempie dwucyfrowym przez kolejne lata. Systemy ERP od Comarch ułatwiają handel w sieci poprzez nowoczesne platformy e-commerce przeznaczone zarówno do sprzedaży detalicznej, jak i w modelu B2B

    Handel detaliczny

    Systemy ERP podnoszą konkurencyjność zarówno dużych firm handlowych (m.in. poprzez integrację z platformami Comarch Retail i Comarch EDI), jak i pojedynczych sklepów, w których system Comarch może być świetnym narzędziem do szybkiej sprzedaży detalicznej.

    Wielofirmowość

    System ERP jak Comarch ERP Enterprise świetnie sprawdza się w zarządzaniu firmami o rozproszonej strukturze terytorialnej oraz prawnej - np. w holdingach, spółkach akcyjnych, firmach międzynarodowych.

    Projektowa

    Systemy ERP pozwalają śledzić w czasie rzeczywistym postęp prac zgodnie z ustalonym harmonogramem, stopień wykonalności budżetu czy też bieżące wykorzystanie i dostępność zasobów.

     Zakup i wsparcie

     Aktualności

     Blog ERP - Nowoczesne zarządzanie

     Skontaktuj się z ekspertem Comarch


     Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.     Przejdź do formularza