Comarch ICT

Usługi, Systemy i Technologie ICT Dla Firm

Rozwiązania

Nasi Klienci

Dostawca technologii ICT

Rozwiązania ICT dostarczane prze Comarch są zbudowane w oparciu o standardy branżowe i silne partnerstwo technologiczne ze światowymi liderami rynku IT. Nasza oferta skierowana jest zarówno do średnich firm, jak i międzynarodowych koncernów z takich sektorów jak retail, FMCG, logistyka, branża paliwowa, farmaceutyka, turystyka, bankowość, finanse i elektronika. Wśród klientów, którzy wybrali usługi Comarch ICT są takie firmy jak: BP, Circle K, Thomas Cook, ESO, Auchan, METRO, Diageo, HEATHROW AIRPORT LIMITED, ING, Heineken, X5 i wiele innych.

Usługi ICT dostarczane przez Comarch

Wprowadzenie w życie właściwego rozwiązania może być kluczowym czynnikiem pozytywnych zmian w Twojej firmie i jednocześnie pozwolić na dostarczanie wysokiej jakości usług, w połączeniu z ich ciągłą optymalizacją pod względem opłacalności. Comarch jest wiodącym dostawcą kompleksowych, globalnych usług ICT, które mają na celu usprawnienie procesów operacyjnych i biznesowych. Od ponad 20 lat współpracujemy z naszymi klientami i tworzymy technologie ICT, aby odpowiedzieć na rosnące zapotrzebowanie klientów na spójne i kompleksowe rozwiązania w zakresie zarządzania infrastrukturą informatyczną. Wieloletnie doświadczenie, wiedza i własna infrastruktura informatyczna umożliwiają nam zapewnienie najwyższej jakości usług ICT.

Kompleksowe rozwiązania ICT

Comarch ICT wspiera wszystkie obszary związane z zarządzaniem infrastruktury IT, od usług hostingowych, poprzez integrację i outsourcing IT, jak również usługi związane z bezpieczeństwem IT i rozwiązaniami transmisji danych. Dostarczane przez Comarch rozwiązania ICT zapewniają bezpieczną i szybką komunikację ze wszystkimi partnerami i użytkownikami końcowymi, niezależnie od wielkości firmy i jej dojrzałości informatycznej. Jesteśmy świadomi, jak ważne w naszej branży jest budowanie zaufania i traktujemy to jako jedno z najważniejszych zadań realizowanych przez Comarch ICT. Z tych względów naszym priorytetem jest bezpieczeństwo systemów ICT, które powierzają nam nasi klienci.

Comarch ICT - Data Center

Comarch ICT - Contact Center

Frequently Asked Questions

1. Co oznacza skrót ICT?

ICT  (technologie informacyjne i komunikacyjne) to termin obejmujący szeroki zakres  technologii, urządzeń komunikacyjnych lub aplikacji związanych z przepływem informacji. Obejmuje on: telekomunikację (linie telefoniczne i bezprzewodowe), komputery, niezbędne oprogramowanie dla przedsiębiorstw, systemy satelitarne, ośrodki przechowywania danych, a także usługi i systemy audiowizualne, które umożliwiają użytkownikom dostęp, przechowywanie, przekazywanie i analizowanie danych.

2. Czym zajmuje się Comarch ICT?

Comarch to globalny dostawca oprogramowania, który dostarcza m.in. niezawodne rozwiązania biznesowe, usługi informatyczne i outsourcingowe związane z zarządzaniem infrastrukturą IT. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wysoko wykwalifikowanym specjalistom, których kompetencje potwierdzone są certyfikatami IT oraz własnej infrastrukturze informatycznej Comarch dostarcza swoim globalnym klientom rzeczywiste wyniki i najwyższą jakość usług ICT. Dzięki naszej światowej klasy usługom oferującym wszechstronne, elastyczne, ekonomiczne rozwiązania, możesz zwiększyć potencjał swojej firmy i poprawić zarządzanie strategicznymi  obszarami.

Comarch ICT oferuje zintegrowane portfolio usług ICT, w tym usług zarządzania infrastrukturą IT, konsultingu, obsługi procesów biznesowych, usług data center, outsourcingu IT, serwis desk, monitoringu sieci oraz zarządzania bezpieczeństwem IT. Firma posiada wiedzę i doświadczenie w realizacji projektów z różnych branż: sprzedaż detaliczną i dystrybucję, FMCG (towary konsumpcyjne), usługi bankowe, finansowe, ubezpieczenia, telekomunikację, produkcję, logistykę, przemysł wydobywczy, farmaceutyczny i turystyczny oraz wiele innych. 

3. Dla jakiego typu firm przeznaczone są usługi Comarch ICT?

Mówiąc prosto, jesteśmy przygotowani na wszelkie potrzeby, które firma może mieć - niezależnie od branży. Jesteśmy gotowi wspierać zarówno średnie i duże przedsiębiorstwa, jak i międzynarodowe korporacje. 

4. Gdzie Comarch ICT świadczy swoje usługi?

Nasze usługi oparte są na koncepcji nearshoringu – w przeciwieństwie do typowego modelu outsourcingu, w którym centrale usług wspólnych są zazwyczaj zlokalizowane w odległych krajach. Dzięki dostępowi do dwunastu ośrodków data center zlokalizowanych na całym świecie jesteśmy gotowi wspierać naszych klientów w skali globalnej.

5. Dlaczego usługi ICT / zarządzania infrastrukturą IT są dzisiaj tak ważne?

Dzisiejszy krajobraz ICT szybko się zmienia. Ciągle zmieniające się otoczenie biznesowe ma też znaczenie w kontekście dostarczania usług outsourcingowych, optymalizacji procesów, dostosowywania strategii biznesowej do przyszłych potrzeb, a także utrzymania infrastruktury IT w celu zapewnienia mierzalnej wartości biznesowej. Innowacyjne usługi ICT powinny wspierać Twoją firmę i pomóc w lepszym reagowaniu na bieżące potrzeby.

6. Czy korzystacie z umowy NDA (umowa poufności)?

Tak, mamy umowę NDA, którą podpisujemy na początku każdej współpracy z zainteresowanym klientem.

7. Z kim mogę się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji na temat Comarch ICT?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, bo nie znalazłeś interesujących Cię informacji lub masz dodatkowe pytania związane z Comarch ICT, wypełnij formularz kontaktowy.

Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.