Systemy ERP

Oprogramownie jak systemy klasy ERP to narzędzia do zarządzania zasobami i procesami biznesowymi firmy takimi jak: sprzedaż, zakupy/zamówienia, produkcja, magazynowanie, zasoby ludzkie (kadry, płace, czas pracy itd), obieg dokumentów, analityka i raportowanie. Systemy ERP przy pomocy dedykowanych modułów pomagają zarządzać kluczowymi obszarami biznesowymi przedsiębiorstw oraz generują wspomogające decyzje raporty dla kadry zarządzającej.

Rozwiązania IT - jak systemy ERP, są bardzo ważnym czynnikiem budowania przewagi konkurencyjnej. Poznaj ofertę Comarch ERP i uwolnij pełen potencjał Twojej firmy w dobie powszechnej digitalizacji.

Poznaj naszych klientów

Systemy ERP od Comarch wspomagają codzienne procesy biznesowe w ponad 300,000 przedsiębiorstw.
 • InPost

  InPost

  Lider branży uslug pocztowych od kilku lat korzysta z Comarch ERP XL
 • Gerda

  Gerda

  Zarządzanie zasobami produkcyjnymi z Comarch ERP XL
 • O bag

  O bag

  Comarch ERP Altum - system ERP w sieci butików włoskiej marki z branży fashion
 • Goliard

  Goliard

  Produkcja makaronów i magazynowanie przy pomocy Comarch ERP XL i Comarch WMS
 • Krüger & Matz

  Krüger & Matz

  Firma Lechpol używa Comarch ERP XL w optymalizacji kluczowych obszarów biznesowych
 • Tołpa

  Tołpa

  Dowiedz się jak Comarch ERP XL pomaga w produkcji kosmetyków Tołpa
 • Neonet

  Neonet

  Comarch ERP XL wspomaga zarządzanie w czołowej sieci sprzedaży AGD?>RTV
 • Lech Poznań

  Lech Poznań

  Klub piłkarski w swoich sklepach używa Comarch ERP Optima
 • Sedlak & Sedlak

  Sedlak & Sedlak

  Lider polskiego konsultingu HR używa oprogramowania Comarch ERP Optima dozarzadzania fakturami, kadrami, czasem pracy.
 • Greenpoint

  Greenpoint

  Wdrożenie Comarch ERP Altum u dystrybutora odzieży damskiej
 • Auchan Telecom

  Auchan Telecom

  Comarch ERP Altum w Auchan Telecom zarządza procesami handlowymi
 • Caritas

  Caritas

  Caritas diecezji warszawsko praskiej w codziennej pracy korzysta z Comarch ERP Optima
 • Lakma

  Lakma

  Comarch ERP XL z modułami mobilnej sprzedaży oraz obiegiem dokumentów (DMS)
 • Kupiec

  Kupiec

  Wdrożenie Comarch ERP XL u producenta zdrowej żywnosci
  Obejrzyj wdrożenia systemów ERP

  Oto co zyskujesz dzięki systemom ERP

  Oprogramowanie ERP dzięki dedykowanym modułom wspiera kluczowe procesy biznesowe w firmach. Comarch ERP oferuje rozwiązania dla procesów sprzedażowych, dla finansów i księgowości, produkcji, magazynowania, kadr i płac oraz pracy w terenie dzięki aplikacjom mobilnym. Moduły te pomagają również w podjęciu kluczowych decyzji poprzez raportowanie i analizy, kontrolowany dostęp do informacji oraz automatyzują procesy sprzedażowe i magazynowe, obieg dokumentów - wymianę informacji z kontrahentami i dostawcami, a także dla bezpieczeństwa (back up) danych. Wszytko to jest możliwe w jednym z naszych systemów ERP.

  Rozwiązania ERP dla sektorów i branż

  Z rozwiązań Comarch ERP korzysta ponad 220 tysięcy firm z różnych branż. Jedną z podstawowych cech naszych systemów ERP jest możliwość ich konfigurowania oraz rozbudowy o moduły i rozwiązania pożądane w konkretnych branżach i to zarówno w sektorach produkcji, handlowych czy w usługach (np. biura rachunkowe).

  Produkcja

  Ponad 5000 firm w Polsce używa Comarch ERP XL - systemu ERP do zarządzania m.in. produkcją (masową, dyskretną czy seryjną), który oferuje kilkaset funkcji wspomagających planowanie, harmonogramowanie, kontrole kosztów, realizację i rejestrację partii produkcyjnych.

  Handel i dystrybucja

  Poza zintegrowaną obsługą procesów logistycznych i księgowych związanych ze sprzedażą, systemy ERP od Comarch umożliwiają optymalizację wielu zadań biznesowych: mobilną rejestrację i kontrolę pracy handlowców w terenie, analizę sprzedaży w oddziałach, czy uruchomienie e-commerce

  Biura rachunkowe

  Ciągle udoskonalany i zawsze zgodny z przepisami podatkowymi system ERP dla biur rachunkowych to Comarch ERP Optima. Ponad 7000 biur rachunkowych w Polsce korzysta codziennie z naszego oprogramowania i ma wpływ na jego rozwój

  Serwis i usługi

  Nowoczesny system ERP w firmach usługowych pozwala na efektywniejszą obsługę zleceń oraz klientów. Oprogramowanie Comarch ERP od kilkunastu lat pracuje w dziesiątkach tysięcy firm usługowych.

  e-Commerce

  Sprzedaż internetowa będzie się rozwijać w tempie dwucyfrowym przez kolejne lata. Systemy ERP od Comarch ułatwiają handel w sieci poprzez nowoczesne platformy e-commerce przeznaczone zarówno do sprzedaży detalicznej, jak i w modelu B2B

  Handel detaliczny

  Systemy ERP podnoszą konkurencyjność zarówno dużych firm handlowych (m.in. poprzez integrację z platformami Comarch Retail i Comarch EDI), jak i pojedynczych sklepów, w których system Comarch może być świetnym narzędziem do szybkiej sprzedaży detalicznej.

  Wielofirmowość

  System ERP jak Comarch ERP Altum świetnie sprawdza się w zarządzaniu firmami o rozproszonej strukturze terytorialnej oraz prawnej - np. w holdingach, spółkach akcyjnych, firmach międzynarodowych.

  Projektowa

  Systemy ERP pozwalają śledzić w czasie rzeczywistym postęp prac zgodnie z ustalonym harmonogramem, stopień wykonalności budżetu czy też bieżące wykorzystanie i dostępność zasobów.

  Aktualności

  Blog ERP - Nowoczesne zarządzanie

  Systemy ERP - FAQ

  Skontaktuj się z ekspertem Comarch


  Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.  Przejdź do formularza