Systemy Comarch ERP

Zapytaj nas o system dla Twojej firmy

Każda firma ma swoją specyfikę i potrzeby. Skontaktuj się z nami, a nasi eksperci dobiorą odpowiednie oprogramowanie

Zapytaj nas

Nowości w Comarch ERP

Zadbaj o bezpieczeństwo z Comarch IBARD
Zadbaj o bezpieczeństwo z Comarch IBARD

Zakup nowe konto Comarch IBARD i skorzystaj z promocji, dzięki której otrzymasz 2 dodatkowe miesiące ważności usługi. Pamiętaj, że Comarch IBARD to nie tylko backup, to gwarancja spokoju w cyfrowym świecie.

Sprawdź kontrahenta jednym kliknięciem

Na platformie Comarch Apfino została uruchomiona nowa usługa Sprawdź kontrahenta, dzięki niej szybko otrzymasz raport na temat klienta i dowiedziesz się m.in. czy jest dłużnikiem, czy opłaca swoje zobowiązania na czas i czy działa w branży wysokiego ryzyka.

E-book Sztuczna inteligencja w firmie
Sztuczna inteligencja w firmie

Pobierz bezpłatne opracowanie, w którym szeroko opisujemy zastosowanie sztucznej inteligencji  w konkretnych procesach biznesowych. 

szablony i kreator wydruków
Sprawny wydruk z Comarch sPrint

Poznaj nowe narzędzie zintegrowane z systemami Comarch ERP pozwalające na szybki wydruk dokumentów na podstawie danych z systemu źródłowego oraz ich personalizację za pomocą intuicyjnego edytora

E-book Cyberbezpieczeństwo
Cyberbezpieczeństwo - wyprzedź hakerów i zadbaj o firmę

Pobierz darmowy e-book o cyberbezpieczenstwie i dowiedz się, w jaki sposób dzięki Comarch IBARD możesz uchronić firmę przed cyberprzestępcami.

Ile trwa i jak wygląda  wdrożenie systemu ERP?
Wdrożenie systemu ERP

Dowiedz się jak wygląda wdrożenie systemu ERP w firmie: etapy, zaangażowanie pracowników, migracje danych, szkolenia i wsparcie dostawcy.

E-book Raportowanie i analiza danych  w HR
Raporty i dane w HR

Pobierz nasze opracowanie o raportowaniu i analizie danych w obszarze kadrowo-płacowym. Dowiedz się jak rozwiązania klasy Business Intelligence mogą wesprzeć pracę HR.

Wszystko O ERP

Wszystko o systemach ERP

Poznaj najważniejsze informacje o systemach ERP: o co pytają i czego oczekują ich użytkownicy.

Poznaj naszych klientów

Systemy ERP od Comarch wspomagają codzienne procesy biznesowe w setkach tysięcy przedsiębiorstw w Polsce i na świecie.

Obejrzyj wideo-referencje

Browar Błonie  - zarządzanie produkcją i logistyką
Browar Błonie - zarządzanie produkcją i logistyką

Browar Błonie wdrożył system Comarch ERP XL, który cechuje modułowa budowa, dzięki czemu oprogramowanie można dostosować do potrzeb każdej firmy nie tylko produkcyjnej.

NOTI -  Produkcja mebli z systemem ERP
NOTI - Produkcja mebli z systemem ERP

Noti - producent mebli korzysta z systemu Comarch ERP XL. Jakie są efekty wdrożenia? Wydajność na produkcji wzrosła o 29% i jak mówi szefostwo firmy "współczynnik chaosu spadł o ponad 40%".

Extradach - obieg dokumentów w hurtowni budowlanej
Extradach - obieg dokumentów w hurtowni budowlanej

Comarch DMS to intuicyjne narzędzie do elektronicznego obiegu dokumentów. System wpływa także na wydajność i efektywność wielu procesów w różnych obszarach hurtowni budowlanej extraDach

E-commerce  z Comarch ERP Optimą
E-commerce z Comarch ERP Optimą

Zobacz jak wydawnictwo Ilustris skutecznie sprzedaje w internecie dzięki połączeniu oprogramowania ERP z Comarch e-Sklep

Produkcja słodyczy Majami
Produkcja słodyczy Majami

Producent słodyczy – firma Majami dzięki systemowi Comarch ERP XL w pełni kontroluje produkcję. System znacząco skrócił czas generowania raportów produkcyjnych, co pozwala poznać realne koszty wytworzenia produkcji i wynikające z nich oszczędności.

Produkcja w Torf Corporation
Produkcja w Torf Corporation

Torf Corporation – producent kosmetyków wybrał system Comarch ERP XL. Dzięki temu praca w obszarze produkcji została usprawniona i zautomatyzowana. System pozwolił na skrócenie czasu realizacji zamówień, zarządzanie terminami ważności, czy zarządzanie ewidencją odpadami.

Więcej wideo-referencji

Obejrzyj filmy o wdrożeniu i działaniu systemów Comarch ERP w firmach produkcyjnych handlowych i usługowych. Posłuchaj co mówią o działaniu oprogramowania ich użytkownicy oraz zarządzający przedsiębiorstwami.

Obejrzyj

Comarch ERP Optima

Dowiedz się więcej o praktycznym działaniu i opiniach o Comarch ERP Optima w małych i średnich firmach z wielu branż.

Case studyReferencje

Comarch ERP XL

Przeczytaj o konkretnych usprawnieniach w kluczowych obszarach biznesowych w średnich i dużych firmach z wybranej branży.

Case studyReferencje

Oprogramowanie ERP: wsparcie działania i rozwoju firmy

Oprogramowanie dla firm od Comarch ERP to narzędzia do zarządzania zasobami i procesami w firmach. System ERP przy pomocy dedykowanych modułów pomaga zarządzać kluczowymi obszarami biznesowymi w przedsiębiorstwie. Rozwiązania IT dla firm takie jak systemy ERP, są bardzo ważnym czynnikiem budowania przewagi konkurencyjnej.

Poznaj ofertę Comarch ERP i uwolnij pełen potencjał Twojej firmy w dobie powszechnej digitalizacji.

Oprogramowanie klasy ERP, również dzięki dedykowanym modułom i aplikacjom zintegrowanym, wspiera kluczowe procesy biznesowe w firmach jak np. sprzedaż - handel, finanse i księgowość, produkcję, magazyn, płace i kadry itd. Dedykowane moduły pomagają w podejmowaniu kluczowych decyzji poprzez raportowanie i analizy.

Zakup i wsparcie

Aktualności

Blog ERP - Nowoczesne zarządzanie

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.

Przejdź do formularza