Comarch partnerem strategicznym Innovation Gardens Summit!

Comarch partnerem strategicznym Innovation Gardens Summit!

Warszawa, 10.04.2019 - 12.04.2019

Mamy przyjemność poinformować, że Comarch został partnerem strategicznym Innovation Gardens Summit! Wydarzenie odbędzie się w dniach 10-12 kwietnia w Warszawie.

Innovation Gardens Summit to organizowana przez Orange konferencja poświęcona najnowszym trendom w dziedzinie telekomunikacji i nowych technologii. Tegoroczna edycja organizowana jest pod egidą Inteligent Connectivity. Tematy omawiane podczas konferencji będą związane między innymi z cyberbezpieczeństwem, przyszłością sieci 5G czy rozwiązaniami w chmurze. Wydarzenie Innovation Gardens Summit to nie tylko zajmujące prezentacje ekspertów, ale również warsztaty podzielone na kilka bloków tematycznych. Szczegółowa agenda znajduje się na stronie internetowej konferencji.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska konferencyjnego. Delegaci Comarch - Michał Kaszuba i Damian Wójs, wygłoszą na nim prezentację zatytułowaną „e-Dowód – nowe możliwości dla Telekomów”. Nasi eksperci opowiedzą jak wykorzystać e- Dowód do optymalizacji procesów biznesowych i zwiększenia ich bezpieczeństwa. To doskonała okazja, aby lepiej poznać Comarch i nasze produkty.

Więcej aktualności o działaniach sektora finansowego Comarch można znaleźć na Twitterze lub LinkedIn, albo pisząc maila na adres finance@comarch.com.

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami w celu szczegółowego omówienia interesujących Państwa produktów i usług skierowanych do branży finansowej.