HPE Discover to największa konferencja IT organizowana dla klientów i partnerów Hewlett Packard Enterprise. Podczas tegorocznej edycji, która odbyła się w Las Vegas, Comarch otrzymał tytuł: CEEMA Service Provider of the Year. W imieniu Comarch, okolicznościową statuetkę odebrał w Las Vegas Marek Hojda – Indirect Sales Manager HPE Polska.

- Comarch pokonał silną konkurencję, wyprzedzając rynkowych gigantów z regionu CEEMA. Ta prestiżowa nagroda jest dowodem na to, że renomowane polskie przedsiębiorstwo może skutecznie konkurować na międzynarodowej arenie ze światowymi gigantami branży IT. Jest to też dowód uznania rangi dla polskiej firmy. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że ścisła współpraca pozwala na przekraczanie kolejnych granic - dosłownie i w przenośni. Połączenie kompetencji Hewlett Packard Enterprise i Comarch w zakresie rozwiązań sprzętowych i software’owych niesie ze sobą wymierne korzyści, zaś doświadczenia z lokalnej współpracy z łatwością przenoszone są do wymiaru globalnego – powiedział Marek Hojda

Nagrodę na ręce profesora Janusza Filipiaka, założyciela i prezesa Comarch przekazał Michał Zajączkowski, Dyrektor Generalny HPE Polska. Spotkanie było również okazją do rozmowy o zacieśnieniu dalszej współpracy między firmami oraz omówieniu trendów w IT, które będą obowiązywać w zbliżającym się 2020 roku.

Skontaktuj się z ekspertem Comarch


Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.Przejdź do formularza