Comarch ICT

Usługi, Systemy i Technologie ICT Dla Firm

Rozwiązania

ICT w praktyce

Szanse i wyzwania – jak technologia chmury może usprawnić funkcjonowanie przedsiębiorstwa?
2017-06-05

Chmura to gorący temat wśród przedsiębiorstw całego świata. Jesteśmy świadkami przemian tego, w jaki sposób pracujemy oraz tworzymy i prowadzimy przedsiębiorstwa.

Czytaj więcej

Przed jakimi wyzwaniami stoją rynki ICT? Wywiad z ekspertami ds. ICT firmy Comarch.
2017-03-07

W ostatnich 20 latach na rynku usług outsourcingu zaszły bezprecedensowe zmiany. Dziś innowacje w sferze technologii ICT, automatyzacja pracy oraz rozwiązania oparte na chmurze takie jak SaaS, PaaS oraz IaaS zmuszają przedsiębiorstwa do ponownej oceny strategii biznesowych, modeli operacyjnych oraz systemów zarządzania ryzykiem.

Czytaj więcej
Wszystkie aktualności

Nasi Klienci

bp_400x200.png

Hosting w modelu Software as a Service BP

Dowiedz się więcej

statoil-400x200.png

Comarch Network Managed Services dla Circle K Polska sp. z o.o.

Dowiedz się więcej 

drosed-400x200.png

Drosed wybiera kompleksowe rozwiązanie Comarch ICT

Dowiedz się więcej

jetblue_400x200.png

Hosting dla JetBlue Airways

Dowiedz się więcej 

Dostawca technologii ICT

Rozwiązania ICT dostarczane prze Comarch są zbudowane w oparciu o standardy branżowe i silne partnerstwo technologiczne ze światowymi liderami rynku IT. Nasza oferta skierowana jest zarówno do średnich firm, jak i międzynarodowych koncernów z takich sektorów jak retail, FMCG, logistyka, branża paliwowa, farmaceutyka, turystyka, bankowość, finanse i elektronika. Wśród klientów, którzy wybrali usługi Comarch ICT są takie firmy jak: BP, Statoil, Thomas Cook, ESO, Auchan, METRO, Diageo, HEATHROW AIRPORT LIMITED, ING, Heineken, X5 i wiele innych.

Aktualności

Valeo rozszerza współpracę z Comarch o rynek niemiecki
2017-04-11

Niemiecki oddział Valeo, międzynarodowej grupy wyspecjalizowanej w projektowaniu podzespołów dla czołowych producentów samochodów, wybrał ofertę Comarch ICT.

Czytaj więcej

Partnerstwo po trzykroć
2017-02-15

19 stycznia 2017, w Łodzi odbyła się kolejna edycja dorocznego Kongresu Autoryzowanych Partnerów HPE skupiającego wokół siebie partnerów biznesowych Hewlett Packard Enterprise.

Czytaj więcej
Wszystkie aktualności

Usługi ICT dostarczane przez Comarch

Wprowadzenie w życie właściwego rozwiązania może być kluczowym czynnikiem pozytywnych zmian w Twojej firmie i jednocześnie pozwolić na dostarczanie wysokiej jakości usług, w połączeniu z ich ciągłą optymalizacją pod względem opłacalności. Comarch jest wiodącym dostawcą kompleksowych, globalnych usług ICT, które mają na celu usprawnienie procesów operacyjnych i biznesowych. Od ponad 20 lat współpracujemy z naszymi klientami i tworzymy technologie ICT, aby odpowiedzieć na rosnące zapotrzebowanie klientów na spójne i kompleksowe rozwiązania w zakresie zarządzania infrastrukturą informatyczną. Wieloletnie doświadczenie, wiedza i własna infrastruktura informatyczna umożliwiają nam zapewnienie najwyższej jakości usług ICT.

Kompleksowe rozwiązania ICT

Comarch ICT wspiera wszystkie obszary związane z zarządzaniem infrastruktury IT, od usług hostingowych, poprzez integrację i outsourcing IT, jak również usługi związane z bezpieczeństwem IT i rozwiązaniami transmisji danych. Dostarczane przez Comarch rozwiązania ICT zapewniają bezpieczną i szybką komunikację ze wszystkimi partnerami i użytkownikami końcowymi, niezależnie od wielkości firmy i jej dojrzałości informatycznej. Jesteśmy świadomi, jak ważne w naszej branży jest budowanie zaufania i traktujemy to jako jedno z najważniejszych zadań realizowanych przez Comarch ICT. Z tych względów naszym priorytetem jest bezpieczeństwo systemów ICT, które powierzają nam nasi klienci.

Comarch ICT - Data Center

Comarch ICT - Contact Center

Frequently Asked Questions

1. Co oznacza skrót ICT?

ICT  (technologie informacyjne i komunikacyjne) to termin obejmujący szeroki zakres  technologii, urządzeń komunikacyjnych lub aplikacji związanych z przepływem informacji. Obejmuje on: telekomunikację (linie telefoniczne i bezprzewodowe), komputery, niezbędne oprogramowanie dla przedsiębiorstw, systemy satelitarne, ośrodki przechowywania danych, a także usługi i systemy audiowizualne, które umożliwiają użytkownikom dostęp, przechowywanie, przekazywanie i analizowanie danych.

2. Czym zajmuje się Comarch ICT?

Comarch to globalny dostawca oprogramowania, który dostarcza m.in. niezawodne rozwiązania biznesowe, usługi informatyczne i outsourcingowe związane z zarządzaniem infrastrukturą IT. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wysoko wykwalifikowanym specjalistom, których kompetencje potwierdzone są certyfikatami IT oraz własnej infrastrukturze informatycznej Comarch dostarcza swoim globalnym klientom rzeczywiste wyniki i najwyższą jakość usług ICT. Dzięki naszej światowej klasy usługom oferującym wszechstronne, elastyczne, ekonomiczne rozwiązania, możesz zwiększyć potencjał swojej firmy i poprawić zarządzanie strategicznymi  obszarami.

Comarch ICT oferuje zintegrowane portfolio usług ICT, w tym usług zarządzania infrastrukturą IT, konsultingu, obsługi procesów biznesowych, usług data center, outsourcingu IT, serwis desk, monitoringu sieci oraz zarządzania bezpieczeństwem IT. Firma posiada wiedzę i doświadczenie w realizacji projektów z różnych branż: sprzedaż detaliczną i dystrybucję, FMCG (towary konsumpcyjne), usługi bankowe, finansowe, ubezpieczenia, telekomunikację, produkcję, logistykę, przemysł wydobywczy, farmaceutyczny i turystyczny oraz wiele innych. 

3. Dla jakiego typu firm przeznaczone są usługi Comarch ICT?

Mówiąc prosto, jesteśmy przygotowani na wszelkie potrzeby, które firma może mieć - niezależnie od branży. Jesteśmy gotowi wspierać zarówno średnie i duże przedsiębiorstwa, jak i międzynarodowe korporacje. 

4. Gdzie Comarch ICT świadczy swoje usługi?

Nasze usługi oparte są na koncepcji nearshoringu – w przeciwieństwie do typowego modelu outsourcingu, w którym centrale usług wspólnych są zazwyczaj zlokalizowane w odległych krajach. Dzięki dostępowi do dwunastu ośrodków data center zlokalizowanych na całym świecie jesteśmy gotowi wspierać naszych klientów w skali globalnej.

5. Dlaczego usługi ICT / zarządzania infrastrukturą IT są dzisiaj tak ważne?

Dzisiejszy krajobraz ICT szybko się zmienia. Ciągle zmieniające się otoczenie biznesowe ma też znaczenie w kontekście dostarczania usług outsourcingowych, optymalizacji procesów, dostosowywania strategii biznesowej do przyszłych potrzeb, a także utrzymania infrastruktury IT w celu zapewnienia mierzalnej wartości biznesowej. Innowacyjne usługi ICT powinny wspierać Twoją firmę i pomóc w lepszym reagowaniu na bieżące potrzeby.

6. Czy korzystacie z umowy NDA (umowa poufności)?

Tak, mamy umowę NDA, którą podpisujemy na początku każdej współpracy z zainteresowanym klientem.

7. Z kim mogę się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji na temat Comarch ICT?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, bo nie znalazłeś interesujących Cię informacji lub masz dodatkowe pytania związane z Comarch ICT, wypełnij formularz kontaktowy.

Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.