Logistyka

W branży logistycznej niezbędnym warunkiem funkcjonowania firmy jest sprawne zarządzanie informacją. Usprawnienie obiegu informacji i procesów biznesowych jest możliwe przez stosowanie nowoczesnych technologii informatycznych. Najpopularniejsze technologie w dziedzinie informacji logistycznej oferowane przez Comarch to: elektroniczna wymiana dokumentów, zarządzanie dokumentami, planowanie dostaw oraz tworzenie analiz i raportów.

 

Logistyka

Rozwiązania dedykowane dla branży logistycznej

Comarch EDI

Comarch EDI to platforma umożliwiającą kompleksową obsługę procesów logistycznych – umożliwiamy integrację z rozwiązaniami operatorów logistycznych, elektroniczną wymianę komunikatów (m.in. instrukcja transportowa, przeładunek przesyłki/towarów, status transportu, faktury spedycyjne) jak również awizację dostaw powiązaną z generowaniem etykiety logistycznej zgodnej ze standardami GS1.

Comarch ECM

Dokumenty towarzyszą niemal wszystkim procesom biznesowym w firmie jak i w relacjach z partnerami biznesowymi, czy klientami. Comarch ECM to kompleksowe narzędzie pozwalające na sprawne zarządzanie dokumentami i procesami charakterystycznymi dla ogólnej działalności np. procesy zakupowe czy zarządzanie HR, jak również dedykowanymi w branży logistycznej jak np. wsparcie procesów zlecania i rozliczania spedycji, elektronizacja listów przewozowych wraz z adnotacjami i załącznikami, kompletacja dokumentacji transportowej i rozliczeniowej.

Comarch ICT

Z punktu widzenia Infrastruktury IT, logistyka wiąże się głównie ze sprawnym i bezpiecznym przepływem informacji oraz dynamicznymi zmianami w zapotrzebowaniu na moc obliczeniową serwerów. Dlatego tak ważne w tym obszarze jest dostarczenie rozwiązań gwarantujących niezawodność oraz elastyczność, dopasowując się do wahań rynkowych. By spełnić wyżej opisane wymagania Comarch jest w stanie dostarczyć rozwiązania oparte o chmurę obliczeniową, ograniczającą w znacznym stopniu koszty wejścia oraz oferującą adekwatny do aktualnego zapotrzebowania poziom mocy obliczeniowej.

Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.