Wymiana danych i zarządzanie dokumentami

Zoptymalizuj proces wymiany danych
wykorzystując najnowocześniejsze rozwiązania IT

Podczas trwającej obecnie rewolucji cyfrowej, wszystkie przedsiębiorstwa stają się coraz bardziej zależne od danych i mechanizmów pozwalających im wymieniać istotne informacje biznesowe z ich partnerami (dostawcami, klientami, operatorami logistycznymi i dostawcami usług).

Aby ułatwić i usprawnić tę komunikację, Comarch dostarcza innowacyjne produkty w chmurze, które umożliwiają wydajne zarządzanie dokumentami i automatyzację wszelkich procesów sprzedażowych, jakie zachodzą w łańcuchu dostaw. Nasze produkty wykorzystują nowe rozwiązania technologiczne, takie jak Artificial Intelligence, Machine Learning oraz Blockchain, aby pomóc naszym klientom osiągnąć lepsze wyniki biznesowe i zmniejszyć koszty obsługi dokumentów.

Zacznij korzystać z produktów Comarch już dziś, aby uzyskać natychmiastowy i bezpieczny dostęp do wysokiej jakości danych, a także by móc ulepszyć relacje z partnerami biznesowymi na całym świecie.

Produkty

Najświeższe informacje

Wymiana danych i zarządzanie dokumentacją w chmurze

Comarch Data Exchange & Document Management to zestaw aplikacji stworzonych w środowisku cloud. Dla nas, chmura to o wiele więcej niż tylko trend – jest ona ważnym elementem naszych systemów i serwisów IT. Mając prawie 20 lat doświadczenia w dostosowywaniu serwisów chmurowych do wymagań firm ze wszystkich przedsiębiorstw, wiemy czego nasi klienci od niej oczekują, aby móc osiągać lepsze wyniki biznesowe.

Dowiedz się więcej

Nasi Klienci

  Wszystkie Case Studies

  Comarch e-Invoicing Newsletter

  Chcesz wymieniać dokumenty elektroniczne? Szukasz informacji o wymogach prawnych e-fakturowania w poszczególnych państwach?

  Zapisz się do naszego newslettera!

  Skontaktuj się z ekspertem Comarch

  Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.