Analitycy z firmy badawczej Forrester docenili rozwiązanie Comarch w raporcie “Vendor Landscape: B2B Business Networks, 2017 To 2018”

Analitycy z firmy badawczej Forrester docenili rozwiązanie Comarch w raporcie “Vendor Landscape: B2B Business Networks, 2017 To 2018”, który przedstawia rozwiązania zapewniające efektywną i bezpieczną wymianę danych w całym łańcuchu dostaw. To kolejne wyróżnienie dla systemu Comarch. Wcześniej firma analityczna Gartner uwzględniła oprogramowanie Comarch w raporcie „Magic Quadrant for Integration Brokerage”.

Forrester docenił kompleksowość naszej oferty, która zapewnia klientom z wielu branż pełne wsparcie w różnych procesach w łańcuchu dostaw oraz w procesach finansowo-księgowych. Poza uruchomieniem wymiany danych z tysiącami partnerów na całym świecie, gwarantujemy naszym klientom nie tylko bezpieczną i szybką wymianę różnych typów dokumentów (m.in. produktowych, handlowych, logistycznych, finansowych), ale również ich efektywne zarządzanie wewnątrz przedsiębiorstwa wraz z ich archiwizacją (rozwiązanie Comarch tej klasy uwzględnione w raporcie Gartnera „Magic Quadrant for Content Services Platforms 2017”) . W rezultacie klienci zyskują atut w postaci szybkiego dostępu do pełnych i wiarygodnych danych, który pozwala na szybkie podejmowanie decyzji – mówi Bartłomiej Wójtowicz, odpowiedzialny za rozwój produktu.

Skontaktuj się z ekspertem Comarch


Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.Przejdź do formularza