Comarch ICT

Usługi, Systemy i Technologie ICT Dla Firm

Rozwiązania

Nasi Klienci

Kompleksowe rozwiązania ICT dostarczane przez Comarch

Comarch ICT wdraża rozwiązania udoskonalające twoją firmę, dzięki czemu możesz konsekwentnie świadczyć wysokiej jakości usługi, oszczędzając czas i pieniądze. Comarch ICT jest globalnym dostawcą usług zarządzania data center, chmurą i infrastrukturą IT. Nasze rozwiązania gwarantują bezpieczną i szybką komunikację ze wszystkimi partnerami biznesowymi niezależnie od wielkości firmy i umiejętności w zakresie IT. Od blisko 20 lat ściśle współpracujemy z naszymi klientami. Usługi ICT powstały w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania IT. Wieloletnie doświadczenie, wiedza i własna infrastruktura IT pozwalają nam zapewnić najwyższą jakość usług ICT. Naszym priorytetem jest zadowolenie i zaufanie klientów, tak istotne w naszej branży.

Comarch Data Center - Today for Tomorrow

Comarch ICT - Data Center

Frequently Asked Questions

1. Co oznacza skrót ICT?

ICT  (technologie informacyjne i komunikacyjne) to termin obejmujący szeroki zakres  technologii, urządzeń komunikacyjnych lub aplikacji związanych z przepływem informacji. Obejmuje on: telekomunikację (linie telefoniczne i bezprzewodowe), komputery, niezbędne oprogramowanie dla przedsiębiorstw, systemy satelitarne, ośrodki przechowywania danych, a także usługi i systemy audiowizualne, które umożliwiają użytkownikom dostęp, przechowywanie, przekazywanie i analizowanie danych.

2. Czym zajmuje się Comarch ICT?

Comarch to globalny dostawca oprogramowania, który dostarcza m.in. niezawodne rozwiązania biznesowe, usługi informatyczne i outsourcingowe związane z zarządzaniem infrastrukturą IT. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wysoko wykwalifikowanym specjalistom, których kompetencje potwierdzone są certyfikatami IT oraz własnej infrastrukturze informatycznej Comarch dostarcza swoim globalnym klientom rzeczywiste wyniki i najwyższą jakość usług ICT. Dzięki naszej światowej klasy usługom oferującym wszechstronne, elastyczne, ekonomiczne rozwiązania, możesz zwiększyć potencjał swojej firmy i poprawić zarządzanie strategicznymi  obszarami.

Comarch ICT oferuje zintegrowane portfolio usług ICT, w tym usług zarządzania infrastrukturą IT, konsultingu, obsługi procesów biznesowych, usług data center, outsourcingu IT, serwis desk, monitoringu sieci oraz zarządzania bezpieczeństwem IT. Firma posiada wiedzę i doświadczenie w realizacji projektów z różnych branż: sprzedaż detaliczną i dystrybucję, FMCG (towary konsumpcyjne), usługi bankowe, finansowe, ubezpieczenia, telekomunikację, produkcję, logistykę, przemysł wydobywczy, farmaceutyczny i turystyczny oraz wiele innych. 

3. Dla jakiego typu firm przeznaczone są usługi Comarch ICT?

Mówiąc prosto, jesteśmy przygotowani na wszelkie potrzeby, które firma może mieć - niezależnie od branży. Jesteśmy gotowi wspierać zarówno średnie i duże przedsiębiorstwa, jak i międzynarodowe korporacje. 

4. Gdzie Comarch ICT świadczy swoje usługi?

Nasze usługi oparte są na koncepcji nearshoringu – w przeciwieństwie do typowego modelu outsourcingu, w którym centrale usług wspólnych są zazwyczaj zlokalizowane w odległych krajach. Dzięki dostępowi do dwunastu ośrodków data center zlokalizowanych na całym świecie jesteśmy gotowi wspierać naszych klientów w skali globalnej.

5. Dlaczego usługi ICT / zarządzania infrastrukturą IT są dzisiaj tak ważne?

Dzisiejszy krajobraz ICT szybko się zmienia. Ciągle zmieniające się otoczenie biznesowe ma też znaczenie w kontekście dostarczania usług outsourcingowych, optymalizacji procesów, dostosowywania strategii biznesowej do przyszłych potrzeb, a także utrzymania infrastruktury IT w celu zapewnienia mierzalnej wartości biznesowej. Innowacyjne usługi ICT powinny wspierać Twoją firmę i pomóc w lepszym reagowaniu na bieżące potrzeby.

6. Czy korzystacie z umowy NDA (umowa poufności)?

Tak, mamy umowę NDA, którą podpisujemy na początku każdej współpracy z zainteresowanym klientem.

7. Z kim mogę się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji na temat Comarch ICT?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, bo nie znalazłeś interesujących Cię informacji lub masz dodatkowe pytania związane z Comarch ICT, wypełnij formularz kontaktowy.

Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.