Indywidualne podejście - Comarch ERP Altum

Jeżeli zarządzasz przedsiębiorstwem, którego specyfika wymaga zastosowania indywidualnego podejścia, Comarch ERP Altum jest najlepszym rozwiązaniem.

Platforma jest rozwiązaniem wielojęzycznym, przystosowanym do specyfiki firm międzynarodowych. Najważniejszą przewagą Comarch ERP Altum, są mechanizmy umożliwiające automatyzację rutynowych czynności (BPM) oraz narzędzia pozwalające na podejmowanie decyzji w oparciu o analizy i prognozy (Business Intelligence).

System Comarch ERP Altum idealnie sprawdza się w:
 • Firmach zagranicznych,
 • Sieciach sprzedaży detalicznej, sieciach franczyzowych,
 • Firmach handlowo-usługowych o jednooddziałowej i rozproszonej strukturze, 
 • Organizacjach holdingowych/przedsiębiorstwach zarządzających wieloma firmami.

Produkt dostępny w wersji chmurowej. Zawsze aktualny i zgodny z przepisami.Wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. 

Więcej o Chmurze 

Pobierz Przewodnik po Chmurze dla Firm

Poznaj korzyści i funkcje

Zarządzanie siecią handlową

System ERP integruje się z dedykowaną platformą Comarch Retail: proces sprzedaży towarów lub usług dla klientów za pośrednictwem różnych kanałów dystrybucji...

Handel i Magazyn

Comarch ERP Altum został zaprojektowany tak, aby kompleksowo obsługiwać i usprawniać wszystkie procesy handlowo-magazynowe w firmie, bez względu na specyfikę jej działania...

Wielofirmowość

Możliwość prowadzenia wielu przedsiębiorstw w jednym systemie informatycznym - to główny wyróżnik platformy Comarch ERP Altum

Międzynarodowość

System ERP dostosowany do specyfiki rynków zagranicznych umożliwia sprawna integrację i otwartość na zewnętrzne rozwiązania. Dowiedz se więcej...

Business Intelligence

Dostępne wprost w systemie, wbudowane narzędzia klasy Business Intelligence na których wraz z Business Process Management opiera się cała Platforma...

Automatyzacja procesów

Wbudowane narzędzia Business Process Management (BPM), co zdecydowanie wyróżnia ten system spośród innych tego typu na rynku. Dowiedz się jak działa...

Sprzedaż w internecie

Pełna integracja z platformami B2C i B2B wspierającymi kanał e-commercowy

Mobilność

Zarządzaj procesami biznesowymi oraz firmą z każdego miejsca, o każdej porze dzięki zintegrowanym aplikacjom mobilnym na urządzenia z iOS i Android

CRM

Kontrola bieżących relacji z Twoimi klientami nie jest możliwa bez kompletnego modułu CRM...

Finanse i księgowość

Dzięki możliwości obsługi kilku firm w jednym systemie, platforma pozwala jednocześnie na prowadzenie odrębnej i niezależnej księgowości dla każdego z przedsiębiorstw oraz centralne zarządzanie finansami wszystkich jednostek.

Kadry i płace

Pełna obsługa kadrowa i płacowa każdej firmy: zautomatyzowane generowanie dokumentów placowych oraz deklaracji podatkowych i ubezpieczeniowych

Comarch Beacon

Comarch Beacon to nieograniczone możliwości i narzędzie wspierające wiele procesów w biznesie

Sprzedaż internetowa

Pełna i prosta integracja systemu Comarch ERP Altum z oprogamowaniem sklepu internetowego Comarch e-Sklep oraz z portalami aukcyjnymi

Dowiedz się więcej

Sprzedaż internetowa w Comarch Altum

Zainteresowany? Przetestuj najpierw pracę systemu


Zobacz jak system sprawdzi się w procesach realizowanych przez Twoje przedsiębiorstwo. Sprawdź Comarch ERP Altum

Poznaj naszych klientów

 • Toys"R"Us Polska, specjalizująca się w sprzedaży zabawek oraz produktów dla dzieci i młodzieży, wybrała systemy informatyczne Comarch do zarządzania procesami oraz danymi w przedsiębiorstwie. Firma wdrożyła trzy rozwiązania polskiego producenta: Comarch ERP AltumComarch Retail POS oraz Comarch WMS.
 • Cele postawione na początku wdrożenia zostały osiągnięte, a po kilkumiesięcnzej pracy z systemem rekomendujemy Comarch ERP Altum, Comarch Mobile oraz Comarch WMS.

  Uważamy, że produkty firmy Comarch SA charakteryzuje wysoka jakość oraz wymagana funkcjonalność. Całe wdrożenie znacznie zoptymalizowało i przyspieszyło działanie naszej firmy.

 • Na szczególną uwagę zasługuje intuicyjny interfejs sytemu Comarch ERP Altum, jego dopasowanie do naszych oczekiwań, automatyzacja procesów, dzięki której oszczędzamy dużą ilość czasu związaną z realizacją zamówień oraz integracja systemu ze sklepem internetowym oraz serwisami aukcyjnymi.

 • W pełni polecamy system Comarch ERP Altum wraz z Comarch ERP Mobile każdej firmie która oczekuje od systemu czegoś więcej niż tylko podstawowego wsparcia.

 • Polecamy system Comarch ERP Altum jako nowoczesne rozwiązanie usprawniające prace nowoczesnych i rozwijających się przedsiębiorstw.

 • Polecamy system Comarch Retail wraz z Comarch ERP e-sklep jako narzędzie, które usprawnia prowadzenie biznesu oraz pozwala na zbudowanie przewagi konkurencyjnej.

 • Dzięki w pełni dostępnemu API, a także możliwości korzystania z silnika Workflow Comarch ERP Altum jako platformy do integracji i automatyzacji procesów biznesowych, możliwe było stworzenie rozwiązania, które całkowicie spełnia wysokie wymagania Auchan Telecom 

 • Z pełnym przekonaniem, polecamy system Comarch ERP Altum oraz Comarch Retail jako narzędzie niezbędne do sprawnego prowadzenia biznesu i budowania przewagi na rynku.

 • Zdecydowanie polecamy system Comarch ERP Altum będący wydajnym i elastycznym rozwiązaniem dla międzynarodowej firmy.

 • Comarch Retail polecamy każdej firmie, dla której ważna jest jakość oraz profesjonalna obsługa techniczna.

 •  Jestem pewien, że dzięki wdrożeniu systemu Comarch ERP Altum osiągniemy większą skuteczność w zakresie całej linii dystrybucji.

 • System Comarch ERP Altum w całości spełnił nasze oczekiwania, dlatego bez wahania polecam jego wybór każdej firmie.

 • Comarch ERP Altum jest idealnym rozwiązaniem pozwalającym na zoptymalizowanie zarządzania sklepami. 

 • Dzięki Comarch ERP Pulpit Kontrahenta nasi odbiorcy mogą w prosty sposób składać zamowienia, przeglądać stan ich realizacji oraz sprawdzać stan płatności.

  Polecamy Comarch ERP e-sklep jako narzędzie, które usprawnia prowadzenie biznesu oraz pozwala na zbudowanie przewagi konkurencyjnej.

  Zainteresowany
  zakupem?

  System Comarch ERP Altum dostępny jest poprzez sieć Partnerów Comarch

  Partnerzy Comarch 

  Kontakt

  Chcesz wiedzieć więcej?
  Potrzebujesz porady w doborze produktów?

   

  Określ swoje potrzeby biznesowe.
  My zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.

  Zadaj pytanie