Konferencja Comarch Foresight Series 2018

4-5 maja: dwa dni wypełnione wnikliwymi prezentacjami, praktycznymi warsztatami i światowej klasy rozrywką. Szefowie globalnych sektorów Comarch spotkają się z międzynarodowymi partnerami i klientami w amerykańskim stanie Indiana podczas konferencji Comarch Foresight Series 2018.

Comarch Foresight Series 2018 to event międzysektorowy, w który zaangażowane są dywizje Usług, Telekomunikacji, Finansów, Healthcare (e-Zdrowie) i ERP. W konferencji wezmą udział najważniejsi, obecni partnerzy biznesowi Comarch oraz potencjalni klienci z globalnych firm. Spotkanie odbędzie się w hotelu French Lick.

Na agendę eventu składa się dzień pełen prezentacji, spotkanie networkingowe i co najważniejsze, udział w słynnych Kentucky Derby, najstarszych wyścigach konnych – w wynajętej do tego celu prywatnej loży VIP.

Skrótowa agenda wydarzenia poniżej:

3 maja – zameldowanie w hotelu

4 maja – warsztaty Comarch, kolacja networkingowa

5 maja – Wyścig Kentucky Derby w Churchill Downs

6 maja  – wymeldowanie z hotelu

Aby dowiedzieć się więcej o szczegółach harmonogramu oraz w celu rejestracji na event kliknijhttps://event.comarch.com/events/foresight-series/  lub skontaktuj się z koordynatorem eventu:sonia.zieleniewska@comarch.com .

Skontaktuj się z ekspertem Comarch


Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.Przejdź do formularza