Comarch partnerem technologicznym Imagine Cup

Krakowski producent rozwiązań oprogramowania Comarch został partnerem technologicznym konkursu technologicznego dla studentów Imagine Cup 2015. Trzem wybranych drużynom finałowym Comarch zaoferuje płatne staże, a jeden zespół wyróżni nagrodą specjalną w wysokości 5000 zł.

– Comarch od wielu lat angażuje się w ImagineCup poprzez aktywne uczestnictwo w komisji sędziowskiej. Obserwując pasję, zaangażowanie, bardzo dobrą znajomość technologii oraz interdyscyplinarne podejście zespołów występujących w finałach postanowiliśmy w tym roku pójść krok dalej. Jako główny sponsor imprezy ufundowaliśmy dla najlepszych drużyn staże i nagrodę pieniężna – mówi Bartosz Pampuch, dyrektor działu R&D w Comarch, juror finałów krajowych.

Orgaznizowany przez Microsoft Imagine Cup stanowi nie tylko możliwość współzawodniczenia z najlepszymi zespołami z całego świata, ale to również świetna zabawa i realna szansa na realizację swoich pomysłów na biznes.

Tegoroczna edycja Imagine Cup 2015 obfituje w liczne nowości – do grona partnerów, wspierających konkurs dołączyły firmy, które pomogą zwycięskim drużynom wprowadzić ich projekty na biznesowe tory.
Uczestnicy 13. edycji Imagine Cup oprócz szansy na reprezentowanie Polski w światowych finałach w Seattle mogą liczyć również na szereg cennych nagród ufundowanych przez partnerów konkursu.
Na zwycięzcę czeka prywatne spotkanie z Billem Gatesem. Uczestnictwo w największych konferencjach deweloperskich. Nagrody pieniężne w wysokości $50.000. Dodatkowe nagrody w postacie kilkudziesięciu tysięcy dolarów na promocję w social media.

Polskie jury wyłoniło pięć najlepszych projektów w każdej z trzech kategorii konkursowych: Games, Innovation oraz World Citizenship. W tegorocznej edycji najliczniejszą reprezentację w finale będą miały warszawskie uczelnie, których studenci znaleźli się w aż czterech drużynach. Do finałów dotarły również zespoły z Krakowa, Łodzi, Poznania i Białegostoku. Krajowe Finały 13. edycji konkursu Imagine Cup odbędą się już 8 i 9 kwietnia w Warszawie.

Uczestników 13. edycji Imagine Cup będzie oceniał nowy Kapitan konkursu Imagine Cup – Waldemar Sielski – pierwszy prezes i założyciel Microsoft w Polsce.

Opis finałowych projektów: http://1drv.ms/18SLZNc
Więcej >>

Skontaktuj się z ekspertem Comarch


Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.Przejdź do formularza