Comarch obsługuje program lojalnościowy FordPass Reward

Comarch współpracuje z firmą Ford w zakresie wdrożenia i rozwoju programu lojalnościowego FordPass Rewards w ramach kompleksowej aplikacji mobilnej FordPass dla klientów firmy. Aplikacja FordPass zadebiutowała w Stanach Zjednoczonych w roku 2016, a obecnie działa również w Kanadzie, Chinach i na wybranych rynkach w Europie.

Dzięki aplikacji FordPass użytkownicy mają kontrolę nad swoimi pojazdami, mogą lokalizować i konsolidować ważne dane o pojazdach, korzystać z pomocy drogowej oraz zdobywać i wymieniać punkty FordPass Rewards. Program, obsługiwany przez system Comarch Loyalty Management, umożliwia zdobywanie punktów FordPass Rewards na wiele sposobów. Uczestnicy  programu otrzymują punkty przy zakupie lub leasingu nowego lub używanego pojazdu marki Ford na gwarancji od uczestniczącego w programie dealera. Program  obejmuje również aktywację i utrzymanie modemu FordPass Connect, serwisowanie pojazdów i realizację różnych działań w zakresie zarządzania marką w Internecie.

Zaangażowanie Forda w budowanie bardziej znaczących relacji z klientami wciąż napędza sukces tego programu - powiedział Jeremiasz Filipiak, Dyrektor Generalny i Szef Działu Badań i Rozwoju w Comarch Inc. Program FordPass Rewards jest niezwykle innowacyjny i cieszymy się, że możemy wspierać ten projekt, korzystając z autorskich rozwiązań lojalnościowych firmy Comarch.

Po 20 latach opracowywania własnego oprogramowania i usług do zarządzania systemem lojalnościowym, firma Ford zdecydowała się na wsparcie firmy Comarch w zakresie stworzenia w pełni zintegrowanej, spersonalizowanej platformy dla swoich klientów, mającej na celu utrzymanie wysokiej pozycji marki na rynku i zapewnienie bezproblemowej obsługi posprzedażowej. Od momentu premiery program FordPass wciąż się rozwija, na rynek wprowadzane są stale nowe funkcje, a rejestracja przekroczyła już trzy miliony członków w USA.

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.