Comarch sponsorem głównym Żeglarskich Mistrzostw Polski Towarzystw Ubezpieczeniowych

Comarch sponsorem głównym Żeglarskich Mistrzostw Polski Towarzystw Ubezpieczeniowych

Mikołajki, 06.06.2019 - 08.06.2019

Już wkrótce odbędą się największe i najbardziej prestiżowe zawody żeglarskie polskiej branży ubezpieczeniowej. Nie tylko wesprzemy je finansowo, ale i w nich wystartujemy!

Mistrzostwa odbywają się cyklicznie od 5 lat, wraz z Pucharem Prezesów Towarzystw Ubezpieczeniowych. To zacięta rywalizacja sportowa, ale i doskonała zabawa dla liderów polskiego rynku ubezpieczeń. W poprzednich edycjach imprezy udział brali przedstawiciele takich firm jak PZU, Compensa, LINK 4 czy AXA. Patronem medialnym imprezy jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

W regatach firmy rywalizują o tytuł Mistrza Polski Towarzystw Ubezpieczeniowych. Warunkiem uczestnictwa jest, aby sternikiem była osoba z branży ubezpieczeniowej, a ideą - promocja aktywnego wypoczynku oraz zdrowej rywalizacji.

Jednocześnie odbywa się Puchar Prezesów. W tej formule na jachcie czeka sternik zapewniony przez organizatora, a załoga nie musi posiadać żeglarskiego doświadczenia. Tu z kolei chodzi o odkrywanie jezior za pośrednictwem autorskiego projektu Gra Wodna.

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami w celu szczegółowego omówienia interesujących Państwa produktów i usług skierowanych do branży finansowej.