POWER BI - Dane mają moc!


Ogarnia Cię nieMOC w starciu z danymi? Zrobimy wszystko, aby Ci pomóc! Rozwijaj swoje umiejętności dzięki naszym szkoleniom. Zapoznaj się z naszą ofertą szkoleń z zakresu Power BI

Oferta szkoleń z zakresu analizy i wizualizacji danych

Power BI to narzędzie, które pozwala w sposób rewolucyjny analizować dane, łączyć się z wieloma źródłami danych (bazami danych, plikami, usługami webowymi i innymi), modyfikować oraz przedstawiać je w sposób interesujący dzięki wielu narzędziom do wizualizacji.
Poznaj je razem z nami!  W myśl przekonania, że dane mają MOC, uwolnij ją biorąc udział w naszych kursach analizy i wizualizacji danych.
Dzięki znajomości:
  • Power BI,
  • MS Excel,
  • Power Pivot,
  • Power Querry
  • i DAX
zobaczysz, że praca z danymi jest łatwa i przyjemna!

To zyskujesz!

Sprawdź ofertę

My to wiemy

Dane to siła napędowa każdego biznesu. Ich wartość nie tkwi jednak w liczbach, a we wnioskach, które można z nich wyciągnąć. Dlatego nieustannie podnoszone kompetencje w zakresie analizy i wizualizacji danych z pomocą nowoczesnego oprogramowania Business Intelligence są kluczowe do skutecznego przetwarzania coraz większej ilości informacji.

Nasze szkolenia mają MOC !


Zobacz nasze webinary o analizie danych

Poznaj wykładowców

Jarosław Kowalik

Pracuję jako Controlling Manager w firmie dostarczającej usługi finansowo - księgowe oraz wdrażającej rozwiązania Intelligent Automation.Jestem pasjonatem rozwiązań Business Intelligence, zarządzania projektami oraz wykorzystania zaawansowanych narzędzi w MS Excel.Posiadma doświadczenie w projektach związanych z optymalizacją rozwiązań raportowych.
Justyna Pyrcz

Informatyk i trener, z dużym doświadczeniem pracy w IT oraz współpracy z różnymi działami biznesu. Od kilku lat prowadzi szkolenia w Centrum Szkoleniowym Comarch, specjalizując się w analizie danych biznesowych. Absolwentka informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, przez wiele lat związana z sektorem informatycznym.
Grzegorz Stolecki

Ekspert w dziedzinie analityki biznesowej z 20-letnim doświadczeniem. Zajmuje się projektowaniem specjalistycznych rozwiązań analityczno-raportowych dla dużych i średnich przedsiębiorstw.Prowadzi szkolenia w Centrum Szkoleniowym Comarch. Jest jednym z liderów Polskiej Grupy Użytkowników SQL Server (PLSSUG). Aktywny prelegent i uczestnik spotkań oraz konferencji.
Anna Kijanka

Specjalistka z ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie analityki biznesowej o solidnych podstawach matematycznych i ekonomicznych. Wykładowca przedmiotów związanych z szeroko rozumianą informatyką w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie, certyfikowany instruktor i trener szkoleń w obszarze zaawansowanej analizy i wizualizacji danych.
Marcin Wilczak

Trener i entuzjasta programów z grupy MS Office (szczególnie Excela)oraz rozwiązań Business Intelligence. Projektant i użytkowniknarzędzi ułatwiających agregację i analizę danych - szczególnie wnaukach społecznych i psychologii. Autor wewnętrznych narzędzi psychometrycznych stosowanych w rekrutacji i badaniu opinii pracowniczych.

Nasi uczestnicy dają MOCną 5! naszym szkoleniom z analizy danych  

Jesteśmy dużym centrum szkoleniowym, które zapewnia wysoką jakość merytoryczną szkoleń oraz wysoki standard obsługi klientów. Dzięki zaangażowaniu naszych trenerów i pracowników co roku szkolimy tysiące zadowolonych klientów.

Poznaj rekomendacje uczestników

Solidna dawka wiedzy, aby zacząć pracę z PQ i Power BI. Prowadzący - bardzo kontaktowy i bezpośredni człowiek. Dzielnie znosił tony pytań od nas, na które musiał odpowiadać :)
Bardzo przyjemnie prowadzone szkolenie, 12 godzin w fantastycznej atmosferze.
Prowadzaca z powolaniem. Widac,ze przekazywanie wiedzy przychodzi jej latwo i robi to z wielka przyjemnoscia. Jakos osoba absolutnie nie-techniczna zostalam tematem zaciekawiona, informacje byly przekazane jasno, zrozumiale i co wiecej - pojawil sie glod na kolejne szkolenia w temacie. Gratuluje takiego trenera.
Najlepszy ze szkoleniowców z jakim miałam do tej pory przyjemność pracować :-)
Duże brawa i podziękowania za wszystkie elementy prowadzenia szkolenia!
Idealnie dobrany materiał, trochę wiedzy i od razy ćwiczenia. Nie da się usnąć na szkoleniu :)

Zobacz także...

A może poszukujesz intensywnego, zaawansowanego kursu analitycznego porządkującego wiedzę? Lub zamierzasz pracować w zawodzie analityka danych? Zobacz nasz Comarch IT Camp - Analiza Danych dla Analityków.

Comarch IT Camp - Zapraszamy!

Zobacz, co gwarantuje Akademia IT Comarch !

W ofercie kursy weekendowe trwające do 212 godzin oraz Micro Campy - do 80 godzin.Co zyskasz dzięki udziałowi w Comarch IT Akademii? Posłuchaj mentora kursu - Grzegorza Stoleckiego

Gdzie odbywają się zajęcia ?

Lokalizacja 

Szkolenia odbywają się w :

Comarch, budynek SSE7, ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33, Kraków

UWAGA: W związku z aktualną sytuacja epidemiczną, szkolenia odbywają się wyłącznie w formie zdalnej.

Dojazd liniami:

Tramwaj: 4, 5, 9, 10, 44, 52, 64 (przystanek AWF)

Autobus: 129, 142, 178, 478 (przystanek Stella Sawickiego)

Parking: osoby korzystające z własnego transportu mogą skorzystać z parkingu Comarch. Prosimy by przed wjazdem na teren SSE pobrać bilecik.

DAX – Creating advanced formulas for Power BI, SQL Server Analysis Services and PowerPivot in Excel

Power BI – narzędzia wizualizacji

Budżetowanie z MS Excel i Power BI

Projektowanie rachunku ABC w firmie produkcyjnej, z użyciem Power BI

Power BI, Power Pivot, Power Query – Analiza danych z arkuszy kalkulacyjnych i plików bez struktury

Power BI i DAX – Zaawansowana analiza na podstawie dat

Power BI i DAX - Analiza na podstawie dat

Analiza danych z wykorzystaniem Power BI, Power Pivot i Power Query - od planowania do realizacji

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które analizują dane pochodzące z różnych źródeł np. arkuszy Excel, baz danych, plików tekstowych i przygotowują interaktywne raporty przy użyciu Power BI lub Power Pivot, budują proste modele danych z podstawowymi obliczeniami, pragnących usystematyzować i poszerzyć swoje umiejętności oraz poznać dobre praktyki związane z kolejnymi etapami przygotowywania analizy danych.

Power Query - czyszczenie i transformacja danych pod analizy danych z wykorzystaniem PowerPivot dla MS Excel i Power BI

Kurs przeznaczony jest dla osób wykonujących analizy danych oraz tworzenie raportów/zestawień zbiorczych przy użyciu danych pochodzących z innych systemów lub przetwarzanych bezpośrednio w arkuszu, którzy borykają się z różnorodnością danych oraz dużym zanieczyszczeniem danych.

Power BI – analiza oraz wizualizacja danych

Kurs przeznaczony jest dla osób wykonujących analizy danych oraz tworzenia raportów/zestawień zbiorczych przy użyciu danych pochodzących z innych systemów lub przetwarzanych bezpośrednio w arkuszu, chcących zwizualizować swoje dane.

DAX – tworzenie zaawansowanych formuł dla Power BI, SQL Server Analysis Services oraz dla Power Pivot w MS Excel

Kurs przeznaczony jest dla osób wykonujących analizy danych oraz tworzących raporty/zestawienia zbiorcze przy użyciu danych pochodzących z innych systemów lub przetwarzanych bezpośrednio w arkuszu, którzy już korzystają z dodatku PowerPivot dla MS Excel lub Power BI.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

31-864 Kraków

ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33