Forum GS1 Belgium & Luxembourg sponsorowane przez Comarch

Bruksela, 08.03.2016

forum o systemach elektronicznego przetwarzania Forum GS1 Belgium & Luxembourg odbędzie się 8 marca 2016 roku w Tour & Taxis w Brukseli. Comarch jest złotym sponsorem tego ważnego wydarzenia.

Forum zorganizowane przez GS1, najważniejszą organizację rozwijającą i utrzymującą standardy (np. kodów kreskowych) dla wielu sektorów rynku, jest przeznaczone dla dyrektorów generalnych (CEO), dyrektorów marketingu i sprzedaży, managerów EDI, managerów łańcucha dostaw oraz dyrektorów centrów obsługi klienta i osób zajmujących kierownicze stanowiska związane z obsługą IT firmy. Rozwiązania prezentowane w trakcie forum mogą być szczególnie interesujące dla przedstawicieli przemysłu farmaceutycznego, HoReCa, handlu detalicznego i rynku FMCG, transportu i logistyki oraz marketów budowlanych.

Oficjalnymi językami forum są francuski i niderlandzki, ale główne wystąpienie zostanie wygłoszone po angielsku. Zespół Comarch mówi w każdym z tych trzech języków. To dobra szansa, aby nas poznać i porozmawiać o korzyściach płynących z systemów elektronicznego przetwarzania danych (EDI). Uczestnictwo jest darmowe, ale należy zarejestrować się przed 4 marca 2016 roku na stronie organizatora.

Wszyscy, który nie będą w Brukseli mogą zawsze śledzić nas na LinkedInie, Facebooku and Twitterze.

 

Program jest dostępny tu: https://www.gs1belu.org/fr/programme-forum-2016

Skontaktuj się z ekspertem Comarch

Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.