liderzy rynku lojalnościowegoRozwiązania lojalnościowe Comarch zostały uwzględnione w raporcie “Loyalty Management Market by Type of Solution (Customer Loyalty, Employee Retention and Channel Loyalty), by Deployment Model, by Organization Size, by Vertical and Region - Global Forecast to 2020.” Według raportu rynek usług związanych z zarządzaniem programami lojalnościowymi urośnie z 1,4 miliarda USD w roku 2015 to 4 miliardów w roku 2020.

System Comarchu umieszczono w ekosystemie który „opracowuje wydajne i zawansowane produkty i rozwiązania które mogą pomóc wpłynąć na zwrot z inwestycji”. Nasze rozwiązanie do zarządzania programami lojalnościowymi znalazło uznanie kolejnej firmy badawczej i Comarch znalazł się wśród kluczowych graczy na świecie.

MarketsandMarkets wykazuje, że w 2015 roku rynek w Ameryce Północnej był największy na świecie. Częste wizyty klientów w punktach handlowych  to również jeden z czynników rządzących rynkiem w Europie, ale regionem z najwyższym współczynnikiem CAGR jest Ameryka Łacińska. Comarch działa na wszystkich trzech rynkach.

Markets and Markets jest globalną firmą badawczą i konsultingową. To światowy numer dwa wśród wydawców publikowanych corocznie badań rynkowych klasy premium. Działając jako partner zbierający dane biznesowe dla firm z listy Fortune 500 z całego świata firma dostarcza raporty obejmujące wielu klientów, profile firm, bazy danych i projektuje badania na indywidualne zlecenie konsumenta.

Więcej informacji na temat raportu: https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/loyalty-management-market-172873907.html

Więcej informacji na temat rozwiązań lojalnościowych Comarch tutaj (ang): Customer Loyalty Software

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.