Wydarzenia

15 Maja Berlin

Comarch uczestnikiem konferencji skierowanej dla branży motoryzacyjnej

Odette jest konferencją organizowaną dla przedstawicieli branży motoryzacyjnej.

13 Kwietnia Rotterdam

Spotkaj się z Comarch EDI podczas Factuurcongres

Factuurcongres 2017 odbędzie się w dniu 13 kwietnia 2016 w Rotterdamie, jest to kluczowa 10 edycja tego wydarzenia.

11 Kwietnia Warszawa
Warszaty sprzedażowe SFA

Warsztaty Comarch SFA „Sprzedaż to taka gra, gdzie jest wielu zawodników, a na końcu wygrywają Ci którzy mają właściwe dane”

Warsztaty Comarch SFA „Sprzedaż to taka gra, gdzie jest wielu zawodników, a na końcu wygrywają Ci którzy mają właściwe dane” odbędą się w dniu 11 kwietnia w Warszawie na Stadionie Narodowym, miejscu szczególnym dla fanów piłki nożnej, ale nie tylko.

29 Marca Warszawa

Comarch prezentuje rozwiązania SFA na Poland&CEE Retail Summit

Poland & CEE Retail Summit to jedno z najważniejszych wydarzeń skierowanych do menadżerów z firm z sektora handlowego i FMCG oraz dostawców usług technologicznych.

28 Marca Bolonia

Global Summit Logistic& Supply Chain w Bolognii

Global Summit Logistic & Supply Chain to konferencja dotycząca nowych technologii, usług i rozwiązań wspomagających zarządzanie w obszarze logistyki skoncentrowana na rynku włoskim.

03 Marca Warszawa

Konferencja wyniki finansowe Comarch za cztery kwartały 2016 roku

27 Lutego Barcelona

Mobile World Congress to największe wydarzenie na świecie dla branży telekomunikacji. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Comarch!

Mobile World Congress to największe wydarzenie na świecie dla branży telekomunikacji, organizowane przez GSMA. Odbędzie się w dniach 27 lutego - 2 marca 2017 w Barcelonie. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Comarch!

09 Lutego Bruksela

Forum GS1 Belgium & Luxembourg sponsorowane przez Comarch

Forum GS1 Belgium & Luxembourg odbędzie się 9 lutego 2017 roku w Tour & Taxis w Brukseli. Comarch jest złotym sponsorem tego ważnego wydarzenia.