POWER BI - Dane mają moc!


Ogarnia Cię nieMOC w starciu z danymi? Zrobimy wszystko, aby Ci pomóc! Rozwijaj swoje umiejętności dzięki naszym szkoleniom. Zapoznaj się z naszą ofertą szkoleń z zakresu Power BI

Oferta szkoleń z zakresu analizy i wizualizacji danych

Power BI to narzędzie, które pozwala w sposób rewolucyjny analizować dane, łączyć się z wieloma źródłami danych (bazami danych, plikami, usługami webowymi i innymi), modyfikować oraz przedstawiać je w sposób interesujący dzięki wielu narzędziom do wizualizacji. Dzięki znajomości: Power BI, MS Excel, Power Pivot, Power Querry i DAX zobaczysz, że praca z danymi jest łatwa i przyjemna.

W myśl przekonania, że dane mają MOC, uwolnij ją biorąc udział w naszych kursach analizy i wizualizacji danych !

Sprawdź ofertę

My to wiemy

Dane to siła napędowa każdego biznesu. Ich wartość nie tkwi jednak w liczbach, a we wnioskach, które można z nich wyciągnąć. Dlatego nieustannie podnoszone kompetencje w zakresie analizy i wizualizacji danych z pomocą nowoczesnego oprogramowania Business Intelligence są kluczowe do skutecznego przetwarzania coraz większej ilości informacji.

Najwyższy poziom!

Sprawdź rekomendacje uczestników

 • Solidna dawka wiedzy, aby zacząć pracę z PQ i Power BI. Prowadzący - bardzo kontaktowy i bezpośredni człowiek. Dzielnie znosił tony pytań od nas, na które musiał odpowiadać :)
   Jerzy
 • Bardzo przyjemnie prowadzone szkolenie, 12 godzin w fantastycznej atmosferze.
    Bartłomiej
 • Prowadzaca z powolaniem. Widac,ze przekazywanie wiedzy przychodzi jej latwo i robi to z wielka przyjemnoscia. Jako osoba absolutnie nie-techniczna zostalam tematem zaciekawiona, informacje byly przekazane jasno, zrozumiale i co wiecej - pojawil sie glod na kolejne szkolenia w temacie. Gratuluje takiego trenera.
  Marzena
 • Najlepszy ze szkoleniowców z jakim miałam do tej pory przyjemność pracować :-)
  Małgorzata
 • Duże brawa i podziękowania za wszystkie elementy prowadzenia szkolenia!
  Piotr
 • Idealnie dobrany materiał, trochę wiedzy i od razy ćwiczenia. Nie da się usnąć na szkoleniu :)
  Kamil

Poznaj wykładowców

Zapraszamy na szkolenia prowadzone przez specjalistów z zakresu Power BI, praktyków, trenerów z wieloletnim doświadczeniem.

 • Jarosław Kowalik
  Jarosław Kowalik
  Pracuję jako Controlling Manager w firmie dostarczającej usługi finansowo - księgowe oraz wdrażającej rozwiązania Intelligent Automation. Jestem pasjonatem rozwiązań Business Intelligence, zarządzania projektami oraz wykorzystania zaawansowanych narzędzi w MS Excel. Posiadam doświadczenie w projektach związanych z optymalizacją rozwiązań raportowych.
 • Justyna Pyrcz
  Justyna Pyrcz
  Informatyk i trener, z dużym doświadczeniem pracy w IT oraz współpracy z różnymi działami biznesu. Od kilku lat prowadzi szkolenia w Centrum Szkoleniowym Comarch, specjalizując się w analizie danych biznesowych. Absolwentka informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, przez wiele lat związana z sektorem informatycznym.
 • Anna Kijanka
  Anna Kijanka
  Specjalistka z ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie analityki biznesowej o solidnych podstawach matematycznych i ekonomicznych. Wykładowca przedmiotów związanych z szeroko rozumianą informatyką w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie, certyfikowany instruktor i trener szkoleń w obszarze zaawansowanej analizy i wizualizacji danych.
 • Grzegorz Stolecki
  Grzegorz Stolecki
  Ekspert w dziedzinie analityki biznesowej z 20-letnim doświadczeniem. Zajmuje się projektowaniem specjalistycznych rozwiązań analityczno-raportowych dla dużych i średnich przedsiębiorstw.Prowadzi szkolenia w Centrum Szkoleniowym Comarch. Jest jednym z liderów Polskiej Grupy Użytkowników SQL Server (PLSSUG). Aktywny prelegent i uczestnik spotkań oraz konferencji.
 • Marcin Wilczak
  Marcin Wilczak
  Trener i entuzjasta programów z grupy MS Office (szczególnie Excela)oraz rozwiązań Business Intelligence. Projektant i użytkowniknarzędzi ułatwiających agregację i analizę danych - szczególnie wnaukach społecznych i psychologii. Autor wewnętrznych narzędzi psychometrycznych stosowanych w rekrutacji i badaniu opinii pracowniczych.

Zobacz nasze webinary o analizie danych

Zobacz także ...

A może poszukujesz intensywnego, zaawansowanego kursu analitycznego porządkującego wiedzę? Lub zamierzasz pracować w zawodzie analityka danych? Zobacz nasz Comarch Bootcamp – Analiza danych dla analityków

Comarch Bootcamp IT - Zapraszamy!

Zobacz, co gwarantuje Comarch Bootcamp IT !

W ofercie kursy weekendowe trwające do 212 godzin oraz Micro Campy - do 80 godzin.Co zyskasz dzięki udziałowi w Comarch Bootcamp IT ? Posłuchaj mentora kursu - Grzegorza Stoleckiego

Gdzie odbywają się zajęcia ?

Lokalizacja 

Szkolenia odbywają się w :

Comarch, budynek SSE7, ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33, Kraków

UWAGA: W związku z aktualną sytuacja epidemiczną, szkolenia odbywają się wyłącznie w formie zdalnej.

Dojazd liniami:

Tramwaj: 4, 5, 9, 10, 44, 52, 64 (przystanek AWF)

Autobus: 129, 142, 178, 478 (przystanek Stella Sawickiego)

Parking: osoby korzystające z własnego transportu mogą skorzystać z parkingu Comarch. Prosimy by przed wjazdem na teren SSE pobrać bilecik.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

31-864 Kraków

ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33