Nasi klienci i wybrane wdrożenia

Rozwiązania IT dla dużych przedsiębiorstw

Comarch posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w projektowaniu, wdrażaniu i integrowaniu najnowszych rozwiązań IT dla przedsiębiorstw zajmujących się handlem detalicznym i firm z branży usługowej. Portfolio naszych rozwiązań oferowanych dla tych sektorów jest bardzo szerokie i zawiera zarówno rozwiązania lojalnościowe, oprogramowanie do zarządzania kampaniami marketingowymi i budowania zaangażowania pracowników poprzez systemy do elektronicznej wymiany danych aż po narzędzia do zarządzania zasobami informacyjnymi w przedsiębiorstwie.

Nasze oprogramowanie wspiera wszystkie obszary lojalności konsumenckiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszym najnowszym produktem – rozwiązaniem klasy Smart City. Kluczowe systemy, które Comarch dostarcza działom sprzedaży są dostępne na stronie Mobile Sales Force. Comarch Enterprise Content Management jest wykorzystywany przez przemysł, sprzedawców i instytucje finansowe na całym świecie.

Comarch EDI to platforma B2B, która dostarcza przewagę konkurencyjną dzięki szybkiej i bezpiecznej wymianie danych z partnerami biznesowymi. Comarch oferuje również rzetelne usługi związane z obsługą infrastruktury IT. Oferujemy naszym klientom outsourcingowym dostęp do trzynastu ośrodków Data Center zlokalizowanych w różnych częściach świata. Bogate międzynarodowe doświadczenie i duża liczba międzynarodowych biur pozwala firmie świadczyć usługi w modelu nearshoringu.

Obecnie nasze rozwiązania działają w 41 krajach na 5 kontynentach, głównie na potrzeby dużych firm działających w sektorach takich jak handel detaliczny, FMCG, branża paliwowa, transport i turystyka (mi.in. linie lotnicze, lotniska), logistyka, motoryzacja czy produkcja przemysłowa. Elastyczność naszych rozwiązań zachęciła już globalne firmy takie jak BP, Carlsberg, Heathrow Airport do nawiązania długofalowej współpracy z Comarch.

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.