3 czerwca Comarch podpisał umowę na migrację domeny świadczeniowej KSI ZUS do architektury x86 dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Oferta krakowskiego producenta IT została wybrana w drodze przetargu realizowanego w ramach umowy ramowej na rozwój systemu KSI ZUS.

Umowa składa się z dwóch etapów: opracowanie koncepcji nowej architektury domeny świadczeniowej KSI ZUS oraz jej późniejsza implementacja.

W ramach I etapu umowy wykonana zostanie koncepcja rozwiązania, projekt architektury systemu oraz projekt infrastruktury sprzętowej i systemowej. W zakresie II etapu leży wykonanie migracji domeny świadczeniowej wraz z kodami źródłowymi, świadczenie usług serwisowych, gwarancji oraz świadczenie usługi wsparcia wdrożenia modyfikacji i szkoleń. Zgodnie z zapisami umowy I etap będzie realizowany przez pierwsze trzy miesiące, a decyzję o zleceniu firmie Comarch realizacji II etapu ZUS podejmie w terminie do 12 miesięcy po odbiorze etapu I, w ramach którego Comarch opracuje koncepcję nowej architektury domeny świadczeniowej KSI ZUS.

Całkowita wartość umowy wyniesie maksymalnie brutto 38,1 MPLN.

Skontaktuj się z ekspertem Comarch


Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.Przejdź do formularza