Comarch wdrożył program lojalnościowy w Enterprise Holdings, która jest największą na świecie wypożyczalnią samochodów. Nowy program lojalnościowy został wdrożony za pomocą rozwiązania Comarch Loyalty Management, światowej jakości systemu do zarządzania programami lojalnościowymi różnej wielkości.

Nowy program Enterprise Plus pozwoli członkom zdobywać punkty, które mogą wykorzystać w formie bezpłatnego wynajmu dostępnych samochodów w każdej z ponad 5500 wypożyczalni sieci Enterprise Rent-A-Car w miastach i na lotniskach w całej Ameryce Północnej, w tym na terenie Stanów Zjednoczonych, Kanady i Puerto Rico. Punkty nie wygasają, pod warunkiem, że uczestnik korzysta z wynajmu co najmniej raz na dwa lata. Oprócz dedykowanego numeru telefonu zapewniającego szybszą obsługę oraz specjalnego punktu check-in tylko dla członków w wypożyczalniach uczestniczących w programie, Enterprise Plus oferuje klientom możliwość otrzymania statusu Silver, Gold lub Platinum, gwarantującego dostęp do jeszcze większej liczby nagród do końca następnego roku programu. Każdy status posiada własny unikatowy zestaw korzyści, takich jak punkty bonusowe oraz możliwość korzystania z samochodów wyższej klasy.

- Cieszę się, że kolejny lider rynku wybrał nasze czołowe rozwiązanie, które już doskonale sprawdziło się w firmach takich jak JetBlue Airways i BP - mówi Dariusz Ner, prezes Comarch Inc – współpraca między Enterprise Holdings i Comarch to dowód na to, że nasze rozwiązanie może być z powodzeniem wdrażane w różnych branżach i w projektach o różnej skali. Jestem bardzo dumny, że Enterprise Holdings zaufał naszemu doświadczeniu w dostarczaniu nowych możliwości dla swoich klientów.

Comarch Loyalty Management to rezultat wieloletniego rozwoju, cennych opinii klientów oraz rozpoznania potrzeb rynku - popytu na światowej klasy rozwiązania lojalnościowe. Rozwiązanie to wykracza daleko poza dostarczanie standardowych aplikacji z podstawowymi funkcjonalnościami; CLM oferuje elastyczność, customizację funkcji oraz skalowalność. System został wdrożony w ponad 15 krajach i wielu branżach, wśród klientów można wymienić m.in. BP Global, Statoil, Lotos, OKKO, X5 Retail Club, Leroy Merlin, Grupę Żywiec i wiele innych.

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.