Systemy ERP dla firm

Oprogramowanie klasy ERP dla każdej firmy

Wybrane rozwiązania Comarch ERP 4.0

Dowiedz się więcej o Comarch ERP 4.0

Klienci Comarch ERP

Już ponad 301 500 firm korzysta na co dzień z rozwiązań Comarch ERP. W ich gronie znajdują się zarówno duże i średnie przedsiębiorstwa jak i małe firmy oraz jednoosobowe działalności gospodarcze. Nasi Klienci to firmy produkcyjne, handlowe i usługowe z przeróżnych branż, jak np. budowlana, chemiczna i kosmetyczna, rolno-spożywcza, AGD/RTV, odzieżowa, chemiczna, meblarska, retail, e-commerce i inne. Ponad 6000 biur rachunkowych prowadzi swoją działalność w oparciu o systemy ERP od Comarch.

Poznaj opinie Klientów o naszych produktach

Włącz relację z Comarch i uwalniaj możliwości niezależnie od wielkość Twojej firmy czy branży, w której działasz!

Poznaj naszych klientów. Poszukaj swojej konkurencji.

Auchan telecom
Printemps
Krakchemia
greenpoint.jpg
Neonet
Bruk-bet
Polwell chwali sobie nasze systemy ERP
Olimp Labs używa systemów ERP od Comarch
De Heus
Blachotrapez
Morpol
Kreisel
Kupiec
Erbud
Yves Rocher
Inpost
Ceramika Pilch
Ciech Vitrosilicon
Gerda

Branże i rynki

ikona ERP w handlu

Handel i dystrybucja

Systemy ERP zapewniają kontrolę i optymalizację wielu zadań biznesowych: od rejestrowania i analizy sprzedaży w wielu oddziałach przez pracę handlowców w terenie aż do kontroli ekspozycji na półkach sklepowych.

ikona ERP w serwisie i usługach

Serwis i usługi

Zastosowanie nowoczesnych systemów ERP w pracach serwisowych pozwala na efektywniejszą obsługę zleceń oraz klientów. Oprogramowanie Comarch ERP od kilkunastu lat pracuje w dziesiątkach tysięcy firm usługowych.

Biura rachunkowe

Ciągle udoskonalany i zgodny z przepisami podatkowymi system ERP dla biur rachunkowych to przede wszystkim Comarch ERP Optima. Niemal 7000 biur rachunkowych w Polsce korzysta z naszych rozwiązań.

Handel detaliczny

Systemy ERP, zwłaszcza Comarch ERP Altum, podnoszą konkurencyjność zarówno dużych firm handlowych (m.in poprzez moduły EDI czy CRM), jak i pojedynczych sklepów, w których Comarch ERP Optima może być świetnym narzędziem do szybkiej sprzedaży detalicznej.

ikona produkcji : systemy informatyczne dla produkcji

Produkcja

Ponad 5000 firm w Polsce używa Comarch ERP XL - systemu ERP do zarządzania m.in. produkcją (masową, dyskretną czy seryjną), który oferuje kilkaset funkcji wspomagających planowanie, harmonogramowanie, kontrole kosztów, realizację i rejestrację partii produkcyjnych.

Wielofirmowość

System ERP np. Comarch ERP Altum świetnie sprawdza się w zarządzaniu firmami o rozproszonej strukturze terytorialnej oraz prawnej - np. w holdingach, spółkach akcyjnych, firmach międzynarodowych.

e-Commerce

Sprzedaż internetowa będzie się rozwijać w tempie dwucyfrowym przez kolejne lata. System ERP od Comarch ułatwiają handel w sieci poprzez nowoczesne platformy e-commerce przeznaczone zarówno do sprzedaży detalicznej, jak i w modelu B2B.

Projektowa

Systemy ERP pozwalają śledzić w czasie rzeczywistym postęp prac zgodnie z ustalonym harmonogramem, stopień wykonalności budżetu czy też bieżące wykorzystanie i dostępność zasobów.

Webinaria i szkolenia

Webinary organizowane przez Comarch to szkolenia online zawierające zwięzłą i merytorycznie przydatną informację odpowiadającą na potrzeby współczesnych przedsiębiorców.

Z kolei nasze centrum szkoleniowe oferuje szereg szkoleń informatycznych i biznesowych na każdym poziomie zaawansowania. Centrum Szkoleniowe Comarch jest autoryzowanym centrum szkoleniowym Microsoft oraz Cisco.

Społeczność

Społeczność Comarch ERP to platforma skupiajaca użytkowników oprogramowania Comarch oraz partnerów. Dzięki społeczności Comarch ERP rozwiązujemy problemy, dzielimy się pomysłami oraz informujemy o nowościach.

Dołącz do Społeczności Comarch

Chcesz wiedzieć więcej? Potrzebujesz porady w doborze produktów?

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.