Comarch ICT

Rozwiązania

ICT w praktyce

Przed jakimi wyzwaniami stoją rynki ICT? Wywiad z ekspertami ds. ICT firmy Comarch.
2017-03-07

W ostatnich 20 latach na rynku usług outsourcingu zaszły bezprecedensowe zmiany. Dziś innowacje w sferze technologii ICT, automatyzacja pracy oraz rozwiązania oparte na chmurze takie jak SaaS, PaaS oraz IaaS zmuszają przedsiębiorstwa do ponownej oceny strategii biznesowych, modeli operacyjnych oraz systemów zarządzania ryzykiem.

Czytaj więcej

IaaS wzmacnia pozycję na rynku usług data center
2016-07-25

Chmura stał się nie tylko kluczowym elementem cyfrowej transformacji, ale również tematem, który dotyka nie tylko środowiska IT, ale praktycznie wszystkich aspektów współczesnego świata.

Czytaj więcej
Wszystkie aktualności

Nasi Klienci

bp_400x200.png

Hosting w modelu Software as a Service BP

Dowiedz się więcej

statoil-400x200.png

Comarch Network Managed Services dla Circle K Polska sp. z o.o.

Dowiedz się więcej 

drosed-400x200.png

Drosed wybiera kompleksowe rozwiązanie Comarch ICT

Dowiedz się więcej

jetblue_400x200.png

Hosting dla JetBlue Airways

Dowiedz się więcej 

Aktualności

Partnerstwo po trzykroć
2017-02-15

19 stycznia 2017, w Łodzi odbyła się kolejna edycja dorocznego Kongresu Autoryzowanych Partnerów HPE skupiającego wokół siebie partnerów biznesowych Hewlett Packard Enterprise.

Czytaj więcej

Drosed wybiera kompleksowe rozwiązanie Comarch ICT
2016-10-28

Drosed, wiodący europejski producent produktów z drobiu, wybrał rozwiązania Comarch ICT. W ramach kontraktu outsourcingowego podpisanego w 2015, Comarch dostarczy usługi z zakresu data center, bieżące wsparcie i utrzymanie infrastruktury sieciowej WAN.

Czytaj więcej
Wszystkie aktualności

Comarch ICT - Data Center

Comarch ICT - Contact Center

Comarch ICT

Comarch jest wiodącym dostawcą globalnych usług ICT. Comarch ICT to odpowiedź na konieczność wdrażania spójnych oraz kompleksowych usług IT wśród naszych klientów. Wykorzystujemy naszą obecność na międzynarodowych rynkach z wiedzą o lokalnych środowiskach, aby dostarczać naszym klientom najbardziej efektywne implementacje usług IT. Wieloletnie doświadczenie zdobyte przez lata działania w branży ICT, 12 operacyjnie działających ośrodków data center i setki zrealizowanych z sukcesem projektów pozwoliło Nam zająć stabilne miejsce na rynku, a także dostarczać naszym klientom rozwiązania dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Łącząc kompetencje między innymi z dziedzin contact center, IT outsourcing, sieci WAN czy integracji systemów IT oferujemy kompleksowe usługi IT oparte na najlepszych światowych standardach i partnerstwie technologicznym z liderami rynku IT.

Więcej

Comarch ICT

Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.