Farmacja

Rozwiązania dedykowane dla branży farmaceutycznej

Wymiana Danych i Zarządzanie Dokumentami

Narzędzia pozwalające zapanować nad kapitałem informacyjnym przedsiębiorstwa zgromadzonym w dokumentach biznesowych i produkcyjnych.

Usługi i Technologie ICT

Firmy działające w sektorze farmaceutyczna mają zróżnicowane potrzeby i wymagania odnośnie rozwiązań IT. Wdrażane rozwiązania muszą zaspokajać zarówno potrzeby producentów leków, czy firm zajmujących się ich dystrybucją, nie mówiąc o przedstawicielach handlowych, czy aptekach.

Zarządzanie Lojalnością

Rynek farmaceutyczny, to szczególnie wrażliwa branża, która wymaga przemyślanych, a przede wszystkim profesjonalnych działań marketingowych. Promocja aptek, jako miejsca umożliwiającego nie tylko zakup leków, ale także uzyskania fachowej porady farmaceutycznej, promocje produktów i zdrowego stylu życia stanowią dla dystrybutorów farmaceutycznych kluczowe elementy przyczyniające się do budowania pozytywnych relacji, długoterminowej lojalności i satysfakcji pacjentów. Aby efektywnie realizować tą strategię marketingową firmy farmaceutyczne potrzebują zaawansowanych rozwiązań informatycznych.

Zarządzanie motywacją

W celu poprawy zaangażowania i wydajności pracowników, stworzyliśmy Comarch Enterprise Engagement Platform – system IT dla przedsiębiorstw, który w kompleksowy sposób wdraża mechanizmy grywalizacji w środowisku pracy.

Comarch ERP XL

Firmy branży farmaceutycznej muszą działać zgodnie z rygorystycznymi przepisami i normami bezpieczeństwa. Comarch ERP XL to zintegrowany system klasy ERP, odpowiadający na specyficzne potrzeby branży farmaceutycznej, m.in. w obszarze planowania, realizacji i kontroli procesów produkcyjnych. Poza optymalizacją procesów wytwórczych rozwiązanie obejmuje swoim zasięgiem także pozostałe obszary działalności firm z branży farmaceutycznej.

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.