Wydarzenia

29 Marca Warszawa

Comarch prezentuje rozwiązania SFA na Poland&CEE Retail Summit

Poland & CEE Retail Summit to jedno z najważniejszych wydarzeń skierowanych do menadżerów z firm z sektora handlowego i FMCG oraz dostawców usług technologicznych.

28 Marca Bolonia

Global Summit Logistic& Supply Chain w Bolognii

Global Summit Logistic & Supply Chain to konferencja dotycząca nowych technologii, usług i rozwiązań wspomagających zarządzanie w obszarze logistyki skoncentrowana na rynku włoskim.

27 Lutego Barcelona

Mobile World Congress to największe wydarzenie na świecie dla branży telekomunikacji. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Comarch!

Mobile World Congress to największe wydarzenie na świecie dla branży telekomunikacji, organizowane przez GSMA. Odbędzie się w dniach 27 lutego - 2 marca 2017 w Barcelonie. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Comarch!

09 Lutego Bruksela

Forum GS1 Belgium & Luxembourg sponsorowane przez Comarch

Forum GS1 Belgium & Luxembourg odbędzie się 9 lutego 2017 roku w Tour & Taxis w Brukseli. Comarch jest złotym sponsorem tego ważnego wydarzenia.

30 Listopada Singapur

Comarch na temat wpływu IoT na domy, miasta i przemysł

Smart City Summit to dwudniowa konferencja i targi obejmujące swoim zakresem tematycznym ekosystem Internetu Rzeczy (IoT) i jego wpływ na e-społeczeństwo.

15 Listopada Dubaj

Customer Show Middle East

Customer Show Middle East, który odbędzie się między 15 a 16 listopada w The Address Hotel w Dubaju połączy najbardziej inspirujących i dynamicznych przedstawicieli branży lojalnościowej.

15 Listopada Kraków

Wyniki finansowe Comarch za trzeci kwartał 2016 roku

10 Listopada Utrecht

Comarch sponsorem Utrecht Smart Connect

Comarch sponsorem Utrecht Smart Connect, jednego z ważniejszych wydarzeń branży telekomunikacyjnej, które odbędzie się w czwartek, 10 listopada 2016 roku, w Media Plaza.