Comarch ERP

Systemy ERP

Oprogramownie ERP to narzędzia do zarządzania zasobami i procesami firmy. System ERP przy pomocy dedykowanych modułów pomaga zarządzać kluczowymi obszarami biznesowymi w przedsiębiorstwie. Rozwiązania IT dla firm takie jak systemy Comarch ERP, są bardzo ważnym czynnikiem budowania przewagi konkurencyjnej.

Poznaj ofertę Comarch ERP i uwolnij pełen potencjał Twojej firmy w dobie powszechnej digitalizacji.

Nowości i polecane rozwiązania

Robotyzacja procesów biznesowych

Roboty software'owe to rodzaj inteligentnej automatyzacji, która jest w zasięgu praktycznie każdej firmy.

ESEF - nowy standard raportowania w UE

Roczne sprawozdania finansowe spółek giełdowych wg nowych wymogów UE, niebawem sporządzisz za pomocą aplikacji Comarch ESEF. Dowiedz się więcej o raportach ESEF i formacie XBRL

Tarcza Antykryzysowa

W jednym miejscu zebralismy najważniejsze informacje o Tarczy Antykryzysowej i innych formach wsparcia w tym dotacji dla firm na inwestycje w IT. Opisujemy też jak oprogramowabnie Comarch ERP pomaga w ubieganiu się o pomoc i jak obsługuje nowe zmiany w przepisach.

OCR faktur

Dzięki usłudze Comarch OCR szybko wprowadzisz papierowe faktury do systemu księgowego. Testuj za darmo. Usługa dostępna równiez w Comarch ERP XT

Aplikacja do obsługi PPK

Obsługa Pracowniczych Planów Kapitałowych przez działy kadr i płac z aplikacja Comarch PPK jest łatwiejsza i zgodna z prawnymi wymogami. Zapraszamy do darmowego testowania i zakupu.

Oprogramowanie ERP w akcji

Obejrzyj systemy Comarch ERP w akcji - w codziennej pracy u naszych klientów. Kolekcja filmów ilustruje jak oprogramownie usprawnie prace firmach produkcyjnych, handlowych i usługowych.

  Poznaj naszych klientów

  Systemy ERP od Comarch wspomagają codzienne procesy biznesowe w ponad 300,000 przedsiębiorstw.

   Oprogramowanie ERP: wsparcie działania i rozwoju firmy

   Oprogramowanie klasy ERP dzięki dedykowanym modułom i aplikacjom zintegrowanym, wspiera kluczowe procesy biznesowe w firmach jak np. sprzedaż, finanse i księgowość, produkcję, magazynowanie, płace i kadry itd. Dedykowane moduły pomagają w podejmowaniu kluczowych decyzji poprzez raportowanie i analizy.

   Z produktów Comarch ERP korzysta ponad 220 tysięcy firm z różnych branż. Jedną z podstawowych cech naszych systemów ERP jest możliwość ich konfigurowania oraz rozbudowy o moduły i rozwiązania pożądane w konkretnych branżach i to zarówno w handlu, produkcji, czy w usługach.

   • Aplikacje zintegrowane
   • Branże i rynki

   Business Intelligence

   Business Intelligence dla firm, które posiadają system Comarch lub poszukują systemu ERP z rozwiniętą analityką.

   Retail

   Comarch Retail dzięki wykorzystaniu innowacyjnych narzędzi zarządzania jest rozwiązaniem dla wszystkich rodzajów sieci handlowych.

   OCR

   Aplikacja do rozpoznawania danych z faktur VAT w plikach graficznych lub PDF i przenosząca je do rejestrów VAT w systemie FK

   ESEF

   Aplikacja Comarch ESEF tworzy raporty finansowe dla spółek giełdowych w nowym standardzie wymaganym przez UE

   e-Sprawozdania

   Oprogramowanie do sporządzania i wysyłania elektronicznych sprawozdań finansowych zgodnie z wymogami MF i KRS

   Zarządzanie magazynem

   Comarch WMS to pakiet dwóch rozwiązań, które umożliwiają kompleksową obsługę magazynu wysokiego składowania.

   Aplikacje mobilne dla firm

   Pakiet rozwiązań Comarch umożliwiający zarządzania kluczowymi aspektami działalności Twojej firmy na urządzeniach mobilnych.

   Monitorowanie pracy

   Comarch MyPoint pozwala na monitorowanie produktywności i efektywności pracy w systemach ERP

   Robotyzacja procesów biznesowych

   Inteligentna automatyzacja wbudowana w produkty Comarch ERP przyspiesza szereg żmudnych i powtarzalnych procesów w Twojej firmie

   DMS - Obieg informacji i dokumentów

   DMS: Rozwiązanie usprawniające obieg dokumentów , które pozwala zarządzać ich przepływem, dekretacją i zatwierdzaniem w przedsiębiorstwie.

   e-Commerce

   Rozwiązania e-Commerce umożliwią Twojemu biznesowi wielokanałową sprzedaż ukierunkowaną na klientów detalicznych oraz klientów biznesowych.

   e-HR

   Zarządzaj pracownikami- ich czasem pracy, urlopami, delegacjami oraz nieobecnościami na każdym urządzeniu.

   Rejestr czasu pracy

   Comarch TNA (Time and Attendance) to nowoczesny system rejestru czasu pracy oparty o współpracę autorskiej aplikacji mobilnej z urządzeniami.

    Rozwiązania ERP dla sektorów i branż

    Z rozwiązań Comarch ERP korzysta ponad 220 tysięcy firm z różnych branż. Jedną z podstawowych cech naszych systemów ERP jest możliwość ich konfigurowania oraz rozbudowy o moduły i rozwiązania pożądane w konkretnych branżach i to zarówno w sektorach produkcji, handlowych czy w usługach (np. biura rachunkowe).

    Produkcja

    Ponad 5000 firm w Polsce używa Comarch ERP XL - systemu ERP do zarządzania m.in. produkcją (masową, dyskretną czy seryjną), który oferuje kilkaset funkcji wspomagających planowanie, harmonogramowanie, kontrole kosztów, realizację i rejestrację partii produkcyjnych.

    Handel i dystrybucja

    Poza zintegrowaną obsługą procesów logistycznych i księgowych związanych ze sprzedażą, systemy ERP od Comarch umożliwiają optymalizację wielu zadań biznesowych: mobilną rejestrację i kontrolę pracy handlowców w terenie, analizę sprzedaży w oddziałach, czy uruchomienie e-commerce

    Biura rachunkowe

    Ciągle udoskonalany i zawsze zgodny z przepisami podatkowymi system ERP dla biur rachunkowych to Comarch ERP Optima. Ponad 7000 biur rachunkowych w Polsce korzysta codziennie z naszego oprogramowania i ma wpływ na jego rozwój

    Serwis i usługi

    Nowoczesny system ERP w firmach usługowych pozwala na efektywniejszą obsługę zleceń oraz klientów. Oprogramowanie Comarch ERP od kilkunastu lat pracuje w dziesiątkach tysięcy firm usługowych.

    e-Commerce

    Sprzedaż internetowa będzie się rozwijać w tempie dwucyfrowym przez kolejne lata. Systemy ERP od Comarch ułatwiają handel w sieci poprzez nowoczesne platformy e-commerce przeznaczone zarówno do sprzedaży detalicznej, jak i w modelu B2B

    Handel detaliczny

    Systemy ERP podnoszą konkurencyjność zarówno dużych firm handlowych (m.in. poprzez integrację z platformami Comarch Retail i Comarch EDI), jak i pojedynczych sklepów, w których system Comarch może być świetnym narzędziem do szybkiej sprzedaży detalicznej.

    Wielofirmowość

    System ERP jak Comarch ERP Enterprise świetnie sprawdza się w zarządzaniu firmami o rozproszonej strukturze terytorialnej oraz prawnej - np. w holdingach, spółkach akcyjnych, firmach międzynarodowych.

    Projektowa

    Systemy ERP pozwalają śledzić w czasie rzeczywistym postęp prac zgodnie z ustalonym harmonogramem, stopień wykonalności budżetu czy też bieżące wykorzystanie i dostępność zasobów.

     Zakup i wsparcie

     Aktualności

     Blog ERP - Nowoczesne zarządzanie

     Skontaktuj się z ekspertem Comarch


     Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.     Przejdź do formularza