Bon na cyfryzację

Jesteś zainteresowany ofertą Comarch Healthcare? - wypełnij formularz 

Dofinansowanie dla MŚP w obszarze cyfryzacji 

Uzyskaj bezzwrotną dotację ze środków Unii Europejskiej. Celem programu jest wsparcie MŚP w transformacji cyfrowej oraz łagodzeniu skutków wystąpienia pandemii COVID-19.

Łączna suma środków przeznaczonych na dofinansowanie to 110 mln zł!

Najważniejsze informacje:

  • Termin składania wniosków rozpoczyna się 20 września, a kończy 20 października 2021 r.
  • Minimalna wartość kosztów kwalifikowanych: 60 tys. zł.
  • Maksymalna wartość kosztów kwalifikowanych: 300 tys zł.
  • Możliwość uzyskania do 85% dofinansowania na zakup lub licencjonowanie oprogramowania – aż do 255 000 wartości projektu.
  • Rozliczenia wydatków w formie ryczałtu, bez konieczności przedstawiania dokumentów potwierdzających postęp finansowy.
     

Jaki obszar cyfryzacji możesz wybrać?

Ważne, aby wprowadzenie technologii cyfrowych usprawniło wybrany obszar działalności lub umożliwiło wprowadzenie nowych lub ulepszonych produktów. Co najważniejsze – możesz sam zdecydować w jaki sposób nowe technologie pomogą wzmocnić konkurencyjność Twojej firmy oraz wyróżnić ją na rynku.

Pełną dokumentację niezbędną do złożenia wniosku znajdziesz na stronie PARP.

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy i pomożemy Ci w pozyskaniu dofinansowania – zapraszamy do kontaktu podmioty zainteresowane ofertą Comarch Healthcare.

Pomoc w uzyskaniu dofinansowania

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz, udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj: Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach.