Usługi IT Integration i Outsourcing IT

Kompleksowy Outsourcing Usług IT

 

 

 

Comarch to sprawdzony i uznany dostawca najwyższej jakości usług związanych z infrastrukturą IT

 

 

W związku z dynamicznymi zmianami na rynku infrastruktury IT kluczowe znaczenie dla rozwoju biznesu ma dziś doświadczony partner technologiczny. Środowisko IT firmy w rękach inżynierów i analityków Comarch, to gwarancja ciągłości działania oraz wymaganej dostępności systemów. Comarch oferuje szeroki zakres usług IT, które zawsze są dopasowywane do indywidualnych potrzeb klienta. Poznaj usługi Comarch IT Outsourcing, Comarch IT Integration oraz Comarch Business Continuity.

Outsourcing IT

Comarch już od kilkunastu lat świadczy usługi outsourcingowe dla firm, które chcą zoptymalizować koszty związane z obsługą IT. Nasze usługi w tym zakresie obejmują najczęściej pełne wsparcie użytkownika końcowego (Service Desk i opieka stanowiskowa), administrację sieciami LAN/WAN, infrastrukturą serwerową i infrastrukturą bezpieczeństwa, a także zarządzanie procesami IT zgodnie z dobrymi praktykami i najnowszymi zaleceniami (np. ITIL) oraz uzgodnionymi parametrami SLA. Comarch świadczy również usługi związane z zaawansowanymi systemami serwerowymi, macierzowymi i bazodanowymi, a więc z systemami o kluczowym znaczeniu dla biznesu, które są zarazem najbardziej wymagające pod względem dostępności i niezawodności. Chcąc dostosować się do specyfiki naszych klientów Comarch  świadczy usługi zdalnie oraz bezpośrednio w lokalizacjach klienta. 

 

Dowiedz się więcej

Outsourcing informatyczny

Usługi IT Integration

Jest to grupa usług, których zadaniem jest dostosowanie infrastruktury IT klienta do nowych i stale zmieniających się wymagań biznesowych i technicznych. Comarch wspiera klientów począwszy od etapu analizy i projektowania nowej platformy IT, poprzez dostawę odpowiednich urządzeń i oprogramowania, aż po fazę wdrożenia. Usługi integracyjne obejmują zarówno uruchomienie nowych systemów na nowych platformach, rozszerzanie funkcjonalności poprzez aktualizację wersji oprogramowania, jak i migrację pomiędzy systemami, konsolidację systemów, czy też wirtualizację środowisk fizycznych obecnie wykorzystywanych przez klienta. Dzięki temu technologia służy rozwojowi biznesu.

 

Dowiedz się więcej

Usługi IT Integration

Business Continuity

Jest to grupa usług, dzięki którym klienci Comarch nie muszą martwić się o dostępność swoich systemów informatycznych oraz mają pewność, że skutki awarii i katastrof zostaną zminimalizowane, a powrót do stanu sprzed awarii będzie możliwie szybki. Rozwiązania wysokiej dostępności to usługa przeznaczona dla tych klientów, dla których nawet kilkuminutowa niedostępność krytycznego systemu to gigantyczne straty. Natomiast w oparciu o specjalnie przygotowane powierzchnie biurowe w Krakowie i Warszawie Comarch oferuje klientom zapasowe biuro przeznaczone dla ich kluczowych pracowników. Pierwszym krokiem w stronę ograniczenia liczby awarii oraz minimalizacji ich skutków jest audyt IT prowadzony przez naszych doświadczonych inżynierów i analityków. Zaufaj ekspertom.

 

Dowiedz się więcej

Comarch Business Continuity

Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.

Do pobrania

Najnowsze whitepapery, ulotki

Pobierz Pobierz