16 lutego odbyła się w Warszawie konferencja Lotnisko 2011. Comarch był nie tylko oficjalnym partnerem tej konferencji, ale potwierdził także swoją silną pozycję na rynku aplikacji lojalnościowych dedykowanych dla branż transportu i turystyki.

W konferencji uczestniczyli przedstawiciele rządu, samorządów, zarządów portów lotniczych, przedstawiciele międzynarodowych organizacji lotniczych, inwestorów oraz dostawców towarów i usług dla lotnisk. Tematyka konferencji obejmowała zagadnienia perspektywy rozwoju infrastruktury polskich portów i nowoczesnych technologii wykorzystywanych w ich modernizacjach, omawiano kierunki rozwoju rynku handlingowego w Polsce oraz sprawy związane z bezpieczeństwem podróżnych.

Konferencji towarzyszyła wystawa stoisk firm, będących partnerami konferencji. Na stoisku firmy Comarch wysokim zainteresowaniem cieszył się pakiet oprogramowania stworzony specjalnie z myślą o portach lotniczych - Comarch Travel CRM Airport Suite - zaś odpowiedzi na pytania udzielali wyspecjalizowani konsultanci oraz opiekunowie klientów.

Zobacz więcej: 
Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.