Współpraca z Kołem Naukowym Controllingu i Finansów UEK

 

Mamy przyjemność poinformować, że w minionym czasie firma Comarch S.A podjęła współpracę z Kołem Naukowym Controllingu i Finansów działającym przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Koło Naukowe Controllingu i Finansów działa od 2006. W tym rok obchodzić będzie okrągłą 10 rocznicę swojego istnienia. Opiekunem Koła Naukowego jest dr Piotr Litwa. Koło tworzy grupa studentów - pasjonatów, którzy - jak sami o sobie piszą - „pragną aktywnie poszerzać swoją wiedzę i umiejętności z zakresu controllingu i finansów (…) zdobyć cenną wiedzę i niezapomniane doświadczenia”. (cyt. za: FB)

Festiwal Controllingu jest wydarzeniem corocznym, organizowanym na Uniwersytecie już po raz 5. Za każdym razem Festiwal urozmaicany jest przez szereg wykładów a także szkoleń. Bogaty program, jakim wypełniony jest Festiwal ma na celu zapoznanie się z tematyką controllingu, a przede wszystkim jego zrozumienie. Jest to także niewątpliwie bardzo efektywna forma praktycznego uzupełnienia programu studiów dla tych, którzy planują swoją przyszlośc w controllingu.

Z racji wspólnego jubileuszu - Akademii Kompetencji oraz Festiwalu Controllingu, firma Comarch również wniesie swój wkład w organizowane przez KNCiF przedsięwzięcie. O szczegółach podjętych działań będziemy informować już wkrótce na naszych stronach poświęconych edukacji, a także na portalach społecznościowych promujących Koło Naukowe Controllingu i Finansów oraz Akademickie Centrum Kariery Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. 

Skontaktuj się z naszym konsultantem

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Ofertę naszych szkoleń dopasujemy do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości.