Metalowa/maszynowa

Dynamiczny rozwój wymaga nowoczesnych rozwiązań informatycznych. O tym, dlaczego warto inwestować w systemy do zarządzania oraz jakie korzyści płyną z wdrożenia przekonało się wielu Klientów Comarch ERP XL.

 

Comarch ERP XL spełnia wymogi firm z branży metalowej i maszynowej. Sprawdź jak w praktyce system wpłynął na zwiększenie efektywności naszych Klientów i przeczytaj Case Study poniższych firm:

Produkcja

Haberkorn

Haberkorn

jako przedstawiciel międzynarodowego holdingu Haberkorn Group, jest obecny na polskim rynku od 2005 roku. W tym czasie udało się nawiązać współpracę z wieloma klientami z różnych branż przemysłu na terenie całej Polski w zakresie dostaw części maszyn oraz konstrukcji z profili aluminiowych.

Zakłady Produkcyjne B-D

Zakłady Produkcyjne B-D

zajmują się głównie produkcją wyrobów metalowych dla górnictwa węgla kamiennego oraz miedzi. Comarch ERP XL z modułem produkcyjnym zwiększył efektywność działania przedsiębiorstwa.

Metal-Jawor

Metal-Jawor

zajmuje się produkcją maszyn i urządzeń dla przemysłu kamieniarskiego, szklarskiego i magazynowego.

Andre Abrasive Articles

Andre Abrasive Articles

jest przedsiębiorstwem działającym w branży projektowania, produkcji i sprzedaży narzędzi ściernych.

BMM

BMM

specjalizuje się w projektowaniu i produkcji dużych form wtryskowych. Jest jednym z nielicznych przedsiębiorstw na świecie i jedynym w Polsce posiadającym kompetencje w tym zakresie.

Area Traders

Area Traders

jest największą w Polsce firmą produkującą freonowe urządzenia chłodnicze.

Fenes

Fenes

jest liderem branży narzędziowej w Polsce.

Hert

Hert

zajmuje się wdrażaniem w polskim przemyśle piekarskim i cukierniczym najnowocześniejszych technologii produkcji oraz świadczeniem usług i sprzedażą maszyn najwyższej jakości.

Polnet

Polnet

działa już od 1989 roku oferując swoim klientom kompleksowe wyposażenia do produkcji zwierzęcej. Główna siedziba firmy znajduje się w Poznaniu.

PROMET

PROMET

powstała w 1958 roku i posiada status Zakładu Pracy Chronionej. Początkowo zajmowała się produkcją drobnej galanterii metalowej, a obecnie jest jednym z czołowych producentów elektrotechniki w kraju.

ROTOR

ROTOR

zajmuje się zaopatrzeniem przemysłu i rzemiosła w profesjonalne maszyny, narzędzia i osprzęt, a także prowadzi autoryzowany serwis narzędzi oraz ostrzalnię i wypożyczalnię narzędzi.

Sanel

Sanel

działa od 58 lat, specjalizując się w produkcji szerokiej gamy wyrobów szczotkarskich oraz galanterii metalowej.

SUMARA

SUMARA

jest firmą produkcyjną działającą w województwie zachodniopomorskim w miejscowości Recz, niedaleko Choszczna. Firma w dużym stopniu eksportuje swoje produkty na rynki Europy Zachodniej. Spółka zajmuje się produkcją wyrobów ze stali.

Zelmet

Zelmet

jest producentem metalowych elementów i podzespołów do zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego.

Zelmotor

Zelmotor

jest producentem silników elektrycznych do zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego.

SIA Abrasives

SIA Abrasives

jest firmą, która powstała w konsekwencji wzrostu zaangażowania sia Abrasives Holding AG w interesy w Polsce. Od początku swego istnienia firma była nastawiona na wzrost w ramach globalnej strategii rozwoju Holdingu.

Rystal

Rystal

jest firmą działającą w branży wyrobów hutniczych od 1995 roku. Jest producentem kształtowników zimnogiętych.

EBA

EBA

jest przedsiębiorstwem działającym w branży metalowej oferującym rozwiązania kompleksowe - produkcję kontraktową, prowadzenie projektów i obsługę produkcji na indywidualne zamówienie.

Handel i dystrybucja

Automatech

Automatech

wyspecjalizował się m. in. w projektowaniu i montażu szaf sterowniczych do różnego rodzaju urządzeń i obiektów przemysłowych.

Marat Rybnik

Marat Rybnik

to dostawca produktów i rozwiązań związanych z ruchem obrotowym.

WECHTA

WECHTA

działa na rynku od 1989 roku i jest jednym z największych dystrybutorów wyrobów hutniczych na terenie Wielkopolski i Polski Zachodniej. Od 1997 roku firma prowadzi także działalność deweloperską.

KONITZ

KONITZ

założony przez Zdzisława Nietupskiego rozpoczął działalność w 1978r. Zajmował się projektowaniem instalacji, sieci gazowych i ich wykonywaniem. W 1984r. rozpoczął produkcję kotłów stalowych centralnego ogrzewania opalanych gazem ziemnym i olejem opałowym.

Case studies

Wielu Klientów już przekonało się o tym, jakie korzyści można osiągnąć dzięki wdrożeniu innowacyjnego systemu klasy ERP. W odpowiednich sekcjach branżowych znajdą Państwo case study oraz referencje firm, które zdecydowały się na wykorzystanie Comarch ERP XL w swojej działalności.

Case studies

Referencje

Poznaj Comarch ERP XL

Zachęcamy do przetestowania wersji demonstracyjnej systemu Comarch ERP XL. Dostęp do wersji testowej uzyskają Państwo za pomocą klienta usług terminalowych Microsoft.

Demo Comarch ERP XL