Trzydziesta piąta edycja Gitex Technology Week odbędzie się w dniach 18-22 października 2015 r. w dubajskim World Trade Center. Organizatorzy spodziewają się ponad 143 tysięcy profesjonalistów związanych z ICT z ponad 150 krajów, głownie reprezentujących sektor telekomunikacyjny, agencje rządowe, handel, bankowość i przemysł paliwowy. Wystawcy z całego świata oraz zwiedzający z Bliskiego Wschodu, Afryki oraz Azji południowej czynią Gitex bramą do lokalnych rynków.

Platforma wiedzy Gitex 2015 obejmuje spotkania w ramach Leaders Summits, konferencje, szkolenia i warsztaty. Program zawiera tematy takie jak IoT czy SmartCity, które są szczególnie ważne w kontekście nowych produktów i rozwiązań opracowywanych przez Comarch.

Comarch zaprezentuje swoje innowacje technologiczne oraz niektóre sprawdzone produkty. Nasze stoisko jest otwarte dla każdego, kto poszukuje wiarygodnego i doświadczonego dostarczyciela produktów i usług IT. Comarch reprezentują Bartosz Demczuk, Adrian Michalik, Wojciech Kempny, Juan Hasan, Przemysław Bogusz oraz Zuzanna Frett.

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.