Comarch Smooth Authentication

Zamień problem w rozwiązanie z Comarch Smooth Authentication

Comarch Smooth Authentication to oprogramowanie uwierzytelniające oparte na analizie ryzyka, łączące w sobie rozpoznawanie urządzenia, wykrywanie złośliwego oprogramowania i biometrię behawioralną, w celu wykrywania potencjalnych oszustw w czasie rzeczywistym. Uwierzytelnianie oparte na analizie ryzyka transakcji gwarantuje Twoim klientom bezpieczeństwo korzystania z aplikacji bez szkody dla wygody użytkowania. Zapewnia najwyższy poziom ochrony przed oszustwami internetowymi, jednocześnie budując Twoją pozycję godnego zaufania partnera.

 

Wykrywaj próby przejęcia konta (Account Take Over, ATO) w czasie rzeczywistym

Odróżniaj cyberprzestępców od prawdziwych użytkowników

Zadbaj o zachowanie użyteczności aplikacji na najwyższym poziomie

Niewidzialna ochrona przed cyber oszustwami z zachowaniem najwyższego poziomu UX

Klienci oczekują, że operacje, które realizują w aplikacjach będą bezpieczne. Jednocześnie zmuszanie ich do ciągłego zatwierdzania działań za pomocą kodów PIN, jednorazowych haseł, tokenów, itp., wpływa negatywnie na komfort użytkowania i powoduje znaczne obniżenie współczynnika konwersji. Rozwiązania takie jak Comarch Smooth Authentication, oparte na analizie ryzyka transakcji i działające w tle bez angażowania użytkownika końcowego, pozwalają znacząco usprawnić proces uwierzytelniania i autoryzacji. 

źródło: Betanews

Narzędzie Comarch Smooth Authentication analizuje szereg danych płynących z urządzeń końcowych oraz typowych zachowań klientów, żeby ocenić ryzyko dla każdej transakcji. Ten koncept adaptacyjnego uwierzytelniania opartego na weryfikacji ryzyka pozwala na zachowanie równowagi między bezpieczeństwem a użytecznością – drugi składnik uwierzytelniania jest wymagany tylko, kiedy jest niezbędny, a klienci końcowi mogą cieszyć się sprawną i płynną obsługą aplikacji.

Zapoznaj się z wideoprezentacją naszego produktu

Comarch Smooth Authentication pozwala na weryfikację:

Czy Twoi klienci są tymi, za których się podają?
Czy urządzenie użytkownika jest bezpieczne i czy nie zostało naruszone przez cyber przestępców?
Czy środowisko aplikacji jest bezpieczne i wolne od złośliwego oprogramowania?

Comarch Smooth Authentication – dla kogo?

Oprogramowanie Comarch Smooth Authentication jest stworzone z myślą o każdej firmie, która oferuje swoim klientom lub pracownikom mobilny lub internetowy dostęp do swoich usług. Uwierzytelnianie oparte na analizie ryzyka to podejście, które wynosi przeciwdziałanie oszustwom na wyższy poziom w:

 • Bankowości
 • Programach lojalnościowych
 • E-commerce
 • Opiece zdrowotnej
 • Korporacjach
 • I innych

Co zyskujesz dzięki Comarch Smooth Authentication?

Dodatkową warstwę zabezpieczeń z naszym zaawansowanym narzędziem uwierzytelniającym i autoryzującym, które analizuje dane płynące od użytkowników końcowych, aby chronić ich przed oszustwami internetowymi, takimi jak:

 • Ochronę kanału mobilnego i webowego
 • Łatwą i szybka implementację - SDK wbudowane w Twoją aplikację (dla aplikacji mobilnych) lub javascript (dla aplikacji webowych)
 • Dashboard biznesowy służący monitorowaniu statystyk oszustw
 • Przyjazną użytkownikowi konsolę administracyjną – nasze rozwiązanie nie jest czarną skrzynką; masz wgląd w magię dziejącą się wewnątrz
 • Możliwość tworzenia własnych reguł i testowania ich w trybie sandbox
 • Zmniejszenie ilości niepotrzebnej pracy wynikającej z konieczności reakcji na fałszywie pozytywne alarmy
 • Mniej problemów z integracją - nasze rozwiązanie można w prosty sposób zintegrować z Twoim już istniejącym rozwiązaniem weryfikacji dwuetapowej - lub z naszym tokenem mobilnym tPro Mobile. Dowiedz się więcej o naszej kompleksowej ofercie Comarch Adaptive Authentication Suite

Zapytaj o demo

Co zyskują Twoi klienci dzięki Comarch Smooth Authentication?

 • Ochronę przed internetowymi oszustwami podczas całego procesu transakcji, nie tylko w trakcie logowania
 • Bezpieczeństwo bez negatywnego wpływu na User Experience - Comarch Smooth Authentication pracuje w tle, bez angażowania klienta końcowego
 • Brak konieczności ściągania dodatkowych aplikacji - nasze rozwiązanie jest wbudowane w aplikację, której klient używał dotychczas
 • Pracę bez zakłóceń - uwierzytelnianie oparte na ryzyku ogranicza potrzebę wykonywania dodatkowych, irytujących dla użytkownika czynności

Bądź gotowy na przyszłość z Comarch Smooth Authentication

Korzystając z naszego rozwiązania nie pozostaniesz bez pomocy. W Comarch Cyber Security dzielimy się z naszymi Klientami wiedzą i doświadczeniem w zakresie cyberbezpieczeństwa. Nasz zaangażowany zespół cyber security nieprzerwanie monitoruje najnowsze przypadki i scenariusze oszustw, a zespół ethical hakerów pracuje nad wykrywaniem i walką z zagrożeniami w naszym dedykowanym Malware LABie. Dzięki temu możesz się cieszyć rozwiązaniem, które jest odpowiedzą na nowe wyzwania w cyberbezpieczeństwie.

Rozwój oparty na metodzie Red Team / Blue Team

Nasz zespół R&D składa się z programistów doświadczonych w cyber security, specjalistów DevOps i pentesterów. Zespoły wzajemnie motywują się, pracując wspólnie w agile'owych sprintach, by stworzyć najbardziej zaawansowane metody wykrywania oszustw. Dzięki takiemu podejściu, nasze rozwiązanie jest nieustannie testowane wobec pomysłowości oszustów i hakerów – w sposób podobny do symulowanych ataków Red Team / Blue Team.

Klienci Comarch Cyber Security

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami w celu szczegółowego omówienia interesujących Państwa produktów i usług skierowanych do branży finansowej.

Przejdź do formularza