Comarch z tytułem Perła Polskiej Gospodarki

Comarch otrzymał certyfikat Perła Polskiej Gospodarki w kategorii Perły Wielkie. Kapituła przyznała firmie nagrodę za konsekwentną realizację polityki i strategii przedsiębiorstwa oraz pozycję lidera wśród najbardziej dynamicznych i efektywnych przedsiębiorstw.

Uroczystość wręczenie certyfikatów odbyła się 11 grudnia na Zamku Królewskim w Warszawie. Organizatorem wydarzenia jest wydawca anglojęzycznego miesięcznika „Polish Market”.

Nagrody Perły Polskiej Gospodarki przyznawane są od 2002 roku. Ranking uznawany jest za najbardziej prestiżowy wśród przedsiębiorstw w Polsce. Pozycja na liście rankingowej zależy nie tylko od wielkości firmy mierzonej wartością przychodów ogółem, ale również od jej efektywności, dynamiki i płynności finansowej. Podstawą rankingu jest algorytm opracowany przez naukowców ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, który szereguje przedsiębiorstwa posługując się międzynarodowymi wskaźnikami audytorskim.

Patronat nad Galą objęli: Minister Gospodarki, Prezydent Warszawy, Prezes Polskiej Akademii Nauk oraz Rektor Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Certyfikat Perła Polskiej Gospodarki w kategorii Perły Wielkie .pdf

Skontaktuj się z ekspertem Comarch


Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.Przejdź do formularza