Witamy na Akademii Trenera Comarch!

Akademia Trenera to program rozwoju zawodowego dla osób szukających alternatywny dla tradycyjnego systemu pracy lub chcących przekwalifikować się i spróbować własnych sił w nowym zawodzie. Masz szansę nie tylko pogłębić swoją dotychczasową wiedzę ale przede wszystkim zostać wykwalikowanym Trenerem Centrum Szkoleniowego Comarch działającego znanej polskiej firmie branży IT w kraju. Program kierujemy więc szczególnie do tych z Was, którzy czują, że chcieliby wykorzystać swoje umiejętności posługiwania się narzędziami analitycznymi nie tylko w ramach rozliczania korporacyjnych budżetów i procesów ale również w ramach pracy z klientem.

Akademia w kilku krokach

Przede wszystkim kandydat powinien posiadać już wiedzę z określonych w Akademii tematów. Oczekujemy również od Ciebie chęci do podjęcia pracy w charakterze Trenera Centrum Szkoleniowego Comarch po zakończonym programie szkoleniowym w określonym wcześniej wymiarze czasy pracy.

Jeżeli...

 • lubisz zdobywać nowe lub rozszerzać dotychczasowe umiejętności
 • lubisz pracować z ludźmi, łatwo nawiązujesz kontakty z innymi osobami i nie boisz się pracy z grupą
 • rozwój jest dla Ciebie istotny tak samo jak umiejętność przekuwania dotychczasowej wiedzy teoretycznej w praktyczną
 • potrafisz angażować się w wykonywaną pracę, rezultaty twoich działań są przejrzyste i staranne

... weź udział w naszej Akademii !

Dla kogo ?

Dla studentów

Podczas Akademii Trenera przygotujemy Cię do pracy w zawodzie Trenera.

Na co możesz liczyć podczas kursu trenerskiego?

 • wyposażymy Cię w zestaw praktycznych umiejętności
 • będziesz zdobywał wiedzę pod okiem doświadczonego mentora
 • nauczymy Cię, jak korzystać z platform dedykowanych szkoleniom zdalnym

Progam jest szczególnie polecany studentom, którzy rozpoczynają ścieżkę zawodową, szukają nieszablonowych rozwiązań zdobywania doświadczenia i pragną pogłębić swoją dotychczasową wiedzę.

Zarestruj się

Dla profesjonalistów

Zapraszamy do współpracy profesjonalnych szkoleniowców i tych, którzy maja za sobą pierwsze doświadczenia ze szkoleniami.

Co zyskasz podczas szkolenia trenerskiego?

 • pomożemy Ci „wypłynąć na szerokie wody”
 • doszkolimy Cię w wybranych obszarach
 • będziemy służyć wsparciem na każdym odcinku współpracy

Program szkoleniowy polecany trenerom, którzy prowadzenie szkoleń traktują jako dodatkową aktywność zawodową, szansę na rozwój oraz zwiększenie budżetu.

 

Zarestruj się

Z nami będziesz doskonalił warsztat

 • Łukasz Ciesielski

  Z branżą szkoleniową związany od przeszło 10 lat. Od 2010 roku pracuje w charakterze trenera. Specjalizuje się w analizie i prezentacji danych. Posiada doświadczenie w marketingu i grafice komputerowej.

Zobacz jak się pracuje w Centrum Szkoleniowym Comarch!
Jesteśmy częścią struktury firmy Comarch SA zajmującą się organizowaniem szkoleń informatycznych oraz biznesowych. Oferujemy szeroki zestaw specjalistycznych szkoleń w wielu miastach Polski.
Poznaj nasza oferte szkoleniową
Oferujemy szeroką gamę profesjonalnych szkoleń biznesowych m.in. szkolenia pakietu Office (Excel, Word, PowerPoint), szkolenia z zarządzania projektami, szkolenia z marketingu internetowego oraz gamę specjalistycznych szkoleń informatycznych m.in. kursy z zakresu VBA, Oracle, SQL, PHP, JavaScript. Sprawdć naszą ofertę!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

31-864 Kraków

ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33