Comarch został sponsorem 3 edycji konferencji Russia Customer Loyalty Summit, która  odbędzie się w dniach 30.11-1.12 2011 roku w Moskwie. Jest to wiodąca konferencja lojalnościowa dla specjalistów branży marketingu na rynku rosyjskim. Przez 2 dni najbardziej doświadczeni i znani eksperci lojalnościowi z głównych firm branży Retail&FMCG z Rosji i świata będą się dzielić swoim doświadczeniem i wiedzą w zakresie efektywności programów i nowoczesnych kanałów komunikacji z klientem.

Tegoroczna konferencja będzie się koncentrować m.in. na nowych trendach w zakresie co-brandingu, social media i programów koalicyjnych, efektywności programów lojalnościowych, lojalności w sektorze B2Boraz jak wyróżnić się na silnie konkurencyjnym rynku.

Comarch jako sponsor wydarzenia będzie aktywnie uczestniczyć w sesji „Segmentacja bazy danych, narzędzia CRM w programach lojalnościowych”. Ekspert Comarch, Bartosz Demczuk, dyrektor konsultingu ds. rozwiązań lojalnościowych i marketingowych, wygłosi prezentację zatytułowaną „Loyalty Wars”.

Obecność Comarch na jednej z najważniejszych konferencji lojalnościowych potwierdza silną pozycję  firmy w branży marketingowej i programów lojalnościowych na rynku rosyjskim.

Comarch jest wiodącym w świecie dostawcą rozwiązań IT, które pozwalają na uruchomienie i zarządzanie skutecznymi i unikatowymi programami lojalnościowymi oróżnej wielkości. Comarch Loyalty Management, jedno z rozwiązań platformy Comarch Enterprise Marketing Management, jest sklasyfikowany jako jeden z najbardziej zaawansowanych systemów lojalnościowych na świecie. Comarch Loyalty Management wspiera zarządzanie programami lojalnościowymi m.in. w Rosji i na Ukrainie w takich firmach jak: X5 Retail Group, Loyalty Partners Vostok (Program Malina), S7 Airlines, OKKO.

Zapraszamy do wzięcia udziału w prezentacji!

1 grudnia, czwartek 13:20-13:50.

Więcej informacji na temat konferencji pod adresem: https://loyalty-conferences.com/

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.