Aktualności

21.09.2017, ERP

Pełna mobilność w obsłudze serwisowej klientów - bezpłatny webinar z cyklu „Omnichannel w praktyce”

28 września odbędzie się kolejny bezpłatny webinar z cyklu „Omnichannel w Praktyce”. Tym razem tematem szkolenia będzie mobilność w obsłudze serwisowej. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane funkcjonalności aplikacji na urządzenia mobilne do planowania wizyt serwisowych, przeglądów gwarancyjnych, napraw i montaży a także przygotowywania i przechowywania dokumentacji.

20.09.2017, Usługi

Comarch rozpoczyna współpracę z firmą Distribev Orbico - największym dystrybutorem napojów w Polsce

Firma Distribev Orbico – strategiczny partner Grupy Żywiec, dystrybutor napojów alkoholowych i bezalkoholowych takich producentów jak CEDC, Stock, Wyborowa Pernod Ricard, Carlsberg – wybrała rozwiązanie Comarch do wspierania procesów sprzedaży.

19.09.2017, Telekomunikacja

Najnowszy raport Gartnera na temat platform IoT w sektorze telekomunikacji uznaje Comarch za dostawcę, którego warto obserwować

W najnowszym raporcie firmy analitycznej Gartner Comarch, wiodący dostawca usług i rozwiązań IT, został uznany za Vendor to Watch czyli firmę, której działalność warto obserwować.

15.09.2017, ERP

Rozwijaj biznes z Comarch i leasingiem PKO Leasing

PKO Leasing opracował specjalną ofertę leasingu dla klientów Comarch, dzięki której przedsiębiorcy mogą sfinansować nowe inwestycje informatyczne.

14.09.2017, ERP

Comarch umacnia pozycję na rynku ERP

Według firmy analitycznej IDC, Comarch, jako jedyna firma z czołowej trójki producentów systemów ERP, zwiększa swoje udziały w rynku.

12.09.2017, Relacje Inwestorskie

RB-17-2017 Otwarcie ofert w ramach przetargu ograniczonego na „Świadczenie usług wsparcia, eksploatacji i utrzymania Kompleksowego Systemu Informatycznego ZUS”

Zarząd Comarch S.A. („Emitent") informuje, iż w dniu 12 września 2017 r. miało miejsce otwarcie ofert w ramach przetargu ograniczonego na „Świadczenie usług wsparcia, eksploatacji i utrzymania Kompleksowego Systemu Informatycznego ZUS”, organizowanego przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Warszawie, z którego wynika, iż Emitent złożył cenowo najkorzystniejszą ofertę. Łączna wartość oferty złożonej przez Emitenta w ramach niniejszego przetargu wynosi 242 033 004 zł brutto. Emitent zastrzega, iż procedura przetargowa jest w toku i nie została zakończona oraz zwraca uwagę, że w kryteriach oceny ofert, cena oferty stanowi 60%, jakość 30%, a koncepcja przejęcia zadań 10%. O wyniku postępowania przetargowego oraz o ewentualnym zawarciu przyszłej umowy Emitent powiadomi w formie odrębnego raportu bieżącego. Zarząd Comarch S.A. uznał niniejszą informację za poufną z uwagi na jej potencjalny istotny wpływ na sytuację finansową i gospodarczą Spółki.

11.09.2017, Centrum Prasowe

Comarch usprawni zarządzanie zasobem nieruchomości w Bydgoszczy i Toruniu

Comarch podpisał umowy na dostawę specjalistycznych systemów udostępniania informacji o nieruchomościach dla Bydgoszczy i Torunia. Rozwiązanie Comarch ERGO będzie stanowiło bazę danych o miejskich nieruchomościach.

07.09.2017, ERP

Pokolenia X i Y ruszają na zakupy do sklepów przyszłości

Już nikogo nie dziwi widok 60-70-letniej kobiety, czytającej e-book podczas podróży pociągiem albo mężczyzna w podobnym wieku, który przy pomocy aplikacji płaci za parking lub zakupy w sklepie z garniturami. „Średniolatkowie” oraz seniorzy są świadomi własnych potrzeb i jednocześnie podążają za nowinkami technologicznymi. Jak pokazują wyniki badania „Przyszłość zakupów. Najważniejsze trendy w retail dziś i w 2030 roku”, przeprowadzonego przez Comarch i Kantar TNS przedstawiciele pokolenia X i Y zdają sobie sprawę, że digitalizacja w sklepach jest kluczowa.

06.09.2017, Centrum Prasowe

Klasyka pod patronatem Comarch - krakowskie Promsy

Już za kilkanaście dni (16 września, sobota) odbędzie się 22 odsłona krakowskich Promsów, czyli koncertu muzyki (nie tylko) klasycznej, adresowanej do szerokiego odbiorcy.

05.09.2017, Telekomunikacja

Comarch wspiera Orange w rozwoju Internetu Światłowodowego (FTTH)

Firma Orange Polska, wiodący operator telekomunikacyjny w kraju, wybrała Comarch na dostawcę oprogramowania OSS (operational support system) przy realizacji projektu OSS4FTTH (FTTH - Fiber-to-the-home).

01.09.2017, Centrum Prasowe

Wyniki finansowe za drugi kwartał 2017

Grupa Comarch opublikowała skonsolidowane wyniki finansowe za drugi kwartał 2017 r. Grupa wypracowała 6 mln zł. zysku netto, a zysk operacyjny wyniósł 7 mln zł. Przychody ze sprzedaży wyniosły 249 mln złotych.

31.08.2017, Relacje Inwestorskie

RB-16-2017 Zarejestrowanie przez sąd zmian w statucie Comarch S.A.

Zgodnie z § 38 ust. 1 pkt. 2 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 roku w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim Zarząd Comarch S.A. informuje o otrzymaniu informacji o zarejestrowaniu w dniu 23 sierpnia 2017 roku przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego m.in. zmian w statucie Spółki uchwalonych przez Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy w dniu 27 czerwca 2017 roku.