Branże

Handel i Dystrybucja

Comarch kładzie nacisk na funkcjonalność, innowacyjność i ergonomię swoich rozwiązań, które zawsze są dopasowane do potrzeb klientów i wspierają poszczególne procesy biznesowe firmy, przyczyniając się do lepszej kontroli przychodów i kosztów.

FMCG

Comarch zapewnia narzędzia informatyczne dla każdej sfery działalności organizacji handlowych w branży FMCG: systemy wsparcia sprzedaży, wewnętrzny obieg dokumentów i ich wymianę z partnerami handlowymi, wsparcie procesów marketingowych.

Linie Lotnicze i Transport

Nasza wiedza i doświadczenie w branży lotniczej i transportowej pozwala nam oferować narzędzia i usługi pozwalające stworzyć efektywny program lojalnościowy. Odkryj linie lotnicze i firmy z branży turystycznej, które nam zaufały.

Paliwa

Comarch zapewnia branży paliwowej narzędzia niezbędne do automatyzacji procesów wpływających na rozwój firmy i zwiększenie zysków, tym elektroniczną obsługę danych, zarządzanie dokumentami, wsparcie działań marketingowych oraz infrastrukturę do skutecznego zarządzania stacjami paliw.

Finanse

Finanse to branża stawiająca bardzo wysokie wymagania w zakresie ochrony danych i transakcji, bezpiecznego dostępu do sieci i aplikacji mobilnych oraz właściwie chronionej archiwizacji danych i dokumentów. Nie jest to możliwe bez profesjonalnego oprogramowania i infrastruktury IT.

Produkcja Przemysłowa

Firmy produkcyjne wykorzystują systemy informatyczne głównie do obsługi swoich procesów produkcyjnych i logistycznych. Działanie na konkurencyjnym rynku zmuszają do poszukiwania rozwiązań wspierających również pracę takich działów jak marketing czy sprzedaż.

Motoryzacja

Wzrost konkurencji w przemyśle motoryzacyjnym sprawia, że przedsiębiorstwa muszą dynamicznie reagować na życzenia klientów i rozwój technologii. Zintegrowane rozwiązania IT usprawniają pracę producentów samochodów i partnerów biznesowych.

Farmacja

Rynek farmaceutyczny cechuje duża konkurencyjność i nadzór administracyjny. Kluczowe dla branży jest zapewnienie pewności dystrybucji, czyli gwarancji dostawy produktu w określonym czasie i do określonego odbiorcy.

Logistyka

W branży logistycznej niezbędne jest sprawne zarządzanie informacją. Najpopularniejsze technologie oferowane przez Comarch to elektroniczna wymiana dokumentów, zarządzanie dokumentami, planowanie dostaw oraz tworzenie analiz i raportów.

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.