Comarch współpracuje z następującymi partnerami technologicznymi

Comarch jest członkiem ważnych organizacji w dziedzinie IT, takich jak np. ETIS oraz TM Forum, przez co posiada ciągły dostęp do najnowszych standardów pojawiających się w tych dziedzinach (np. standardów na temat TAP/RAP). Wykorzystanie nowoczesnych technologii w Comarch nie jest rozumiane tylko i wyłącznie jako techniczne środki służące do realizacji projektów ale także wykorzystanie w maksymalnym stopniu dostępnych standardów.

Aspect

Od ponad 35 lat Aspect jest niekwestionowanym liderem w branży Contact Center wspierającym największych liderów rynku w celu integrowania ich złożonych procesów biznesowych w doskonałą komunikację z klientem. Aspect jest liderem rozwiązań w zakresie komunikacji biznesowej, który pomaga firmom zmniejszyć koszty operacyjne, zebrać informacje o rynku i zwiększyć ich zyski. Aspect dostarcza kluczowe platformy programowe, środowiska programistyczne i aplikacje, które są łatwo integrowane z usługami VoIP, telefonią tradycyjną, pocztą elektroniczną, pocztą głosową, usługami internetowymi oraz komunikacją bezprzewodową.

Avaya

Avaya Product Authorized Avaya jest światowym liderem w branży rozwiązań komunikacyjnych dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Firma jest czołowym dostawcą systemów, aplikacji i usług komunikacyjnych, która we współpracy z partnerami technologicznymi, dostarcza firmom i organizacjom na całym świecie kompleksowe rozwiązania typu Unified Communication oraz Contact Center, a także usługi z nimi związane.

Check Point

Check Point jest globalnym liderem w dziedzinie bezpieczeństwa sieci, systemów informatycznych i rozwiązań internetowych. Dominująca pozycja Check Point na rynku VPN i zapór została wielokrotnie potwierdzona w różnych rankingach. Produkty Check Point są sprzedawane, wdrażane i obsługiwane przez sieć 2500 autoryzowanych partnerów w 203 krajach.

Cisco

Cisco Gold Partner PL Jeden z czołowych producentów sprzętu sieciowego. Podstawowym przedmiotem działalności firmy Cisco są produkty międzysieciowe, takie jak routery, mosty i przełączniki, ostatnio również rozwiązania unified communication i data center.

Citrix Systems

CITRIX Silver Partner Solution Advisor 2014 Citrix Systems zrodził się z idei odłączania aplikacji od centrów danych, a pracowników od biura – a przez to tworzenie nowych sposobów pracy ludzi i IT. Dzisiaj, to stanowi obietnicę wirtualnej operacji komputerów, a Citrix jest w jej epicentrum.

EMC Corporation

Firma EMC Corporation (EMC²) to amerykańska korporacja, która oferuje przechowywanie danych, bezpieczeństwo informacji, analizy, wirtualizacje, operacje typu cloud oraz inne produkty i usługi, które umożliwiają przedsiębiorstwom przechowywanie oraz zarządzanie danymi, a także ich ochronę i analizę. EMC ma 60.000 pracowników i jest uważana za największego na świecie dostawcę systemów przechowywania danych, konkurującego z NetApp, IBM, Hewlett-Packard i Hitachi Data Systems.

Fortinet

Fortinet jest obecnie jednym z najlepszych producentów systemów typu Unified Threat Management (UTM), w tym zapór, IPS, VPN oraz systemów antyspamowych i antywirusowych. Fortinet oferuje zintegrowane rozwiązania dla ochrony zasobów, zarówno małych przedsiębiorstw jak i sieci korporacyjnych na dużą skalę. Produkty Fortinet zapewniają bezpieczeństwo przed zagrożeniami pochodzącymi z poczty e-mail i WWW, takimi jak wirusy, robaki, i niebezpieczne skrypty.

Fujitsu

Select Expert Partner 2014/15 PL Select Partner 2013/14 PL Fujitsu jest wiodącym dostawcą rozwiązań teleinformatycznych na globalnym rynku. Z około 172 tysiącami pracowników, którzy obsługują klientów w 70 krajach na całym świecie, Fujitsu łączy korpus ekspertów systemów i usług, niezawodny sprzęt komputerowy i telekomunikacyjny oraz zaawansowaną mikroelektronikę ażeby dostarczyć wartość dodaną dla klientów.

HP

HP Silver Server Secialist 2014 PL HP Silver ServiceONE Enterprse Specialist 2014 PL HP jest wiodącym dostawcą produktów, technologii, rozwiązań i usług dla konsumentów i biznesu. Oferta firmy obejmuje infrastrukturę informatyczną, osobiste komputery oraz urządzenia dostępu, usługi globalne oraz druk i przetwarzanie obrazu.

HTC Corp

HTC Corp produkuje wydajne telefony, które nieustannie przesuwają granice innowacji, aby zapewnić prawdziwą wolność mobilną. HTC zasłynęła jako spółka wspierająca wielu z najbardziej popularnych operatorów urządzeń markowych na rynku.

Huawei

Firma Huawei jest liderem w dziedzinie rozwiązań związanych z nową generacją sieci telekomunikacyjnych dla operatorów z całego świata. Produkty i rozwiązania Huawei są obecne na rynkach w ponad 100 krajach. 31 z 50 największych operatorów telekomunikacyjnych na świecie i ponad miliard użytkowników każdego dnia korzystają z produktów Huawei.

IBM

IBM Premier Business Partner 2014 PL IBM stara się być liderem w kreowaniu, rozwijaniu i produkcji najbardziej zaawansowanych technologii informatycznych w branży, w tym systemów komputerowych, oprogramowania, systemów sieciowych, pamięci masowej i mikroelektroniki.

Jabra

Głównym celem firmy Jabra jest projektowanie, produkcja i sprzedaż różnych przewodowych i bezprzewodowych zestawów głośnomówiących dla użytkowników indywidualnych i pracowników biur Call Center. Produkty Jabra są jednymi z najczęściej sprzedawanych zestawów na rynku.

Juniper Networks

Juniper Networks, to amerykańska firma produkująca sprzęt sieciowy założona w 1996 roku. Firma projektuje i sprzedaje wysokiej wydajności produkty i usługi sieciowe typu Internet Protocol. Głównymi produktami firmy Juniper są routery serii T, serii M, serii E, serii MX i serii J, przełączniki ethernetowe serii EX i produkty bezpieczeństwa serii SRX.

Lenovo Group

Lenovo Silver Business Partner Lenovo Group to chińska międzynarodowa firma technologii komputerowej. Projektuje, opracowuje, produkuje i sprzedaje komputery osobiste, tablety, smartfony, stacje robocze, serwery, urządzenia pamięci elektronicznych, oprogramowanie IT do zarządzania oraz inteligentne telewizory. Lenovo prowadzi działalność w ponad 60 krajach i sprzedaje swoje produkty w ponad 160 krajach.

LG CNS

Microsoft Corporation

MS GOLD Certified Partner 2014 Microsoft Corporation projektuje, produkuje, licencjonuje i wspiera szereg programów, w tym systemy operacyjne, skalowalne aplikacje serwera, aplikacje produktywności pracownika i narzędzia programistyczne.

Novell

Firma Novell to amerykańska międzynarodowa firma zajmująca się rozwojem usług i oprogramowania. Technologia Novell przyczyniła się do powstania modelu LAN, który wyparł dominujący model obliczeniowy typu mainframe i zmienił środowisko komputerowe na całym świecie. Obecnie głównym celem firmy jest tworzenie oprogramowania dla klientów korporacyjnych.

Oracle Corporation

Oracle Platinum Partner 2014 PL Oracle Corporation projektuje, produkuje, sprzedaje i dystrybuuje oprogramowanie komputerowe, które pomagają korporacjom zarządzać i rozwijać ich działalność, w tym oprogramowania systemów i aplikacji biznesowych.

Plantronics

Plantronics oferuje jedną z najbardziej kompletnych rodzin produktowych w branży przewodowych i bezprzewodowych produktów do ujednoliconej komunikacji. Powszechnie uznane za ich jakość dźwięku, niezawodność i komfort, rozwiązania dźwiękowe firmy Plantronics pomagają rozszerzyć korzyści komunikacji IP w całym przedsiębiorstwie, wspierając lepszą komunikację biznesową i efektywność, niezależnie od tego, gdzie specjaliści pracują.

Red Hat

Red Hat Ready Business Partner 2014 ENG Red Hat to amerykańska międzynarodowa firma dostarczająca produkty typu open-source dla przedsiębiorstw. Red Hat zapewnia platformy systemowe, oprogramowanie pośredniczące, aplikacje, produkty zarządzające, oraz wsparcie, szkolenia i usługi doradcze.

Riverbed

Riverbed jest firmą technologiczną, która specjalizuje się w poprawie wydajności sieci i aplikacji sieciowych. Pierwotna nazwa firmy to NBT (Next Big Thing) Technology, a została ona zmieniona na Riverbed Technology w 2003 roku.

Sennheiser

Przez 60 lat, marka Sennheiser wiązała się z wysokiej jakości produktami związanymi z nagraniami dźwiękowymi, przesyłaniem i reprodukcją. Obecnie firma działa na skalę globalną, zatrudnia 1.600 pracowników i ustanawia siebie jako jednego z wiodących światowych producentów kompleksowych rozwiązań audio. Konferencyjne i informatyczne rozwiązania systemowe, bezprzewodowe systemy oparte na podczerwieni, produkty dla osób z upośledzeniem słuchu i słuchawki lotnicze są stałym elementem oferty firmy.

Symantec Corporation

Symantec Silver Specialist 2014 Symantec Corporation to amerykańska firma technologiczna wykonująca oprogramowanie zabezpieczeń, przechowywania, tworzenia kopii zapasowych i dostępności oraz oferuje profesjonalne usługi w celu wspierania swojego oprogramowania. W dniu 9 października 2014 roku, Symantec ogłosił, że spółka rozdzieli się na dwie niezależne spółki notowane na giełdzie. Jedna firma będzie koncentrować się na bezpieczeństwie, a druga na zarządzaniu informacjami.

Systemics-PAB

Systemics-PAB solves issues affecting quality in telecommunication; mobile and fixed networks. The company provides surveys and measurements of the quality of network services and quality of the end-user experience. We test and monitor network performance and security.

Trend Micro

Trend Micro to światowy lider wśród producentów oprogramowania, które zapewniają bezpieczeństwo infrastruktury informatycznej. Oferta Trend Micro zawiera wszechstronne rozwiązania i urządzenia antywirusowe, anty-spam, anty-spyware, anty-phishing, które umożliwiają bezpieczne korzystanie z Internetu. Była ona pierwszą firmą, która przeniosła ochronę antywirusową z poziomu stacji roboczej na poziom serwera i bram internetowych.

VMware

VMware Solution Provider Enterprise Partner 2014 EN VMware to światowy lider w dziedzinie wirtualizacji i infrastruktury cloud, dostarczający sprawdzone rozwiązania dla klientów, którym zależy na optymalizacji IT poprzez zmniejszenie złożoności i umożliwienie bardziej elastycznego, sprężystego świadczenia usług. VMware umożliwia przedsiębiorstwom przyjęcie modelu cloud, który wspiera ich unikalne wyzwania biznesowe. Z ponad 250.000 klientami oraz 25.000 partnerami, rozwiązania VMware pomagają organizacjom różnej wielkości w obniżeniu kosztów, zwiększeniu sprawności działania i zapewniają wolność wyboru.

Websense

Websense to światowy lider specjalizujący się w dostarczaniu oprogramowania do kontroli treści internetowych umożliwiający użytkownikom zablokowanie dostępu do nielegalnych treści. Oprócz filtrowania stron internetowych, Websense znany jest również z dostarczania rozwiązań, które zabezpieczają pocztę e-mail. Dostarczone oprogramowanie jest również wyposażone w funkcje, które umożliwiają pomiar ryzyka na podstawie analizy przeglądanej zawartości strony.

Organizacje branżowe

Adira

Firma należy też do organizacji Adira, która skupia wszystkich regionalnych graczy w dziedzinie technologii informacyjnej. Instytucja prowadzi działania na rzecz wymiany wiedzy w ramach tematycznych grup badawczych, przygotowuje raporty lub zaleca badania w celu opracowania trendów lub perspektyw na temat produktów i usług IT, a także organizuje wizyty studyjne dla partnerów i członków organizacji.

AD2N

Comarch jest członkiem AD2N, regionalnego stowarzyszenia, które skupia ponad 40 firm, świadczących usługi cyfrowe (ESN) oraz producentów systemów informatycznych. Członkami są regionalne firmy lub przedstawicielstwa w regionie Hauts-de-France dużych krajowych lub nawet międzynarodowych przedsiębiorstw.AD2N jest partnerem SYNTEC Numérique i jest wspierany przez Region Hauts-de-France.

AECOC

W Hiszpanii Comarch jest członkiem AECOC – hiszpańskiego przedstawiciela globalnej organizacji GS1.

Asociación XBRL España

Dodatkowo firma jest zaangażowana w pracę Asociación XBRL España - stowarzyszenia promującego wdrożenie, przyjęcie oraz rozwój języka XBRL w celu ujednolicenia standardów prezentacji sprawozdań finansowych.

Assolombarda

Ponadto Comarch należy do stowarzyszenia firm działających w metropolii Mediolanie oraz w prowincjach Lodi, Monza i Brianza w Pawii – Assolombarda. Organizacja skupia ponad 6800 przedsiębiorstw różnej wielkości, krajowych i międzynarodowych, producentów towarów i usług we wszystkich sektorach produktowych. Rolą stowarzyszenia jest wsparcie firm członkowskich w kontaktach z lokalnymi firmami i instytucjami.

Australian Loyalty Association

Natomiast w Australii Comarch należy do w Australian Loyalty Association. To organizacja założona w celu promowania edukacji i zapewnienia możliwości nawiązywania kontaktów osobom pracującym w branży lojalnościowej. ALA ma wiele oddziałów, w tym nowo utworzony rynek dostawców i centrum zatrudnienia, a także program edukacyjny, uruchomiony w 2019 r. ALA organizuje szereg wydarzeń i konferencji na temat lojalności i marketingu. Jarosław Włudyka, dyrektor zarządzający Comarch w Australii jest członkiem Rady Doradczej stowarzyszenia.

Belgijsko-Polsko-Luksemburska Izba Handlowa

W krajach Beneluksu Comarch przynależy do Belgijsko-Polsko-Luksemburskiej Izby Handlowej. Izba jest organizacją non-profit zrzeszającą prywatne firmy, federacje i przedsiębiorców z doświadczeniem biznesowym w Polsce w zakresie inwestycji i handlu. Misją izby jest promocja belgijskich i luksemburskich inwestycji i eksportu do Polski, ale wspiera również polskie firmy we współpracy z belgijskimi i luksemburskimi. Członkiem zarządu w BEPOLUX jest Wojciech Pawluś, dyrektor zarządzający Comarch na kraje Beneluksu.

Clubster NSL

Comarch należy również do Clubster NSL - Nutrition, Santé, Longevité czyli klastra skupiającego firmy z branży rolno-żywieniowej, zdrowia, opieki medycznej, biotechnologicznej i e-zdrowia. Clubster NSL stymuluje wymianę i współpracę między światem akademickim i przemysłowym oraz wspiera kandydujące projekty innowacyjne w poszukiwaniu regionalnych, krajowych i europejskich źródeł finansowania. Inicjuje współpracę między podmiotami i prywatnymi i publicznymi w celu promowania projektów dla sektora żywieniowo-zdrowotnego. W szeregach Clubster NSL znajduje się ok. 300 firm członkowskich: start-upy, firmy, zakłady opieki zdrowotnej oraz firmy badawcze i szkoleniowe.

EGG JAPAN

W Japonii Comarch przynależy do klubu biznesowego 21c Club w ramach EGG JAPAN. 21c Club wspiera przedsiębiorstwa w tworzeniu i rozwijaniu nowych firm typu B2B oraz jest platformą do wymiany wiedzy i doświadczenia. Tokyo 21c Club ma obecnie około 600 członków. Członkami Klubu są przedsiębiorcy, menedżerowie odpowiedzialni za nowe firmy w dużych firmach oraz specjaliści w dziedzinach takich jak własność intelektualna, fundusze, HR, prawo, księgowość, producenci biznesowi i pracownicy akademiccy.

ETIS

HUB-RETAIL

W Francji Comarch jest członkiem stowarzyszenia HUB-RETAIL „Cross-Canal and Omni-Logistics”. Celem organizacji jest zjednoczenie oraz współpraca środowiska biznesowego w regionie Owernia-Rodan-Alpy i związanego z nim sektora logistycznego w celu wzmocnienia branży i tworzenia relacji oraz synergii między graczami, zwłaszcza między start-upami a dużymi kontami, które wykazują się dużą aktywnością biznesową i tworzą miejsca pracy. Misją HUB-RETAIL w ramach zawodów związanych z handlem i logistyką, jest promowanie badań, rozwoju i rozpowszechniania technik oraz know-how z zakresu omnichannel w regionie Owernii-Rodan-Alpy.

MEF

O-RAN Alliance

Osservatorio Innovazione Digitale in Sanità

Firma jest również członkiem Osservatorio Innovazione Digitale in Sanità. Misją instytucji jest tworzenie i rozpowszechnianie wiedzy na temat możliwości i wpływu, jakie technologie cyfrowe mają na przedsiębiorstwa, administrację publiczną i obywateli, poprzez modele interpretacyjne oparte na solidnych dowodach empirycznych oraz niezależnych, przestrzeniach porównawczych, które łączą popyt i podaż innowacji cyfrowych we Włoszech.

PIKOM

Firma jest również członkiem klastra PIKOM, który skupia małe i duże laboratoria badawcze oraz instytucje szkoleniowe zajmujące się określoną gałęzią przemysłu. Klaster konkurencyjności ma na celu wspieranie innowacji. Promuje rozwój szczególnie innowacyjnych wspólnych projektów badawczo-rozwojowych (B + R). Wspiera również rozwój swoich firm członkowskich, w szczególności poprzez wprowadzanie do obrotu nowych produktów, usług lub procesów wynikających z projektów badawczych. Umożliwiając zaangażowanym firmom zajęcie wiodącej pozycji na ich rynkach we Francji i na świecie, klastry konkurencyjności są motorem wzrostu i zatrudnienia.

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa

Comarch należy również do międzynarodowych izb gospodarczych i handlowych m.in.: Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej oraz Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej czy też organizacji branżowych na całym świecie.

Retail Institute Italy

We Włoszech, gdzie Comarch prowadzi działalność biznesową od 2015 roku, firma jest członkiem Retail Institute Italy. Misją tego stowarzyszenia handlu detalicznego we Włoszech jest promowanie kultury i rozwoju całego sektora, poprzez oferowanie podstawowych treści i działań strategicznych, które mają być aktualizowane i konkurencyjne w coraz bardziej złożonym scenariuszu rynkowym.

Syntec Numérique

Firma działa również w strukturach Syntec Numérique. To profesjonalna organizacja skupiająca firmy świadczących usługi cyfrowe (ESN), wydawców oprogramowania i firm konsultingowych w zakresie technologii (ICT). Zrzesza ponad 2000 firm członkowskich, które generują 80% całkowitego obrotu sektora (ponad 56 miliardów euro obrotu, 510 000 pracowników w sektorze). Syntec Numérique przyczynia się do rozwoju sektora i cyfrowej transformacji Francji poprzez promowanie nowych zastosowań technologii cyfrowej, wspieranie zatrudnienia i szkoleń, wspieranie jego członków w ich rozwoju oraz upowszechnianie odpowiedzialnej technologii cyfrowej.

TMForum

Skontaktuj się z ekspertem Comarch


Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.Przejdź do formularza