Comarch został wybrany przez A4WP jako jedyny dostawca systemu do automatyzacji testów

Comarch został wybrany przez Alliance for Wireless Power (A4WP) jako jedyny dostawca systemu do automatyzacji testów wykorzystywanego w procesie certyfikacji w Autoryzowanych Laboratoriach Testowych (ATLS) A4WP. System ten będzie stosowany przez ATL w celu sprawdzenia zgodności urządzeń ze standardem Rezence ™. Jest to  ważny krok w procesie certyfikacji produktów, który  zapewni konsumentom ujednolicony standard bezprzewodowego ładowania dla wszystkich certyfikowanych produktów.

 

Standard Rezence, obejmujący całą elektronikę użytkową, gwarantuje, że różne urządzenia i powierzchnie ładowania pozostają w pełni zgodne ze sobą, zapewniając użytkownikowi końcowemu łatwość ładowania bezprzewodowego. W celu rozpropagowania tego standardu, w grudniu 2013 r. A4WP uruchomiła program certyfikacji oparty o niezależne laboratoria badawcze. Comarch został wybrany przez A4WP jako jedyny dostawca systemu do automatyzacji testów obejmującego oprogramowanie i sprzęt niezbędny do prowadzenia testów zgodności.

 

- Comarch od lat współpracuje z międzynarodowymi organizacjami normalizacyjnymi, zapewniając im wsparcie w zakresie usług i rozwiązań sprzętowych, powiedział Mariusz Lasek, prezes Comarch Technologies. - Łącząc doświadczenia z zakresu zapewnienia jakości i systemów wbudowanych, nabyte w czasie współpracy z dużymi firmami z obszaru CE, jesteśmy w stanie spełnić rygorystyczne wymagania A4WP dotyczące systemu do automatyzacji testów.

 

- Podstawą programu certyfikacji jest skuteczna, dokładna i powtarzalna ocena urządzeń wykorzystujących ustandaryzowane protokoły. Program ten promuje współdziałanie urządzeń certyfikowanych oraz pozytywne doświadczenie użytkownika, powiedział Scott Fischel, Przewodniczący Komitetu A4WP Certyfikacja. - Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Comarch jako dostawcy zaawansowanych rozwiązań testowych dla A4WP. Comarch został uznany za zaufanego partnera  będącego w stanie dostarczyć wysokiej jakości, skalowalne rozwiązania spełniające  nasze potrzeby w kontekście  rozwijającego się programu certyfikacji.

 


 

A4WP zrzesza ponad 140 firm członkowskich, w tym wiodących przedstawicieli wielu branż w tym elektroniki użytkowej, usług mobilnych, technologii bezprzewodowej, motoryzacji, oprogramowania i innych. A4WP oraz jej firmy członkowskie działają wspólnie na rzecz stworzenia ekosystemu bezprzewodowego transferu energii, który wykorzystuje technologię Rezence w celu zapewnienia najwyższej jakości ‘user experience’ i bardziej elastycznych rozwiązanie dla projektantów przemysłowych. Comarch dołącza do A4WP w krytycznym momencie rozwoju projektu, który ma  zaoferować elastyczne, wydajne rozwiązania dla ładowania bezprzewodowego dla rynku elektroniki użytkowej.

Comarch
Od 2007 roku Comarch jest zaangażowany we współpracę z konsorcjami certyfikacyjnymi i standaryzacyjnymi w obszarze rozwoju narzędzi testowych, zapewnienia jakości, automatyzacji testów oraz usług doradczych. Działalność ta potwierdziła, iż Comarch posiada odpowiednie doświadczenie, zasoby oraz wiedzę techniczną, aby wspierać międzynarodowe organizacje w obszarze definiowania i wprowadzania nowych standardów. Dzięki bogatemu doświadczeniu wspartemu wieloletnią i długofalową współpracą z firmami OEM i ODM, Comarch jest w stanie zaoferować różnorodne, elastyczne i skalowalne rozwiązania, gwarantujące sukces każdego przedsięwzięcia biznesowego.
Więcej informacji na temat działalności Comarch jest dostępnych na stronie: www.comarch.pl

 

A4WP
Sojusz dla bezprzewodowego zasilania (A4WP) jest niezależnie obsługiwane stowarzyszenie poświęcone budowaniu globalnego ekosystemu bezprzewodowego ładowania w oparciu o standard ładowania bezprzewodowego Rezence ™. Misją A4WP jest wprowadzenie ujednoliconego standardu dla zróżnicowanych produktów, który zapewnia najlepszą jakość ładowania bezprzewodowego dla konsumentów. Organizacja założona w 2012 roku, obejmuje ponad 140 firm, w tym członków zarządu Broadcom Corporation (NASDAQ: BRCM), Gill Electronics, Integrated Device Technology, Inc. (NASDAQ: IDTI), Intel Corporation (NASDAQ: INTC), Qualcomm Incorporated (NASDAQ: QCOM), Samsung Electronics, Samsung Electro-Mechanics, Co i WiTricity Corporation.

Dalsze informacje na temat A4WP można znaleźć na www.rezence.com.

Skontaktuj się z ekspertem Comarch


Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.Przejdź do formularza