Aktualności

21.10.2016

Comarch podpisał umowę na system informacji parkingowej w centrum Krakowa

Już za kilka miesięcy ruszy w Krakowie usługa systemu informacji parkingowej bazująca na rozwiązaniu Comarch Smart Parking.

02.11.2015

PGZ S.A. podpisuje list intencyjny z Comarch

2 listopada br. Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. oraz firma Comarch podpisały list intencyjny.

27.10.2015

Comarch Smart City w samorządach

Krakowski producent systemów informatycznych Comarch zaprezentował swoje rozwiązanie Comarch Smart City dla polskich miast.

29.11.2012

System Egeria 6.0 już dostępny

Najnowsza wersja systemu Comarch Egeria już dostępna. Z końcem października ukazała się najnowsza 6.0 wersja systemu Comarch Egeria.

12.11.2012

E-Urząd na Mazowszu z Comarch

Urząd Marszałkowski na Mazowszu i Comarch po raz pierwszy, publicznie zaprezentowali prototyp systemu e-Urząd. Wszystko w ramach realizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego projektu kluczowego współfinansowanego przez Unię Europejską.

11.10.2012

Comarch dla Województwa Lubelskiego

W dniu 28 września konsorcjum, którego liderem jest Comarch, podpisało umowę z władzami województwa lubelskiego.

04.09.2012

CA Consulting z grupy Comarch zaimplementuję chmurę obliczeniową w CPD Ministerstwa Finansów

Umowę o wartości niemal 60 mln zł brutto z Ministerstwem Finansów podpisała CA Consulting, spółka z grupy kapitałowej Comarch. Kontrakt obejmuje dostawę infrastruktury technicznej wraz z oprogramowaniem Centrum Przetwarzania Danych (CPD) Ministerstwa Finansów w Radomiu wraz z jej uruchomieniem w koncepcji chmury obliczeniowej (cloud computing) oraz migrację systemów informatycznych resortu finansów.

18.06.2012

Comarch ma umowę z Tauron Dystrybucja za 78,89 mln zł netto

Konsorcjum, którego liderem jest Comarch, podpisało z Tauron Dystrybucja umowę. Za 78,89 mln zł netto konsorcjum zapewni dostawę, wdrożenie i serwis systemu informatycznego do Zarządzania Majątkiem Sieciowym spółki elektroenergetycznej.

22.05.2012

Comarch dla ZUS

Konsorcjum, którego liderem był Comarch SA, zakończyło realizację projektu "Dostarczenia i wdrożenia sprzętu i oprogramowania do Systemu Kierowania Ruchem klientów w jednostkach terenowych ZUS".

07.05.2012

Comarch zapewni bezpieczeństwo infrastruktury sprzętowej i teleinformatycznej przepływów finansowych dla rolników

Comarch podpisał z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa umowę na utrzymanie infrastruktury sprzętowej i teleinformatycznej agencji. Wartość kontraktu, który będzie realizowany od czerwca 2012 do końca 2014 roku wynosi około 28 mln złotych brutto.

06.12.2011

Uniwersytet zainwestował blisko 4,4mln zł brutto w system Comarch Egeria Edukacja

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, uczelnia należąca do ścisłej czołówki w kraju, wybrała CA Consulting na dostawcę Zintegrowanego Systemu Informatycznego. Inwestycja w system Comarch Egeria Edukacja zapewni podwyższenie standardów prowadzenia działań administracyjnych oraz ułatwi kontakt pomiędzy studentami a uczelnią.

07.10.2011

Inauguracja e-protokołu

W dniu 28 września 2011r. w Sądzie Apelacyjnym w Łodzi został zaprezentowany system do nagrywania rozpraw sądowych, którego twórcą jest Comarch. W inauguracji udział wzięli m.in. Minister Sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski, Marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna oraz przedstawiciele środowiska prawniczego.