W dniach 13-14 czerwca 2013 roku w Krakowie odbędzie się PAM Summit - międzynarodowa konferencja organizowana przez PMI PC Kraków oraz IIBA. Celem konferencji jest wymiana doświadczeń pomiędzy osobami realizującymi projekty informatyczne i zainteresowanymi tematyką Business Analysis i Project Management. Comarch jest partnerem tego wydarzenia.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska oraz do udziału w sesji „So we’re global – and now what” 13 czerwca o godzinie 17:00, którą poprowadzi Andrzej Przewięźlikowski, dyrektor CRM & Marketing Comarch.

Będziemy mówić o tym, jak zarządzać projektami realizowanymi jednocześnie na kilku kontynentach i jak podołać wyzwaniu, jakim jest zarządzaniem kierownikami projektów i zespołami projektowymi rozlokowanymi na całym świecie. Dostawca usług IT nie może już stosować zasad gry z macierzystego rynku. Wiele organizacji, które ostatnio odniosło sukcesy na globalnym rynku IT, stoi wobec konieczności zarządzania projektami u klientów rozsianych po całym globie. Case study zespołu CRM & Marketing Comarch pokaże, jak w zaledwie 5 lat udało się nam przejść drogę od lokalnego, polskiego gracza, do znanego na całym świecie dostawcy platformy lojalnościowej.

 

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.