Sektor Usługi

Rozwiązania IT
dla dużych przedsiębiorstw

Przez ponad dwie dekady sektor Comarch Usługi produkuje, dostarcza i wdraża najnowocześniejsze rozwiązania IT dla biznesu w różnorodnych branżach i firmach. Nasze portfolio produktowe zawiera oprogramowanie dostosowane do indywidualnych potrzeb, nagradzane w globalnych konkursach i pozytywnie oceniane przez naszych klientów.

Comarch Usługi specjalizuje się w CRM i Marketingu, e-Fakturowaniu oraz Technologiach Informacyjnych i Komunikacyjnych (ICT). Nasi doświadczeni inżynierowie i konsultanci z powodzeniem zarządzają projektami w niemal 50 krajach na pięciu kontynentach. Pomagamy naszym klientom osiągać lepsze wyniki biznesowe, redukować koszty i poznawać możliwości najnowszych trendów technologicznych. Rozwiązania Comarch zawierają Augmented Reality, Artificial Intelligence, Blockchain, Machine Learning, Big Data i Social Mining aby umożliwić biznesom osiągnięcie przewagi rynkowej nad globalną i lokalną konkurencją.

Nasze produkty co roku otrzymują wiele międzynarodowych nagród i entuzjastycznych referencji. Co więcej, usługi Comarch są stale uwzględniane w czołowych rankingach analityków IT i branżowych raportach m.in. Forrestera czy Gartnera. Każde osiągnięcie zachęca nas do dalszego rozwoju i ulepszania naszych usług.

Dla Comarch najważniejsze jest uznanie naszych klientów i partnerów biznesowych. Większość firm, z którymi współpracujemy to topowe organizacje z rankingów Forbes, Fortune i FTSE. Lista naszych klientów obejmuje: BP Global, Carlsberg, lotnisko Heathrow, Metro Group, Diageo (producent Johnnie Walker, Smirnoff, Baileys), Red Bull, Tesco, Colgate-Palmolive, Carrefour, Etihad, Heineken, Johnson & Johnson, L’Oréal, Philips , Sony, Samsung, Unilever, Technicolor i wiele innych.

Nasze doświadczenie w wielu różnorodnych branżach, setki wdrożonych rozwiązań, miliony użytkowników i transakcje liczone w miliardach to najlepsza gwarancja wysokiej jakości i profesjonalizmu usług Comarch. Naszym priorytetem jest, i zawsze będzie, spełnianie oczekiwań naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że Comarch Services jest najbardziej niezawodnym partnerem dla Twojej firmy.

Zacznijmy współpracę już dziś!
Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.