Wydarzenia

04 Października Warszawa

Comarch weźmie udział w konferencji Sales Performance

Forum Sales Performance to doroczne spotkanie szefów działów sprzedaży największych firm w Polsce, którzy na podstawie dotychczasowych wniosków oraz aktualnej sytuacji ekonomicznej poddają ciągłej weryfikacji i ocenie swoje strategie sprzedażowe.

05 Czerwca Warszawa

5 czerwca 2017 w Warszawie odbędą się coroczne warsztaty OSS/BSS organizowane przez Comarch dla operatorów telekomunikacyjnych

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu, podczas którego Comarch podzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z transformacją cyfrową w telekomunikacji oraz zaprezentuje narzędzia, które skutecznie wprowadzają firmy telekomunikacyjne w erę cyfrową.

24 Maja Kraków

Wyniki finansowe Comarch za pierwszy kwartał 2017 roku

Wyniki finansowe Comarch za pierwszy kwartał 2017 roku Zarząd Comarch SA zaprasza na spotkanie dla inwestorów, analityków oraz mediów, na którym omówione zostaną wyniki finansowe Comarch za pierwszy kwartał 2017 roku.

15 Maja Berlin

Comarch uczestnikiem konferencji skierowanej dla branży motoryzacyjnej

Odette jest konferencją organizowaną dla przedstawicieli branży motoryzacyjnej.

15 Maja Nicea

Comarch wystawcą podczas TM Forum Live! 2017

Dołącz do nas podczas targów w Nicei, by dowiedzieć się więcej o kompleksowej ofercie Comarch dla operatorów komórkowych i kablowych. Odwiedź nasze nowe stoisko (#333) i porozmawiaj z ekspertami Comarch z obszaru OSS i BSS.

13 Kwietnia Rotterdam

Spotkaj się z Comarch EDI podczas Factuurcongres

Factuurcongres 2017 odbędzie się w dniu 13 kwietnia 2016 w Rotterdamie, jest to kluczowa 10 edycja tego wydarzenia.

11 Kwietnia Warszawa
Warszaty sprzedażowe SFA

Warsztaty Comarch SFA „Sprzedaż to taka gra, gdzie jest wielu zawodników, a na końcu wygrywają Ci którzy mają właściwe dane”

Warsztaty Comarch SFA „Sprzedaż to taka gra, gdzie jest wielu zawodników, a na końcu wygrywają Ci którzy mają właściwe dane” odbędą się w dniu 11 kwietnia w Warszawie na Stadionie Narodowym, miejscu szczególnym dla fanów piłki nożnej, ale nie tylko.

29 Marca Warszawa

Comarch prezentuje rozwiązania SFA na Poland&CEE Retail Summit

Poland & CEE Retail Summit to jedno z najważniejszych wydarzeń skierowanych do menadżerów z firm z sektora handlowego i FMCG oraz dostawców usług technologicznych.