Zarządzanie lojalnością i rozwiązania marketingowe

Zarządzanie lojalnością

Jednym z głównych wyzwań przedsiębiorstw poszukujących efektywnych metod marketingowych jest stworzenie silnej więzi pomiędzy klientami a marką.

Zarządzanie lojalnością w liniach lotniczych i transporcie

Nasze rozwiązanie opracowane z myślą o branży lotniczej i transportowej wspiera tworzenie angażujących programów lojalnościowych.

Zarządzanie lojalnością w chmurze

Rozwiązanie CLM jest dostępne w modelu chmurowym Cloud w subskrypcyjnym schemacie płatności.

Location Based Services

Comarch Location Based Services to rozwiązanie, dzięki któremu każda firma może łatwo i skutecznie docierać do nowych i obecnych klientów we właściwym czasie i miejscu.

Zarządzanie kampaniami

Comarch Campaign Management to intuicyjne narzędzie umożliwiające szybkie i oszczędne planowanie a także realizację wielokanałowej komunikacji i analizowanie kampanii.

Inteligentne narzędzia analityczne

Nasze inteligentne narzędzie wspiera decydentów w podejmowaniu strategicznych decyzji na podstawie szybko dostępnych, przejrzystych i kompleksowych analiz.

Analiza mediów społecznościowych

Znaczny odsetek firm wykorzystuje media społecznościowe nie tylko w celach komunikacyjnych i marketingowych. Pełne wartościowych informacji dane na temat klientów są na wyciągnięcie ręki.

Loyalty Consulting

Oferujemy strategię, technologię, narzędzia analityczne oraz doświadczenie w wielu branżach pozwalające zbudować program, który śledzi zachowania klientów, nagradza ich a także rozumie różnorodne potrzeby.

Program Management Services

Comarch dostarcza dedykowane zasoby, które wspierają Twoich pracowników i będą ściśle z Tobą współpracować w codziennym zarządzaniu działalnością firmy.

Nasi Klienci

  Wszystkie Case Studies

   Aktualności

   Skontaktuj się z ekspertem Comarch

   Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.