Comarch ICT

Usługi, Systemy i Technologie dla Firm

Rozwiązania

Nasi Klienci

 • Nicols

  Nicols

  Belgijski producent środków czystości korzysta z Comarch Cloud
 • JetBlue Airways

  JetBlue Airways

  Hosting dla JetBlue Airways
 • Circle K Polska

  Circle K Polska

  Comarch Network Managed Services dla Circle K Polska sp. z o.o.
 • Heathrow Airport

  Heathrow Airport

  Wdrożenie Comarch Data Center w Heathrow Airport [EN]
 • Drosed

  Drosed

  Drosed wybiera kompleksowe rozwiązanie Comarch ICT
 • European Southern Observatory

  European Southern Observatory

  Usługi Comarch IT Outsourcing dla European Southern Observatory
  Wszystkie Case Studies

  Kompleksowe rozwiązania ICT dostarczane przez Comarch

  Comarch ICT wdraża rozwiązania udoskonalające twoją firmę, dzięki czemu możesz konsekwentnie świadczyć wysokiej jakości usługi, oszczędzając czas i pieniądze. Comarch ICT jest globalnym dostawcą usług zarządzania data center, chmurą i infrastrukturą IT. Nasze rozwiązania gwarantują bezpieczną i szybką komunikację ze wszystkimi partnerami biznesowymi niezależnie od wielkości firmy i umiejętności w zakresie IT. Od blisko 20 lat ściśle współpracujemy z naszymi klientami. Usługi ICT powstały w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania IT. Wieloletnie doświadczenie, wiedza i własna infrastruktura IT pozwalają nam zapewnić najwyższą jakość usług ICT. Naszym priorytetem jest zadowolenie i zaufanie klientów, tak istotne w naszej branży.

  Aktualności

  Frequently Asked Questions

  • 1. Co oznacza skrót ICT?

   ICT  (technologie informacyjne i komunikacyjne) to termin obejmujący szeroki zakres  technologii, urządzeń komunikacyjnych lub aplikacji związanych z przepływem informacji. Obejmuje on: telekomunikację (linie telefoniczne i bezprzewodowe), komputery, niezbędne oprogramowanie dla przedsiębiorstw, systemy satelitarne, ośrodki przechowywania danych, a także usługi i systemy audiowizualne, które umożliwiają użytkownikom dostęp, przechowywanie, przekazywanie i analizowanie danych.

  • 2. Czym zajmuje się Comarch ICT?

   Comarch to globalny dostawca oprogramowania, który dostarcza m.in. niezawodne rozwiązania biznesowe, usługi informatyczne i outsourcingowe związane z zarządzaniem infrastrukturą IT. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wysoko wykwalifikowanym specjalistom, których kompetencje potwierdzone są certyfikatami IT oraz własnej infrastrukturze informatycznej Comarch dostarcza swoim globalnym klientom rzeczywiste wyniki i najwyższą jakość usług ICT. Dzięki naszej światowej klasy usługom oferującym wszechstronne, elastyczne, ekonomiczne rozwiązania, możesz zwiększyć potencjał swojej firmy i poprawić zarządzanie strategicznymi  obszarami.

   Comarch ICT oferuje zintegrowane portfolio usług ICT, w tym usług zarządzania infrastrukturą IT, konsultingu, obsługi procesów biznesowych, usług data center, outsourcingu IT, serwis desk, monitoringu sieci oraz zarządzania bezpieczeństwem IT. Firma posiada wiedzę i doświadczenie w realizacji projektów z różnych branż: sprzedaż detaliczną i dystrybucję, FMCG (towary konsumpcyjne), usługi bankowe, finansowe, ubezpieczenia, telekomunikację, produkcję, logistykę, przemysł wydobywczy, farmaceutyczny i turystyczny oraz wiele innych. 

  • 3. Dla jakiego typu firm przeznaczone są usługi Comarch ICT?

   Mówiąc prosto, jesteśmy przygotowani na wszelkie potrzeby, które firma może mieć - niezależnie od branży. Jesteśmy gotowi wspierać zarówno średnie i duże przedsiębiorstwa, jak i międzynarodowe korporacje. 

  • 4. Gdzie Comarch ICT świadczy swoje usługi?

   Nasze usługi oparte są na koncepcji nearshoringu – w przeciwieństwie do typowego modelu outsourcingu, w którym centrale usług wspólnych są zazwyczaj zlokalizowane w odległych krajach. Dzięki dostępowi do dwunastu ośrodków data center zlokalizowanych na całym świecie jesteśmy gotowi wspierać naszych klientów w skali globalnej.

  • 5. Dlaczego usługi ICT / zarządzania infrastrukturą IT są dzisiaj tak ważne?

   Dzisiejszy krajobraz ICT szybko się zmienia. Ciągle zmieniające się otoczenie biznesowe ma też znaczenie w kontekście dostarczania usług outsourcingowych, optymalizacji procesów, dostosowywania strategii biznesowej do przyszłych potrzeb, a także utrzymania infrastruktury IT w celu zapewnienia mierzalnej wartości biznesowej. Innowacyjne usługi ICT powinny wspierać Twoją firmę i pomóc w lepszym reagowaniu na bieżące potrzeby.

  • 6. Czy korzystacie z umowy NDA (umowa poufności)?

   Tak, mamy umowę NDA, którą podpisujemy na początku każdej współpracy z zainteresowanym klientem.

  • 7. Z kim mogę się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji na temat Comarch ICT?

   Jeśli chcesz się z nami skontaktować, bo nie znalazłeś interesujących Cię informacji lub masz dodatkowe pytania związane z Comarch ICT, wypełnij formularz kontaktowy.

  Skontaktuj się z ekspertem Comarch

  Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.