W dniach 21-22.10.2010 r. w Barcelonie odbyła się tegoroczna edycja konferencji Comarch Loyalty Management Conference. Przez dwa dni w stolicy Katalonii przedstawiciele firm oferujących największe programy lojalnościowe dla różnych branż dzielili się swoją wiedzą.

Pierwszego dnia na porannych sesjach odbyły się warsztaty przybliżające nowe produkty wspierające systemy lojalnościowe: Comarch Frequent Flyer oraz Comarch Campaign Management. Zaprezentowano również plany rozwoju obecnych produktów w obszarze zarówno handlu detalicznego i hurtowego, jak i lotnictwa. Podczas sesji ogólnej rozmawiano o wyzwaniach związanych z wprowadzaniem na rynek nowego programu lojalnościowego B2B oraz o odświeżaniu wizerunku już istniejącego programu. Swoimi doświadczeniami podzielili się przedstawiciele amerykańskiej linii lotniczej JetBlue Airways oraz Grupy Żywiec, koncernu piwowarskiego należącego do firmy Heineken.

Drugi dzień konferencji rozpoczęła sesja przedstawiająca Comarch Airport Suite, czyli kompleksowy pakiet oprogramowania dla portów lotniczych. Jego prezentacja stała się podstawą do wielostronnej dyskusji na temat programów lojalnościowych w portach lotniczych. Na kolejnych sesjach poruszone zostały między innymi tematy związane z tworzeniem efektywnych strategii lojalnościowych dla rynków globalnych (firma BP) oraz z poszukaniem własnych niszy rynkowych poprzez budowanie wyjątkowych w swej ofercie programów lojalnościowych (Alma Market). Przedstawiono case study wdrożeń w branżach DIY (Leroy Merlin) i paliwowej (koncern Galnaftogaz z Ukrainy). Ostatnią sesję wypełniła prezentacja wdrożenia Comarch Smart Analytics - narzędzia Business Intelligence - w liniach lotniczych JetBlue Airways.

W trakcie spotkań zamkniętych, w których uczestniczyli obecni użytkownicy systemów firmy Comarch, odbyły się dyskusje Rady Doradczej Klientów. Klienci na spotkaniach Rady mogą przekazywać swoje spostrzeżenia i uwagi na temat działania i rozwoju wykorzystywanych systemów, dzięki czemu aktywnie wpływają na ich rozwój.

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.