POWER BI - Dane mają moc!


Ogarnia Cię nieMOC w starciu z danymi? Zrobimy wszystko, aby Ci pomóc! Rozwijaj swoje umiejętności dzięki naszym szkoleniom. Zapoznaj się z naszą ofertą szkoleń z zakresu Power BI

Oferta szkoleń z zakresu analizy i wizualizacji danych

Power BI to narzędzie, które pozwala w sposób rewolucyjny analizować dane, łączyć się z wieloma źródłami danych (bazami danych, plikami, usługami webowymi i innymi), modyfikować oraz przedstawiać je w sposób interesujący dzięki wielu narzędziom do wizualizacji.
Poznaj je razem z nami!  W myśl przekonania, że dane mają MOC, uwolnij ją biorąc udział w naszych kursach analizy i wizualizacji danych.
Dzięki znajomości:
  • Power BI,
  • MS Excel,
  • Power Pivot,
  • Power Querry
  • i DAX
zobaczysz, że praca z danymi jest łatwa i przyjemna!

To zyskujesz!

Sprawdź ofertę

My to wiemy

Dane to siła napędowa każdego biznesu. Ich wartość nie tkwi jednak w liczbach, a we wnioskach, które można z nich wyciągnąć. Dlatego nieustannie podnoszone kompetencje w zakresie analizy i wizualizacji danych z pomocą nowoczesnego oprogramowania Business Intelligence są kluczowe do skutecznego przetwarzania coraz większej ilości informacji.

Nasze szkolenia mają MOC !


Zobacz nasze webinary o analizie danych

Poznaj wykładowców

Nasi uczestnicy dają MOCną 5! naszym szkoleniom z analizy danych  

Jesteśmy dużym centrum szkoleniowym, które zapewnia wysoką jakość merytoryczną szkoleń oraz wysoki standard obsługi klientów. Dzięki zaangażowaniu naszych trenerów i pracowników co roku szkolimy tysiące zadowolonych klientów.

Poznaj rekomendacje uczestników

Zobacz także...

A może poszukujesz intensywnego, zaawansowanego kursu analitycznego porządkującego wiedzę? Lub zamierzasz pracować w zawodzie analityka danych? Zobacz nasz Comarch IT Camp - Analiza Danych dla Analityków.

Comarch IT Camp - Zapraszamy!

Zobacz, co gwarantuje Akademia IT Comarch !

W ofercie kursy weekendowe trwające do 212 godzin oraz Micro Campy - do 80 godzin.Co zyskasz dzięki udziałowi w Comarch IT Akademii? Posłuchaj mentora kursu - Grzegorza Stoleckiego


Gdzie odbywają się zajęcia ?

Lokalizacja 

Szkolenia odbywają się w :

Comarch, budynek SSE7, ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33, Kraków

UWAGA: W związku z aktualną sytuacja epidemiczną, szkolenia odbywają się wyłącznie w formie zdalnej.

Dojazd liniami:

Tramwaj: 4, 5, 9, 10, 44, 52, 64 (przystanek AWF)

Autobus: 129, 142, 178, 478 (przystanek Stella Sawickiego)

Parking: osoby korzystające z własnego transportu mogą skorzystać z parkingu Comarch. Prosimy by przed wjazdem na teren SSE pobrać bilecik.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

31-864 Kraków

ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33