Aktualności

09.02.2018, Usługi

Comarch zdobył nagrodę Loyalty Awards 2018

Wielki sukces Comarch! Podczas globalnej konferencji lojalnościowe dla branży travel - The 10th Annual Loyalty Conference & Awards w Bangkoku zdobyliśmy główną nagrodę w kategorii Best Supplier Initiative. Wyróżnione zostało rozwiązanie Comarch Social Mining.

21.12.2017, Usługi

Comarch z certyfikatem Cisco Gold Partner

Kolejny rok z rzędu Comarch otrzymał certyfikat Cisco Gold Partner.

23.11.2017, Usługi

Aplikacja Comarch SFA Trade Promotion Management ponownie otrzymała wyróżnienie Promotion Optimization Institute (POI)

System Comarch SFA Trade Promotion Management, służący do kompleksowego zarządzania i rozliczania akcji promocyjnych, już po raz trzeci pojawił się w raporcie POI TPx Vendor Panorama i po raz kolejny został wyróżniony tytułem Best in Class

20.11.2017, Usługi

Handlowcy Philips Polska będą korzystać z aplikacji Comarch

Comarch podpisał umowę z firmą Philips Polska na wdrożenie i utrzymanie systemu mobilnej sprzedaży Comarch SFA Mobile Sales Force.

09.11.2017, Usługi

Bądź lojalny i podziel się danymi

Różnorodne promocje, oferty i jakość nagrody to główne czynniki decydujące o tym, że bierzemy udział w programach lojalnościowych. Dla wielu z nas ważne są również korzyści takie jak przedpremiery i przedsprzedaże produktów.

07.11.2017, Usługi

Mobilna sprzedaż w NIVEA z systemami Comarch

Firma Nivea podpisała umowę z Comarch na wdrożenie i utrzymanie systemu mobilnej sprzedaży Comarch SFA Mobile Sales Force Apps.

25.10.2017, Usługi
It outsourcing dla Schnellecke.

Schnellecke decyduje się na outsourcing IT ze strony Comarch

Firma Schnellecke Logistics, dostawca usług logistycznych, głównie dla branży motoryzacyjnej, m.in. w dla koncernu Volkswagen, zdecydowała się na usługi Comarch ICT z zakresu kompleksowego outsourcingu IT.

26.09.2017, Usługi

Comarch jako Strong Performer w raporcie Customer Loyalty Solutions, Q3 2017

W najnowszym raporcie The Forrester Wave™: Customer Loyalty Solutions, Q3 2017 Comarch umocnił swoją pozycję jako Strong Performer wśród największych i najważniejszych dostawców wspierających globalny rynek lojalności.

20.09.2017, Usługi

Comarch rozpoczyna współpracę z firmą Distribev Orbico - największym dystrybutorem napojów w Polsce

Firma Distribev Orbico – strategiczny partner Grupy Żywiec, dystrybutor napojów alkoholowych i bezalkoholowych takich producentów jak CEDC, Stock, Wyborowa Pernod Ricard, Carlsberg – wybrała rozwiązanie Comarch do wspierania procesów sprzedaży.

31.07.2017, Usługi
Program lojalnościowy w Hudson’s Bay

Comarch opracował system IT do obsługi programu lojalnościowego w Hudson’s Bay

W związku z planowanym otwarciem przez sieć Hudson's Bay 17 domów towarowych w Holandii, firma podjęła współpracę z Comarch na opracowanie nowego programu lojalnościowego dla swoich klientów.

29.05.2017, Usługi

True Value nawiązuje współpracę z Comarch w celu podniesienia jakości i zakresu swojego programu lojalnościowego

Firma True Value, jedna z największych na świecie sieci sklepów z artykułami metalowymi, podjęła współpracę z Comarch w zakresie rozwiązań do kompleksowego zarządzania relacjami z klientami oraz wspierania działań marketingowych.

10.05.2017, Usługi

Comarch SFA wspiera IREKS na nowych rynkach

Firma IREKS od ponad 160 lat zapewnia bezpośrednie wsparcie piekarzom i cukiernikom na całym świecie i jest obecna w ponad 90 krajach.