Aktualności CRM & Marketing

09.02.2018

Comarch zdobył nagrodę Loyalty Awards 2018

Wielki sukces Comarch! Podczas globalnej konferencji lojalnościowe dla branży travel - The 10th Annual Loyalty Conference & Awards w Bangkoku zdobyliśmy główną nagrodę w kategorii Best Supplier Initiative. Wyróżnione zostało rozwiązanie Comarch Social Mining.

09.11.2017

Bądź lojalny i podziel się danymi

Różnorodne promocje, oferty i jakość nagrody to główne czynniki decydujące o tym, że bierzemy udział w programach lojalnościowych. Dla wielu z nas ważne są również korzyści takie jak przedpremiery i przedsprzedaże produktów.

26.09.2017

Comarch jako Strong Performer w raporcie Customer Loyalty Solutions, Q3 2017

W najnowszym raporcie The Forrester Wave™: Customer Loyalty Solutions, Q3 2017 Comarch umocnił swoją pozycję jako Strong Performer wśród największych i najważniejszych dostawców wspierających globalny rynek lojalności.

31.07.2017
Program lojalnościowy w Hudson’s Bay

Comarch opracował system IT do obsługi programu lojalnościowego w Hudson’s Bay

W związku z planowanym otwarciem przez sieć Hudson's Bay 17 domów towarowych w Holandii, firma podjęła współpracę z Comarch na opracowanie nowego programu lojalnościowego dla swoich klientów.

29.05.2017

True Value nawiązuje współpracę z Comarch w celu podniesienia jakości i zakresu swojego programu lojalnościowego

Firma True Value, jedna z największych na świecie sieci sklepów z artykułami metalowymi, podjęła współpracę z Comarch w zakresie rozwiązań do kompleksowego zarządzania relacjami z klientami oraz wspierania działań marketingowych.

15.09.2016

Comarch w Azji Południowo-Wschodniej – system IT do zarządzania działaniami marketingowymi w wietnamskim oddziale Prudential

Wietnamski oddział firmy Prudential postawił na rozwiązanie Comarch do zarządzania działaniami marketingowymi.

27.07.2016
Nowy program lojalnościowy

Więcej korzyści dla członków programu Norwegian Reward dzięki rozwiązaniom Comarch

Ze względu na wzrost liczby członków i nowe korzyści w programie lojalnościowym, Norwegian Reward podpisał umowę z Comarch na rozbudowę platformy do zarządzania programem lojalnościowym.

14.06.2016
Lider rynku lojalnościowego

Światowa prognoza do 2020 roku: MarketsandMarkets umieszcza Comarch wśród liderów rynku lojalnościowego

Rozwiązania lojalnościowe Comarch zostały uwzględnione w raporcie “Loyalty Management Market by Type of Solution (Customer Loyalty, Employee Retention and Channel Loyalty), by Deployment Model, by Organization Size, by Vertical and Region - Global Forecast to 2020.”

27.04.2016
Programy lojalnościowe Comarch

Comarch został określony jako „Strong Performer” w zakresie rozwiązań do zarządzania programami lojalnościowymi przez firmę Forrester

Comarch znalazł się wśród firm zaproszonych przez firmę badawczą Forrester do uczestnictwa w badaniu „2016 Forrester Wave: Customer Loyalty Solutions For Large Organizations, Q1 2016”.

18.04.2016
Program lojalnościowy dla linii lotniczych SAS

Comarch rozwija program lojalnościowy dla linii lotniczych SAS

Scandinavian Airlines System (SAS), największy przewoźnik w krajach skandynawskich, wybrał system Comarch Loyalty Management w celu wzbogacenia programów lojalnościowych "EuroBonus" i "SAS Credits".

19.01.2016

Kuala Lumpur regionalny hub Comarch umożliwia ekspansję na azjatycki

Comarch – polski producent i dostawca usług oraz rozwiązań z branży IT – podjął strategiczną decyzję o wzmocnieniu swojej obecności na rynkach azjatyckich i otworzył spółkę w Kuala Lumpur w Malezji.

13.01.2016

Comarch Loyalty Breakfast zakończone sukcesem

8 stycznia belgijski oddział Comarch zorganizował pierwsze w krajach Beneluxu spotkanie z cyklu „Loyalty Breakfast”.