Comarch rozszerza ofertę dla branży lotniczej, oferując rozwiązania Comarch ECM (Enterprise Content Management) oraz produkty Infrastruktury IT.

Tysiące dokumentów wymienianych każdego dnia między działami i partnerami biznesowymi w branży lotniczej wymagają właściwego zarządzania i kontroli. Comarch ECM usprawnia procesy zarządzania i przepływu dokumentów i może być efektywnie wykorzystany w procesach zakupowych, logistycznych, HR, jak również do zarządzania dokumentacją lotniczą czy procesami związanymi z odprawą personelu pokładowego.

W zakresie rozwiązań Contact Center i IT Networks, firma oferuje produkty i usługi, które umożliwiają interaktywną i wielokanałową komunikację z klientami linii lotniczych, gwarantując sprawne wdrożenie i zarządzanie sieciami WiFi oraz WAN, a także ujednolicenie całej komunikacji.

Comarch oferuje również kompleksowe usługi zarządzania serwerami, bazami danych i systemami pamięci masowej. Środowisko IT przewoźnika może być dostosowane do zmieniającego się otoczenia dzięki odpowiedniej integracji – gwarantowana jest wysoka dostępność systemów IT, jak również archiwizacja i backup.

Szczegółowe informacje o nowych produktach można znaleźć w najnowszym folderze (dostępny w języku angielskim) “Comarch Airline Suite”.

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź naszą stronę>>

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.