Comarch zdecydował się wesprzeć konferencję „Miasto 2.0 – Smart City”, która odbędzie się 19 października w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju w Warszawie. Konferencja jest adresowana do polskich władz samorządowych, badaczy oraz reprezentantów najważniejszych dostarczycieli usług. Główne tematy poruszane na konferencji dotyczą inteligentnych miast, geolokalizacji i bezpieczeństwa.

Jednym z prelegentów  sesji „E-społeczeństwo” będzie Paweł Wnętkowski, kierownik projektów międzynarodowych w Comarch. Jego wystąpienie zatytułowane „Location Based Services” odpowie na pytanie o to, w jaki sposób wykorzystanie geolokalizacji może usprawnić komunikację z mieszkańcami miasta. Drugim reprezentantem Comarch jest Tomasz Poręba, dyrektor konsultingu bezpieczeństwa IT. Jego prezentacja nosząca tytuł „Kompleksowe bezpieczeństwo przestrzeni miejskiej” koncentruje się na bezpieczeństwie mieszkańców miasta, które może zostać zwiększone dzięki nowoczesnych technologiom.

Wydarzenie jest organizowane przez magazyn Computerworld. Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.computerworld.pl/konferencja/SmartCity2015_v2.

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.