Sektor Usługi

Rozwiązania IT
dla dużych przedsiębiorstw

Przez ponad dwie dekady sektor Comarch Usługi produkuje, dostarcza i wdraża najnowocześniejsze rozwiązania IT dla biznesu w różnorodnych branżach i firmach. Nasze portfolio produktowe zawiera oprogramowanie dostosowane do indywidualnych potrzeb, nagradzane w globalnych konkursach i pozytywnie oceniane przez naszych klientów.

Comarch Usługi specjalizuje się w CRM i Marketingu, e-Fakturowaniu oraz Technologiach Informacyjnych i Komunikacyjnych (ICT). Nasi doświadczeni inżynierowie i konsultanci z powodzeniem zarządzają projektami w niemal 50 krajach na pięciu kontynentach. Pomagamy naszym klientom osiągać lepsze wyniki biznesowe, redukować koszty i poznawać możliwości najnowszych trendów technologicznych. Rozwiązania Comarch zawierają Augmented Reality, Artificial Intelligence, Blockchain, Machine Learning, Big Data i Social Mining aby umożliwić biznesom osiągnięcie przewagi rynkowej nad globalną i lokalną konkurencją.

Nasze produkty co roku otrzymują wiele międzynarodowych nagród i entuzjastycznych referencji. Co więcej, usługi Comarch są stale uwzględniane w czołowych rankingach analityków IT i branżowych raportach m.in. Forrestera czy Gartnera. Każde osiągnięcie zachęca nas do dalszego rozwoju i ulepszania naszych usług.

Dla Comarch najważniejsze jest uznanie naszych klientów i partnerów biznesowych. Większość firm, z którymi współpracujemy to topowe organizacje z rankingów Forbes, Fortune i FTSE. Lista naszych klientów obejmuje: BP Global, Carlsberg, lotnisko Heathrow, Metro Group, Diageo (producent Johnnie Walker, Smirnoff, Baileys), Red Bull, Tesco, Colgate-Palmolive, Carrefour, Etihad, Heineken, Johnson & Johnson, L’Oréal, Philips , Sony, Samsung, Unilever, Technicolor i wiele innych.

Nasze doświadczenie w wielu różnorodnych branżach, setki wdrożonych rozwiązań, miliony użytkowników i transakcje liczone w miliardach to najlepsza gwarancja wysokiej jakości i profesjonalizmu usług Comarch. Naszym priorytetem jest, i zawsze będzie, spełnianie oczekiwań naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że Comarch Services jest najbardziej niezawodnym partnerem dla Twojej firmy.

Zacznijmy współpracę już dziś!

Wymiana danych i zarządzanie dokumentami

Kompleksowe rozwiązanie umożliwiające efektywną wymianę danych z partnerami biznesowymi oraz optymalizację procesów w obszarach Master Data Management, e-procurement, e-fakturowania oraz AP/AR.

e-Fakturowanie

Zastąp papierową fakturę jej elektronicznym odpowiednikiem – kompleksowe podejście do faktury zakupowej i sprzedażowej zgodnie z obowiązującymi wymaganiami prawnymi.

Wsparcie Sprzedaży

Sprawdzone aplikacje dla przedstawicieli handlowych i nieskończone możliwości dla Ciebie. Sprawdź również nasze narzędzie Online Distribution i Trade Promotion Management.

ICT

Bezpieczna infrastruktura IT jest blisko Ciebie. Comarch oferuje najlepsze w swojej klasie usługi outsourcingowe w różnych modelach takich jak PaaS, IaaS czy SaaS.

Zarządzanie lojalnością

Comarch oferuje innowacyjne narzędzia i profesjonalne usługi, które pomagają budować i zarządzać programami lojalnościowymi, zwiększać satysfakcję i zaangażowanie klientów poprzez komunikację i oferty dostosowane do ich potrzeb i preferencji , automatyzować procesy marketingowe i finalnie zwiększać zyski.

Business Intelligence

Zaawansowane możliwości analityczne, moduł wizualizacji danych i controllingu.

Systemy ERP

Nowoczesne systemy ERP 4.0 dopasowane do potrzeb firm z każdej branży i każdej wielkości

Enterprise Engagement

Grywalizacja to więcej niż gra. Odkryj możliwości biznesowe i buduj zaangażowanie partnerów i pracowników w oparciu o nasze innowacyjne narzędzie.

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.