Projekty pod klucz

Firma Comarch wspiera nowoczesne rozwiązania, odważne projekty oraz świeże pomysły, które wspomagają efektywny rozwój krajowej administracji publicznej. Dostarczamy systemy IT na szeroką skalę, które są przystosowane do indywidualnych potrzeb m.in. urzędów, ministerstw, uczelni wyższych czy instytucji użyteczności publicznej. Pozwala to na maksymalne wykorzystanie zasobów, zarówno sprzętowych jak i ludzkich, przy możliwie niskim ryzyku biznesowym.

W projektach pod klucz skupiamy się przede wszystkim na optymalizacji pracy połączonej z monitorowaniem i zarządzaniem kosztami funkcjonowania podmiotu. Dopracowane rozwiązanie dedykowane jest wartością dodaną, która przynosi wymierne korzyści w przyszłości. Stawiamy na innowacyjność, ponieważ chcemy, aby nasze systemy służyły klientom przez wiele lat.
Poprawa efektywności pracy

Głównym celem naszych systemów jest zwiększenie efektywności pracy administracji publicznej związanej ze świadczeniem usług publicznych oraz realizacji innych zadań publicznych. Zależy nam na przejrzystości pracy administracji i zdolności do szybkiego dostosowania jej funkcjonowania do zmian prawa, a także większe otwarcie na potrzeby obywateli i biznesu.

Poprawa efektywności pracy

Systemy Comarch powstają na bazie 30-letnich doświadczeń i prac nad oprogramowaniem IT

Zalety

Zapewniamy wsparcie w zakresie

Więcej niż rozwiązania globalnego rynku

Dzięki implementacji projektu pod klucz klient otrzymuje rozwiązanie precyzyjnie dopasowane do swoich potrzeb, nie ograniczające go w dalszym rozwoju i spełniające stawiane wymagania.

Mamy kompetencje w realizacji różnorodnych projektów m.in.:
  • SIMIK - Monitorowanie programów współfinansowanych z funduszy strukturalnych
  • TREZOR - Informatyczny System Obsługi Budżetu Państwa oparty o Oracle EBS, oraz jego integracja z systemem NBP
  • Narodowy Bank Polski - Kompleksowe wspracie techniczne w zakresie oprogramowania Microsoft
  • Centrum Informacji o środowisku - Administracja systemem Ekoportal, serwisowanie, e-learning i backup

Skontaktuj się z ekspertem Comarch


Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.Przejdź do formularza