Już po raz piaty odbędzie się “The World Smart Week”, czyli międzynarodowe forum poświęcone usługom zintegrowanym oraz innowacyjnym technologiom IT. W tym roku konferencja odbędzie się 15-17.09.2015 w Palais du Pharo w Marsylii.

Głównym tematem tegorocznej konferencji oraz motywem przewodnim spotkań towarzyszących będzie: Internet rzeczy, zintegrowane usługi, bezpieczeństwo, mobilność, a przede wszystkim zagadnienie Smartcities – cyfrowa transformacja miast. Swój udział potwierdziło już ponad 250 prelegentów. Dodatkowo w programie forum znajdują się warsztaty oraz prezentacje demo.

Comarch, jako innowacyjna i nowatorska firma będzie obecna na konferencji i zaprezentuje swoją wiedzę w specjalistycznych dziedzinach, takich jak: kwestie i wyzwania związane z usługami bezprzewodowymi i ich możliwościami poprawy życia mieszkańców smartcities.

Gościem specjalnym będzie profesor Janusz Filipiak, założyciel i prezes Comarch, który zainauguruje konferencję przemówieniem o rozwoju systemów komputerowych w bliskiej przyszłości.

Więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie: http://www.worldsmartweek.com/

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.