Comarch współpracuje z następującymi partnerami technologicznymi

Aspect

Od ponad 35 lat Aspect jest niekwestionowanym liderem w branży Contact Center wspierającym największych liderów rynku w celu integrowania ich złożonych procesów biznesowych w doskonałą komunikację z klientem. Aspect jest liderem rozwiązań w zakresie komunikacji biznesowej, który pomaga firmom zmniejszyć koszty operacyjne, zebrać informacje o rynku i zwiększyć ich zyski. Aspect dostarcza kluczowe platformy programowe, środowiska programistyczne i aplikacje, które są łatwo integrowane z usługami VoIP, telefonią tradycyjną, pocztą elektroniczną, pocztą głosową, usługami internetowymi oraz komunikacją bezprzewodową.

Avaya

Avaya Product Authorized Avaya jest światowym liderem w branży rozwiązań komunikacyjnych dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Firma jest czołowym dostawcą systemów, aplikacji i usług komunikacyjnych, która we współpracy z partnerami technologicznymi, dostarcza firmom i organizacjom na całym świecie kompleksowe rozwiązania typu Unified Communication oraz Contact Center, a także usługi z nimi związane.

Check Point

Check Point jest globalnym liderem w dziedzinie bezpieczeństwa sieci, systemów informatycznych i rozwiązań internetowych. Dominująca pozycja Check Point na rynku VPN i zapór została wielokrotnie potwierdzona w różnych rankingach. Produkty Check Point są sprzedawane, wdrażane i obsługiwane przez sieć 2500 autoryzowanych partnerów w 203 krajach.

Cisco

Cisco Gold Partner PL Jeden z czołowych producentów sprzętu sieciowego. Podstawowym przedmiotem działalności firmy Cisco są produkty międzysieciowe, takie jak routery, mosty i przełączniki, ostatnio również rozwiązania unified communication i data center.

Citrix Systems

CITRIX Silver Partner Solution Advisor 2014 Citrix Systems zrodził się z idei odłączania aplikacji od centrów danych, a pracowników od biura – a przez to tworzenie nowych sposobów pracy ludzi i IT. Dzisiaj, to stanowi obietnicę wirtualnej operacji komputerów, a Citrix jest w jej epicentrum.

EMC Corporation

Firma EMC Corporation (EMC²) to amerykańska korporacja, która oferuje przechowywanie danych, bezpieczeństwo informacji, analizy, wirtualizacje, operacje typu cloud oraz inne produkty i usługi, które umożliwiają przedsiębiorstwom przechowywanie oraz zarządzanie danymi, a także ich ochronę i analizę. EMC ma 60.000 pracowników i jest uważana za największego na świecie dostawcę systemów przechowywania danych, konkurującego z NetApp, IBM, Hewlett-Packard i Hitachi Data Systems.

Fortinet

Fortinet jest obecnie jednym z najlepszych producentów systemów typu Unified Threat Management (UTM), w tym zapór, IPS, VPN oraz systemów antyspamowych i antywirusowych. Fortinet oferuje zintegrowane rozwiązania dla ochrony zasobów, zarówno małych przedsiębiorstw jak i sieci korporacyjnych na dużą skalę. Produkty Fortinet zapewniają bezpieczeństwo przed zagrożeniami pochodzącymi z poczty e-mail i WWW, takimi jak wirusy, robaki, i niebezpieczne skrypty.

Fujitsu

Select Expert Partner 2014/15 PL Select Partner 2013/14 PL Fujitsu jest wiodącym dostawcą rozwiązań teleinformatycznych na globalnym rynku. Z około 172 tysiącami pracowników, którzy obsługują klientów w 70 krajach na całym świecie, Fujitsu łączy korpus ekspertów systemów i usług, niezawodny sprzęt komputerowy i telekomunikacyjny oraz zaawansowaną mikroelektronikę ażeby dostarczyć wartość dodaną dla klientów.

HP

HP Silver Server Secialist 2014 PL HP Silver ServiceONE Enterprse Specialist 2014 PL HP jest wiodącym dostawcą produktów, technologii, rozwiązań i usług dla konsumentów i biznesu. Oferta firmy obejmuje infrastrukturę informatyczną, osobiste komputery oraz urządzenia dostępu, usługi globalne oraz druk i przetwarzanie obrazu.

HTC Corp

HTC Corp produkuje wydajne telefony, które nieustannie przesuwają granice innowacji, aby zapewnić prawdziwą wolność mobilną. HTC zasłynęła jako spółka wspierająca wielu z najbardziej popularnych operatorów urządzeń markowych na rynku.

Huawei

Firma Huawei jest liderem w dziedzinie rozwiązań związanych z nową generacją sieci telekomunikacyjnych dla operatorów z całego świata. Produkty i rozwiązania Huawei są obecne na rynkach w ponad 100 krajach. 31 z 50 największych operatorów telekomunikacyjnych na świecie i ponad miliard użytkowników każdego dnia korzystają z produktów Huawei.

IBM

IBM Premier Business Partner 2014 PL IBM stara się być liderem w kreowaniu, rozwijaniu i produkcji najbardziej zaawansowanych technologii informatycznych w branży, w tym systemów komputerowych, oprogramowania, systemów sieciowych, pamięci masowej i mikroelektroniki.

Jabra

Głównym celem firmy Jabra jest projektowanie, produkcja i sprzedaż różnych przewodowych i bezprzewodowych zestawów głośnomówiących dla użytkowników indywidualnych i pracowników biur Call Center. Produkty Jabra są jednymi z najczęściej sprzedawanych zestawów na rynku.

Juniper Networks

Juniper Networks, to amerykańska firma produkująca sprzęt sieciowy założona w 1996 roku. Firma projektuje i sprzedaje wysokiej wydajności produkty i usługi sieciowe typu Internet Protocol. Głównymi produktami firmy Juniper są routery serii T, serii M, serii E, serii MX i serii J, przełączniki ethernetowe serii EX i produkty bezpieczeństwa serii SRX.

Lenovo Group

Lenovo Silver Business Partner Lenovo Group to chińska międzynarodowa firma technologii komputerowej. Projektuje, opracowuje, produkuje i sprzedaje komputery osobiste, tablety, smartfony, stacje robocze, serwery, urządzenia pamięci elektronicznych, oprogramowanie IT do zarządzania oraz inteligentne telewizory. Lenovo prowadzi działalność w ponad 60 krajach i sprzedaje swoje produkty w ponad 160 krajach.

LG CNS

Microsoft Corporation

MS GOLD Certified Partner 2014 Microsoft Corporation projektuje, produkuje, licencjonuje i wspiera szereg programów, w tym systemy operacyjne, skalowalne aplikacje serwera, aplikacje produktywności pracownika i narzędzia programistyczne.

Novell

Firma Novell to amerykańska międzynarodowa firma zajmująca się rozwojem usług i oprogramowania. Technologia Novell przyczyniła się do powstania modelu LAN, który wyparł dominujący model obliczeniowy typu mainframe i zmienił środowisko komputerowe na całym świecie. Obecnie głównym celem firmy jest tworzenie oprogramowania dla klientów korporacyjnych.

Oracle Corporation

Oracle Platinum Partner 2014 PL Oracle Corporation projektuje, produkuje, sprzedaje i dystrybuuje oprogramowanie komputerowe, które pomagają korporacjom zarządzać i rozwijać ich działalność, w tym oprogramowania systemów i aplikacji biznesowych.

Plantronics

Plantronics oferuje jedną z najbardziej kompletnych rodzin produktowych w branży przewodowych i bezprzewodowych produktów do ujednoliconej komunikacji. Powszechnie uznane za ich jakość dźwięku, niezawodność i komfort, rozwiązania dźwiękowe firmy Plantronics pomagają rozszerzyć korzyści komunikacji IP w całym przedsiębiorstwie, wspierając lepszą komunikację biznesową i efektywność, niezależnie od tego, gdzie specjaliści pracują.

Red Hat

Red Hat Ready Business Partner 2014 ENG Red Hat to amerykańska międzynarodowa firma dostarczająca produkty typu open-source dla przedsiębiorstw. Red Hat zapewnia platformy systemowe, oprogramowanie pośredniczące, aplikacje, produkty zarządzające, oraz wsparcie, szkolenia i usługi doradcze.

Riverbed

Riverbed jest firmą technologiczną, która specjalizuje się w poprawie wydajności sieci i aplikacji sieciowych. Pierwotna nazwa firmy to NBT (Next Big Thing) Technology, a została ona zmieniona na Riverbed Technology w 2003 roku.

Sennheiser

Przez 60 lat, marka Sennheiser wiązała się z wysokiej jakości produktami związanymi z nagraniami dźwiękowymi, przesyłaniem i reprodukcją. Obecnie firma działa na skalę globalną, zatrudnia 1.600 pracowników i ustanawia siebie jako jednego z wiodących światowych producentów kompleksowych rozwiązań audio. Konferencyjne i informatyczne rozwiązania systemowe, bezprzewodowe systemy oparte na podczerwieni, produkty dla osób z upośledzeniem słuchu i słuchawki lotnicze są stałym elementem oferty firmy.

Symantec Corporation

Symantec Silver Specialist 2014 Symantec Corporation to amerykańska firma technologiczna wykonująca oprogramowanie zabezpieczeń, przechowywania, tworzenia kopii zapasowych i dostępności oraz oferuje profesjonalne usługi w celu wspierania swojego oprogramowania. W dniu 9 października 2014 roku, Symantec ogłosił, że spółka rozdzieli się na dwie niezależne spółki notowane na giełdzie. Jedna firma będzie koncentrować się na bezpieczeństwie, a druga na zarządzaniu informacjami.

Systemics-PAB

Systemics-PAB solves issues affecting quality in telecommunication; mobile and fixed networks. The company provides surveys and measurements of the quality of network services and quality of the end-user experience. We test and monitor network performance and security.

Trend Micro

Trend Micro to światowy lider wśród producentów oprogramowania, które zapewniają bezpieczeństwo infrastruktury informatycznej. Oferta Trend Micro zawiera wszechstronne rozwiązania i urządzenia antywirusowe, anty-spam, anty-spyware, anty-phishing, które umożliwiają bezpieczne korzystanie z Internetu. Była ona pierwszą firmą, która przeniosła ochronę antywirusową z poziomu stacji roboczej na poziom serwera i bram internetowych.

VMware

VMware Solution Provider Enterprise Partner 2014 EN VMware to światowy lider w dziedzinie wirtualizacji i infrastruktury cloud, dostarczający sprawdzone rozwiązania dla klientów, którym zależy na optymalizacji IT poprzez zmniejszenie złożoności i umożliwienie bardziej elastycznego, sprężystego świadczenia usług. VMware umożliwia przedsiębiorstwom przyjęcie modelu cloud, który wspiera ich unikalne wyzwania biznesowe. Z ponad 250.000 klientami oraz 25.000 partnerami, rozwiązania VMware pomagają organizacjom różnej wielkości w obniżeniu kosztów, zwiększeniu sprawności działania i zapewniają wolność wyboru.

Websense

Websense to światowy lider specjalizujący się w dostarczaniu oprogramowania do kontroli treści internetowych umożliwiający użytkownikom zablokowanie dostępu do nielegalnych treści. Oprócz filtrowania stron internetowych, Websense znany jest również z dostarczania rozwiązań, które zabezpieczają pocztę e-mail. Dostarczone oprogramowanie jest również wyposażone w funkcje, które umożliwiają pomiar ryzyka na podstawie analizy przeglądanej zawartości strony.

Organizacje branżowe

Skontaktuj się z ekspertem Comarch


Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.Przejdź do formularza