Wymiana danych i zarządzanie dokumentami

Platforma Comarch oparta na technologii chmury umożliwia automatyzację procesów w całym łańcuchu dostaw, fakturowanie oraz wsparcie sprzedaży dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii.

Kompleksowe podejście zarówno do wewnętrznej i zewnętrznej komunikacji z partnerami z całego świata (m.in. dostawcami, klientami, operatorami logistycznymi) obejmujące elektroniczną wymianę danych produktowych, handlowych, analitycznych, logistycznych i finansowych pozwala osiągnąć najlepsze korzyści. W konsekwencji, firmy otrzymują szybki i bezpieczny dostęp do wiarygodnych danych, optymalizację procesów przy wykorzystaniu technologii RPA (Robotic Process Automation), a także zmniejszenie kosztu obsługi dokumentów.

Rozwiązania

Wymiana danych i zarządzanie dokumentami w chmurze

Rozwiązania Comarch do wymiany danych i zarządzania dokumentami to grupa aplikacji, która od samego początku została opracowana jako rozwiązania dostępne w chmurze. Dla Comarch chmura nie jest tylko kolejnym trendem - jest ważną częścią naszych rozwiązań IT. Mamy ponad 17-letnie doświadczenie w dostosowywaniu naszych usług w chmurze do potrzeb biznesowych. A potrzeby naszych klientów we współczesnym świecie to mobilność i elastyczność.

 

Dowiedz się więcej

Aktualności

Nasi Klienci

    Wszystkie Case Studies

    Skontaktuj się z ekspertem Comarch

    Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.